Nerisowa , wsadz Go na rower . Na czole napisz co ma kupic , zepchnij z gorki i chlopaczyna zalatwi sprawe.Coby odczul ze to jest kara , wsadz mu na bagaznik starą dupe (czyt.Sara)! buahhahaah
szajbus ( 100zl) ewasuwa (40zl) - za chwile wysylam pieniazki dla TIPI.Katrinko-rowniez za chwile wysle przelew ( 30zl) na Boksery (afn) . Razem 170zl.
outsi - 30zlszajbus - 100zlAga Mazury(Milord) 200zlArenka - 50zlKamila Szczepaniak - 50zlEwa Suwińska z Poznania -40zlSołtys Bartosz i Marta - 30zlAmicus - 200zlPusia 2405 51zlmama Dorota - 180zlwredne słonko - 65zlOktawia-Prosze powiedz mi ktore z tych wplat to Twoje bazarki ? na jakie konto mam wplacic pieniazki.
tez jestem takiego zdania.Rita jesli zechcialabys mu pomoc to podaje link - znajdziesz tutaj mase stron z ogloszeniami . http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859
nie wiem jak to ma wygladac , nie sadze ze tak jak napisalas.Moze osoby ktore wplacily podejma decyzje o przekazaniu ich na innego psa.Dlatego probuje je tutaj zwołac.
oooooooooooooooo..napewno nie!!! Z Witokretkami nigdzie wiecej nie jezdze... ;) hehehe....to byl dzien-jak sobie przypomne to az mi sie wyć chce!!!!!!!. ps: Bartek obserwowal tamta okolice , niestety tego "polamanca"nie znalazl ...
[quote]A Ty Chrupek jak znam życie zaraz przypadkiem sobie nowego podopiecznego znajdziesz[/quote]]Neigh nie kombinuj prosze.To one jakos dziwnie mnie znajduja...chociaz csiiiii..ostatnio przez dluzszy okres czasu mam spokoj.. specjalnie sie nie myje zeby mnie nie rozpoznawaly (hehehehe)
Monia70-niech osoby wplacajace pieniazki na aresa zadecyduja na co chca je przeznaczyc...po co wplacac je na moje konto ?Nie informowalam Pana Piotra-ups...dogomaniacy wplacajacy na Aresa-prosze o decyzje co mam zrobic z waszymi pieniazkami ... odeslac Wam na konto ?