Dokladnie tak jak pisze Kasiek , nie znam tej osoby , napislaa do mnie maila z prosba o pomoc.Nie podala miejscowosci , zapewne uczyni to w drugim mailu.Mam pod opieka ponad 10 psow , obawiam sie ze temu biedakowi nie bede mogla pomoc bo ledwo radze sobie z tym co mam , dlatego napisalam do Was.