ja moge powiedziec tylo tyle
:placz:
Kacperek czuje sie fatalnie , wyje z bólu
:placz:
Jego widok i cierpienie tak mnie przerazilo ze naprawde nie pamietam nic z tego co mowiła Lulka (ona rozmawiala z lekarzem)
Lulka jak wroci napisze,,,,
To okropne przez co on musi teraz przechodzic ,
bardzo pilnie potrzebujemy pomoc finansowej dla Kacperka ,
[COLOR=darkred]nie dajemy sobie finansowo rady[/COLOR]
[COLOR=#8b0000][/COLOR]
Dzisiaj bylysmy zmuszone zawiezc Go do kliniki na Śreniawitow
w takim stanie nie bylo mowy o odwiezieniu go do hotelu.:shake:
w razie jakby bardzo cierpial pomoga mu zastrzykiem .
Kobieta opiekujaca sie Kacprem dostala by zawału 100%!