Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. :loveu:Super ! Dziękujemy baardzo !:loveu: Ja też trzymam mocno kciuki !
  2. Evelka a co ze sterylką suni ? Czy właściciele się zgodzą jeśli ktoś zapłaci czy są przeciwni ? Super , że zabraliście szczeniaczki , trzymam kciuki za Iskierkę !
  3. Czy potrzebują Allegro ? Myslę o zrobieniu zbiorowego dla szczeniaków , bo jest ich sporo do adopcji . Potrzebne aktualne zdjęcia .
  4. [quote name='Soema']Wkleję i tu prośbę.. Klaudus szuka DT dla szczeniaków z meliny, już długo.. wczoraj napisała [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/dt-pilnie-potrzebny-jak-nie-reszte-zycia-spedza-w-melinie-pszczyna-148414/[/URL][/QUOTE] W tej chwili jest tyle szczeniaczków , że myślę na zrobieniem Allegro zbiorowego , szczeniaki moje , Evelki , Majeczka pani Oli , szczeniaczki z meliny ... Asior Ty wkejałaś chyba link jeszcze do wątku szczeniaczków ? Pomożesz mi znaleźć ?
  5. Zgadzam się z Wami . To bardzo smutne ale jak napisała Soema : "w tym momencie to jest nie do opanowania" .
  6. [quote name='Soema']Bardzo chętnie :) chcemy zrobic listę ułatwiająca pomoc przy sterylkach, lista będzie przy "sterylkowej śwince".[/QUOTE] Ja zawsze sterylizuję bezdomniaki w lecznicy Arwet w Wieliczce przy ul Sienkiewicza , sunia do 10 kg - 250 zł , wiadomo im większa suczka tym drożej , duzo zalezy od wagi , właściciel może wybrać tańsze lub droższe leki . Przy zwierzętach bezdomnych - preferencyjne ceny , także przy większej ilości zabiegów ( np fundacje) . Możliwość hospitalizowania zwierzęcia po zabiegu - tak . Anestezja wziewna - tak . Foksia , mogę zadzwonić do tego pana z warsztatu samochodowego przy puszczy , do którego przybłąkała się Pepe , może tam ogłoszenie powiesić , nie wiem czy się zgodzi ale moża spróbować .
  7. [quote name='Soema']Dziewuszki jakie są ceny sterylek w Krakowie? Gdzie jest najtaniej? Chcemy zrobić listę lecznic w Polsce, które taniej sterylizują bezdomne psy, no i ogólne ceny też można podać dla właścicieli.[/QUOTE] Ja mogę podać ceny w Wieliczce , jesli trzeba .
  8. Trzymam z całych sił kciuki ! Niech się jej uda ! A Przegubowiec też nadal czeka ?
  9. Tak , AgaG , numery tel masz w PW ode mnie . Ja zrobiłam AleGratkę . Dzięki ! :loveu:
  10. Stale odnawiam im Allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=810144802"][B][COLOR=#0d58ac]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=810144802[/COLOR][/B][/URL]
  11. piesek : [URL=http://img94.imageshack.us/i/dsc6363.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1426/dsc6363.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img509.imageshack.us/i/dsc6379k.jpg/][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6595/dsc6379k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/dsc6380.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/8839/dsc6380.jpg[/IMG][/URL]
  12. Psiaczki wciąż czekają na dom , niestety , mimo moich protestów , państwo zdecydowali o pozostawieniu łaciatego pieska , nie mają warunków ani funduszy , czemu ldzie są tak nierozsądni :shake: Tłumaczę , ze trzeba szczepić , płacić za każdą wizytę u weta , nic nie dociera . W końcu będzie tak , że ja zaszczepię psy , bo mi żal tych zierzaków , eh :shake: Suczka : [URL=http://img524.imageshack.us/i/dsc6396o.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3617/dsc6396o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/i/dsc6388.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8048/dsc6388.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img524.imageshack.us/i/dsc6394.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5199/dsc6394.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img84.imageshack.us/i/dsc6383u.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4964/dsc6383u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/dsc6386.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4413/dsc6386.jpg[/IMG][/URL]
  13. Zawsze łatwiej spłacać jak psiak już w domu a tak co się zapłaci to znów urosnie :shake:
  14. Dodałam Afisia na Alegratkę i Zwierzaki w Krakowie . Ilw wynosi dług w tej chwili ? Tamara , nie wiem czy tu zagladasz , który jest Afiś w kolejce ?
  15. Sterylizacja suczki do 10 kg kosztuje w gabinecie , w którym leczę swoje zwierzaki 200 zł . Ogłosiłam psiaczki na Alegratce : [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2418549_krakow_sliczne_szczeniaczk_szukaja.html"]Kraków , śliczne szczeniaczk szukają domów ![/URL] I tu [URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL] Z Iskierką trzeba koniecznie do lekarza .
  16. Bardzo potrzebna pomoc w diagnozowaniu i ewentualnym leczeniu tej kruszynki : [URL=http://img142.imageshack.us/i/38125274.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6951/38125274.jpg[/IMG][/URL] Ma niedowład tylnych nóżek :shake: Brak opieki weterynaryjnej i warunki w jakich teraz przebywa nie dają jej szans na normalne funkcjonowanie :-( Jej rodzenstwo szuka domu , mamusia powinna zostać wysterylizowana . Watek : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1160/3-przepiekne-szczeniaczki-pilnie-szukaja-domu-krakow-172751/"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/...krakow-172751/[/COLOR][/URL]
  17. Evelka szuka pomocy dla szczeniąt: http://www.dogomania.pl/forum/f1160/3-przepiekne-szczeniaczki-pilnie-szukaja-domu-krakow-172751/
  18. Wstawię link do wątku na ogólny , krakowski . Mamusię trzeba wysterylizować , koniecznie . Czy właściciele zgodzą się ? Zapłacić pewnie nie będą chcieli ...
  19. Jeju , Aga , dopóki nie spłacę długów , nie mam szans się dołożyć :shake: Dług w hotelu , koteczka na tymczasie , pięć kotów po zmarłym , szczeniaki i moich siódemka psów + koty , przepraszam ! Mogę jedynie pomóc z ogłaszanie trochę . Spręż się i napisz tekst znów jakiś fajny a co z gazetą ?
  20. Czemu ludzie to robią :shake:
  21. A gdyby mu szeleczki zostawić na trochę ubrane ? Pogryzie ? Tak , żeby ptem tylko szybciutko smycz zapiąć ? Szkoda , że nam się dziś z fotkami nie udało :shake:
  22. Coś tego Drwalika do aparatów ciągnie ;) Moim zdaniem jest szczuplejszy , ma wcięcie a talii , futerko go pogrubia .
  23. Chyba nie , to miłość platoniczna ! Siatka nie odwzajemniła uczuć !
×
×
  • Create New...