-
Posts
3431 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by alina71
-
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
alina71 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Też ją pamiętam. Ma taką eteryczną urodę, jeśli można tak powiedzieć. Cudna jest. -
Jak żyć w ciągłym strachu ? Kofik w domu !!!:)
alina71 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
Wrzuciałam Koffiego na Miau do działu Zwierzyniec ogólny. Kciuki dla niego bo widzę, że ma sporo ogłoszeń. [url]http://jastrzebiezdroj.olx.pl/jak-zyc-w-ciaglym-strachu-domek-potrzebny-na-wczoraj-prosimy-o-ds-lub-dt-iid-473640067[/url] -
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
alina71 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
O dziękuje Draculko za zajrzenie do jej wątku. :) :) :) Wrzuciłam ją na miau do działu Zwierzyniec ogólny, zaraz klepne kolejne ogłoszenia. [url]http://jastrzebiezdroj.olx.pl/mlodziutka-mix-pinczera-sredniego-schronisko-jastrzebie-zdroj-iid-473632406[/url] -
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
alina71 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Znajoma podpowiedziała mi, że Migotka to mix pinczera średniego. Wielkość głowy i proporcje ciała ma charakterystyczne dla rasy. Ale to mix bo ma białe znaczenia. Chcialabym zabrać ją na spacer w weekend jesli nie będzie masakrycznej pogody. Zaraz jej zrobie kilka ogłoszeń. -
Też kojarze taką historie.
-
No pani rehbilitantko jaka śliczna pacjentka. :)
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
alina71 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
I towarzystwo ma, młode ładne choć charakterne. Ha ha. Ale ona jest ponadto. Oaza spokoju po prostu. -
Shanti jesteś niesamowita. I jak są ofiary po spa?
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
alina71 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jest cudna śliczna i taka dystyngowana. -
Jamnik z budy, oddany bo nie szczekał kiedy należało.
alina71 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Słodki maluch, zapisuje. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
alina71 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ale ona piękna sama bym ją chętnie na dt wzięła ;) -
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU Psiakom krótkiego pobytu w schronisku i dobrych adopcji by ten rok nie był lepszy a przynajmniej nie gorszy
-
Ale z niego dostojny facecik. I jaki przystojny. :)
-
Aaa to nie wiedziałam, mnie nie było dawno. Myślałam, że jest jak wcześniej. W takim razie rozumiem i musze dopytać. Mam koce i wykładzine to ewentualnie tylko podam w bramie.
-
A małe wredne nadal takie warczące? Dziewczyny jeździcie w tygodniu czy w weekend? Chciałabym wpaść może w niedziele. Ogarniam sie po szpitalu, zaległościach w szkole i pracy. Strasznie mi brakuje psów i was. Piękne to zdjęcia Sopla i tego rudego. To ktoś z Jastrzębia robi?
-
Ona jest w boskie ogólnym także jest przyzwyczajona do obecności kilku psow. Na spacery wychodzi raczej rzadko bo musi wyjść cały boks. Alfa ma niesamowite oczy i jest długo w schronisku. :(
-
Doberman wyrwany z mordowni zostaje na zawsze w DT.
alina71 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
A jak mu futro błyszczy, spokojny, zadbany, zdrowiejący. Fajnie czytac takie informacje. -
A kiedy można odwiedzić to wredne? ;);)
-
Podziwiam fajne zakończenia udało sie psiakom :)
-
Swojego piątaka też wysłałam fajnie widzieć psa na kanapie, fakt tak powinien mieszkać pies :) :)
-
Rany ale piękne ten rudy jest cudnyyy :) :)
-
Fajna ta norka wredziorka. Lubie takie kudłate sunie. :) Wiecie coś więcej o niej?