Jump to content
Dogomania

Irkowa

Members
  • Posts

    1905
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Irkowa

  1. o ja pierdziele , paranoja!!!:angryy:
  2. wyklucaly sie o druga suczke , a na pierwsza nie ma nawet 5 zl :shake:
  3. Cyganek ma 270zl afn -74 zl Irma - 200zl Asiaf1-200zl [SIZE=4]brakuje 126zl[/SIZE] Pieniazki musze wplacac do 20-tego kazdego miesiaca (za miesiac z gory) taka mam umowę tak wiec juz sie spozniam :shake:
  4. Tak enia - to ona!!!! bosz....boska piekna psina!!!! :loveu:
  5. [QUOTE]Chrupku opisz ja dokladnie, bo nie wiem o którą Ci chodzi? kaukazka?[/QUOTE] no , no , cos w tym stylu zebym to ja pamietala jak ona dokladnie wygladała , :lol: młoda , duża i niesamowicie wystraszona :-(
  6. enia - jakis czas temu wyslalam Ci smsa z wiadomoscia ze w Węgrowie pojawila sie nowa sunia Chcialabym zapytac jak Ona sie czuje i czy ma nową bude - do tamtej nie bardzo sie mieściła :( czy masz moze jej zdjęcia ? chcialabym pomoc w szukaniu domku , chodzi mi o tą duża sunieczkę , siedziala na poczatku schroniska (obok królików :lol: )
  7. Mamusia zabrana kochani potrzebne sa pieniadze na opłacenie hoteliku doba / 15zł
  8. Kaprysku , dzadeczku , piękny jestes!!!! Aaaaaaale miales szczescie ze "trafiles"na Agatę!!!! uff.... trzymaj sie dzielnie!!! Pamietaj ze my tu jestesmy i trzymamy za ciebie kciuki! Agata - czy mozemy jakos pomoc? zakup lekow , karmy ? daj znac
  9. Haniu , odezwe się jak juz bede cos wiedziala , gdzie kiedy i o ktorej ;)
  10. a tego jeszcze nie wiem , pewnie samochodem :eviltong:
  11. Haniu , z czasem u mnie marnie - oj marnie :shake: na Tatarkiewicza bede dzisiaj wieczorkiem ,
  12. Sunia ma nowy watek, dlatego tutaj nikt nie zagląda
  13. Amelko kochana , bede dzisiaj u Ciebie mam zdjecia Amelci - z poprzedniej wizyty, czy ktos moze pomoc wstawić ? za chwile ruszy mail przechodni z Amelka w roli glownej , jesli chcecie porozsyłac dalej , prosze o wasze maile , tutaj badz na Pw (jak kto woli ) ;)
  14. napisze jutro po wizycie w schronisku
  15. [QUOTE]już lepiej byłoby je wyłapywać i do schroniska odwozić :-([/QUOTE] stety-niestety taki jest plan :shake: ja zalatwie kilka miejsc w jozefowie , bede miala psiaki na oku , postaram sie o szybką adopcje , a czy ktos z Was zna schronisko , ktore wzielo by kilka sztuk (powiedzmy 3 )? milanowek jest ok , ale trudno z przyjeciami :-(
  16. Siedze i wyje , to co dzisiaj zobaczylam totalnie mnie rozbiło!!!! pierwszy raz musialam wybierac kogo zabiore kogo zostawię!!!! wszystkie psiaki chude jak patyki! blagam Was!!!!!!!!jesli ktos bedzie mogl pomoc w tym temacie dajcie znac!!! w schronsiku bedzie buda jedzenie i szansa na dom , a tam jest [B]TYLKO ŚMIERĆ!!!![/B]
  17. [quote] umowiona tam bylam z Chrupek mialysmy razem pojechac po malego ale troszke sobie nie poradzilam :oops: za co BARDZO PRZEPRASZAM i pobladzilam po ciemku wszystko wygladalo troszke inaczej Chrupek zrezygnowala z dalszych poszukiwan miejsca pobytu psiakow my jednak zdecydowalysmy sie szukac dalej i UDALO SIE :multi: :multi: :multi:[/quote] ech..to ja przepraszam , ale w drodze na spotkanie znalazlam psiaka , w zlym stanie :-( musialam szybko "gonić" do weta nie wiadomo co bedzie z nim dalej , w tej chwili jest w klinice niebawem zaloze mu temat jestem zalamana , [U]Sluchajcie miedzy markami a radzyminem jest DRAMAT!!!![/U] [U]tam jest cala masa psiakow !błagajaca o pomoc!!!!jedna z suniek wskoczyla nam na maskę prosząc o zabranie , ja pierdziele , wykończe sie![/U] nie licze oczywiscie psiakow biegajacych blisko domow tylko te biegajace przy drodze gdzie nie widac zywej duszy!!! prosze Was pomozcie mi je wyłapac!!!! im naprawde bedzie lepiej w schronisku , !!!!!!!!! gwarantuje, znaleziony Tolek jest w zlym stanie , mial na sobie 40 kleszczy , cięte rany na brzuchu :( reszta psiakow - a naliczylam 7 sztuk moze miec podobne kłopoty! ech....pomozecie? bardzo Was proszę!
  18. moze uda mi sie poejchac z Tobą gdzie musialabym dojechac, zebys mnie zgarnela?
  19. Beza - o ktorej jedziesz do sunieczek?
  20. [B][U][SIZE=3]potrzebne namiary na hotel!!!!![/SIZE][/U][/B] [B][/B]
  21. :shake: :-( :shake: :-(
  22. Aleksandra-czy sa jakies nowe wiesci?
×
×
  • Create New...