Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Hmm , post mój zedytowałam dodając tylko pytanie do Ciebie czy nie porozmawiasz z panem ...
  2. Ja się z panem moge spotkać , owszem ale jeśli moje , załóżmy pozytywne , zdanie o nim zaowocuje tym , że szczeniak trafi bez sprawdzania domu do jego mamy , będę się czuła odpowiedzialna za zaistniałą sytuację . Z drugiej strony jesli wypowiem się o panu źle i szczeniak nie przyjedzie a pani jest załóżmy bardzo fajna , stracisz dom dla psa . Rozumiesz teraz o co mi chodzi ? Pomóc , owszem chę bardzo więc proszę Ci abyś porozmawiała z panem .
  3. Red ,nie rozumiem , ale o jakich warunkach mówisz ? Pan nie mieszka z matką i tej pani na oczy noe zobaczę ,więc jakie warunki mam sprawdzać ? Lilith nie chcesz jeszcze raz porozmawić z panem i przekonać go , że wizyta u mamy jest niezbędna ? Tak będzie lepiej .
  4. Podobno , dopóki z nią nie porozmawiamy nie bedziemy wiedzieć nic ani czy chce psa ani czy dom ogrodzony a na podwórku nie stoi buda z łańcuchem , u pana może byc cacy a u pani dziury w ogrodzeniu , nie boicie się tak ? Niestety to jest tak jakbyscie wydawały psa bez wizyty przedadopcyjnej , nawet gorzej , bo z panią nie macie kontaktu nawet telefonicznego .
  5. Mam mieszane uczucia , tyle lat walki o to , zeby ludzie oduczyli się dawania zwierząt w prezencie :( I teraz sama mam przykładać do tego rękę ? Nie zrozumcie mnie źle ale uważam , że to na nic rozmawiac z panem , skoro to nie ona ma sie psem opiekowac . Skoro pan taki w porządku i rozsądny to chyba zrozumie , że to z mamą chcemy się spotkać i jej dom zobaczyć , tym bardziej , że pan ma ok 40 więc mama moze być starszą osobą , czy da radę wychodzić ze szczeniaczkiem parę razy dziennie , szczeg.ólnie teraz gdy slisko i mróz ? A jeśli powie nie ? Kto przyjedzie po psiaka w wigilję ? Rozumiem,że psiakom trzeba domu , myślę więc , ze trzeba przekonać pana do wizyty u mamy .
  6. Tak wyglądają miseczki : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172647-A-liczne-miseczki-dla-kotA-w-na-hotel-i-szczepienia-do-30-XI[/URL] Jeszcze mam puszeczkę taką różową : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/146962-MaA-e-pojemniki-na-karmAE-psiAE-i-kociAE-RC-dA-ug-w-hoteliku-Pepe-do-15-X[/URL] I chyba jeszcze jedną puszeczkę metalową , sprawdzę dziś .
  7. 510 do zapłacenia ,w pierwszym poscie widzę wpłat 216 zł , czyli brakuje 294 zł . Kurczę a bazarki stoją . Kinga a może te miseczki z kotami z mojego bazarku sprzedadzą się szybciej na Miau ? Ty jesteś tam zarejestrowana , dasz radę wystawić bazarek ?
  8. Czy ktoś fajny dzwonił ?
  9. Szkoda ,.że dopiero teraz przeczytałam . Mogę jutro podjechać sprawdzić czy jeszcze się kręci , to na tym wiadukcie ?
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172751-9-tyg-Iskierka-walczy-o-normalne-A-ycie-i-sprawnoA-AE-Potrzebne-deklaracje-i-DS-PILNE"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8028/88663970.jpg[/IMG][/URL] Wklejam jeszcze raz , przykro mi ale poprzednich postów nie moge edytować , grrr...
  11. nie wiem czemu po podlinkowaniu pojawia się wiadomośc , ze link jest uszkodzony , będę jeszcze próbowac coś z tym zrobic wieczorem , postu poprzedniego nie mogę edytować , wkurza mnie ta nowa Dogomania :(
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/../172751-9-tyg-Iskierka-walczy-o-normalne-A-ycie-i-sprawnoA-AE-Potrzebne-deklaracje-i-DS-PILNE"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8028/88663970.jpg[/IMG][/URL] podlinkowany banerek
  13. Bardzo , bardzo się cieszę , ze jesteś znów z nami ! Nie poznasz kocinki , bo wygląda teraz rewelacyjnie i trudno rozpoznać w niej to umęczone futerko , które uratowałaś ! życzę dużo zdrówka !
  14. [quote name='majku33krakow']patia masz dalej te dwa kotki z ktoz,biały i rudy?[/QUOTE] Nie , one do mnie w końcu nie dotarły ale napisz do Frotki , może jeszcze są .
  15. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=835822442"][B][COLOR=#0d58ac]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=835822442[/COLOR][/B][/URL]
  16. Aga1 , wyślij mi zdjęcia i parę słow o nich , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , podeślę zainteresowanej pani .
  17. A tu Luna i Rasti , którzy mieszkają razem w Sosnowcu , pani Ela pisze : " są zdrowe , piekne ,bardzo mądre , kochają na s a my je " [URL=http://img412.imageshack.us/i/cidzdjcie001.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1917/cidzdjcie001.jpg[/IMG][/URL]
  18. Czy ktoś dzwonił w sprawie Afisia ?
  19. Dziś dostałam przez Allegro taką wiadomość : " Bardzo prosze o wycofanie ogloszenia. Szczenieta znalazly juz nowe domy a ludzie dzwonia i dzwonia..." Ja w tej wiadomości wyczuwam pretensję , dzwonią , dzwonią , głowię mi zawracają , ani podpisu ani dziękuję , może się czepiam ale zrobiło mi się przykro . Poza tym trzeba było tu na forum coś skrobnąć , to podmieniłabym szczeniaki w aukcji .Jeszcze wczoraj reklamowałam pani szczeniaczka ... Cieszy tylko , ze psiaki już w nowych , mam nadzieję , dobrych domach.
  20. Mar.Gajko , w komputerze mam tylko zmniejszoną fotkę ale dzwoniłam do Artura i mówił , ze jeszcze nie usunął tych zdjeć z karty więc wieczorkiem zgram i Ci podeślę .
  21. Tamb , napisz coś więcej , bo się boję cieszyć . Zgłosili się własciciele czy to nowy domek ?
  22. Czy dzwonił ktokolwiek ?
  23. Evelka , zapytam w lecznicy jak jest z wolnymi miejscami na sterylkę w przyszłym tygodniu .
  24. Malawaszko , nie działają linki , przyślij mi fotki i parę słów o kotkach i numer kontaktowy , jesli możesz , wyślę pani zainteresowanej , [email protected]
×
×
  • Create New...