nie , nie wiem kiedy wychodzi ,
mial wyjsc 6 grudnia , ale niestety ,nie wyszedl
Cygan ma jeszcze 6 dni ,
[QUOTE]Takie trwanie w zawieszeniu jest też bez sensu.[/QUOTE]
to co ja mam zrobic ? :shake:
Pan Bartek mial sie pojawić 6 grudnia , ale sie nie pojawił :placz:
jestem zalamana!!!!
nie wiem kiedy wyjdzie!
Pani Grazynka z hotelu moze hotelować Cygana tylko do 20 tego grudnia
(dawno temu ludzie zaklepali sobie miejsca dla psiakow na świeta-co ja zrobie ? :-( )
Kacperek zrobil sobie dziurke w nodze i probuje wydostac drut :mad:
wczoraj byl u lekarza
za tydzien kontrola , a za 2 tyg.wyjecie wszelkiego zbednego materialu z łapki !!!!!
szykujemy sie na RTG
zobaczymy co tam w nodze....:hmmmm:
Dzieki Agatko za zainteresowanie
juz myslalam ze nikt o niego nie zapyta
domku jak nie bylo tak nie ma ,
a to naprawde wspaniały pies....
:turn-l: wiedziałam!
W takim razie powiedz Barusiow ze Chrupek ma dla niego miły prezencik ;)
w zwiazku z jego obrazą :evil_lol:
a dla Ciebie Deszczykowa , wielki buziak! :calus: :buzi: :tort:
kochana baba z Ciebie!
Gratuluje :calus: :klacz: :cunao:
trza by bylo sie napic cosik , co ? :drink1:
[QUOTE]wszystkim obecnym na tym wątku b. dziękuję myślę ze naszą kampanią przyczyniliśmy sie w jakims stopniu do tej adopcji,[/QUOTE]
ja rowniez wszystkim dziekuje ,
w jakims stopniu ?
ten domek jest dzieki Wam :multi: