Ja cały czas to mówie, że jest różnie. Jesteśmy zalezni od rodziny, czasem naprawde jest mega dół i nawet siebie ciężko ratować.
Kciuki za Nale. Kolejna klusia. ;)
Ale ja też kojarze temat opłat za odbieranie psa przez właścicieli. Dlatego nieraz właściciele klócili się w schronisku, zwłaszcza jak SM przywoziła psa czy miała zgłoszenie.
Kto będzie zakladał sprawe za 150zł?
Jeszcze w drodze na Ruptawe jest salon. Pracowałam kiedyś z ta dziewczyną w sklepie. Dzwoniłyście tam może? Jak nie to zadzwonie jutro. Byłam tam wieki temu z psem ale jeżdze tamtędy i reklama salonu nadal jest.
Bo ja dostałam jeszcze więc wysyłam razem
podaje od kogo
BERKANO 35zł
Ula 20zł
Szafra 10zł
Ula 20zł
raazem 85zł i w tej chwili je wysylam
tylko z dwoch kont bo mi oplaty pozarly czesc wplat hihi