Jump to content
Dogomania

olekg89

Members
  • Posts

    4905
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by olekg89

  1. Bawi się xD robi Lucasowi złoty deszcz
  2. O nie nie Lucasek nie kopie dziury on toczy piłeczkę jak się dobrze przyjrzysz to tam widać taką brudną palantówke.Z Afryki of course xD Small-a czemu wcześniej wróciłaś?
  3. U mnie nie biegają samopas ,ale w Gliwicach biegały i kompletnie mi nie przeszkadzały. Zawsze to lepsze mają życie latając luzem niż wychodząc na 5min na trawnik i do domu.
  4. Ma rok ,wystarczy czytać uważniej. A ja znam jednego jamnika z Afryki i zaczyna się z niego robić gruby kaban.
  5. A dobrze ,i jak było na tym gorszym zlocie?
  6. Problemy z wychowaniem to najgorsze są z psem lękliwym ,wycofanym.Z dominantem można duże więcej zdziałać i na więcej sobie pozwolić.
  7. Ja z nimi na smyczach nie chodze :P A ludzie różnie reagują zwykle ,że ładne pieski i tyle.Szczeniaczki Czarka to norma. Dziś jakaś 13tka z mamusią i tatusiem wydarła morde "Trzy psy i to bez smyczy" no tragedia xD Ja z nimi tak centralnie między ludźmi nie chodze.Z bloku do lasu mam 20m i lasem ide na stawy więc tylko rowerzystów i biegaczy spotykam.
  8. [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4236/dscf6637b.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8747/dscf6644.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1668/dscf6647vu.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1169/dscf6649.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9452/dscf6632.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1468/dscf6633w.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5272/dscf6634.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4835/dscf6635d.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5207/dscf6636.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4346/dscf6614.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/346/dscf6616s.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5525/dscf6620o.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/589/dscf6622.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1046/dscf6628.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2555/dscf6630t.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img51.imageshack.us/i/dscf6609.jpg/[/IMG][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4874/dscf6609.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3388/dscf6610.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/970/dscf6611c.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8099/dscf6612u.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3564/dscf6613.jpg[/IMG]
  12. będzie 30fotek ,ale się ładują mega długo ,bo kazałem imageshack ładować wszystkie od razu i zmienić rozmiar xD
  13. Ale chomik spaślak.Kiedyś miałem dżungara ,który upasł się tak że ledwo wchodził do domku.Ale to leser był i miał w d.... kołowrotek xD Śnieżka się nazywał ,ale był samcem :P
  14. Milusia jaka śliczniusia.:P
  15. Zaraz się zabiore za wklejanie afrykańskich foci ,prawieniemieckich psów.
  16. Dzięki za fote w moim fb ,aż se zapisałem do folderu xD Bo podobieństwo uderzające.Rodzeni bracia ,co razem księżyc ukradli xD
  17. Darianna-ległem na ryj ,ale powiedz że nie podobni.xD
  18. hahhaa na widok Amika walnąłem śmiechem taki mały gruby ,brzydki Prezes ,albo Prezydent xD
  19. Jaki szczupły fajny jamniczek nie to co ten z Afryki. http://images45.fotosik.pl/323/5a8bbac655236c5emed.jpg "Czemu ja nie jestem taki duży jak one?:("
  20. Czarek na starość robi się tak szpetny ,że aż żal patrzeć xD A łopate to ma mega długą to fakt. Dziś będą foty z Afryki słowo harcerze ,którym nigdy nie byłem.
  21. Spasł się z lekka ,ale już jest na dobrej słusznej drodze do chudości. A młody niech rośnie tak do 70cm.
  22. olekg89

    Ból pyska

    O dzięki taks. Ale właśnie żarł normalnie ,pił normalnie ,piłke też brał do pyska. Całe szczęście minęło i już się nie pojawiło.Nie wiem czy nie były to zakwasy od ściskania piłki.
  23. W rogzach afrykańskich.
  24. No psy w cywilu były super ,ogony pod sobą ,cała spięte czekające na kolejnego kopa.xD
  25. Ostatnio czytałem ,że PKS ma zaszczany obowiązek wziąć was z psem jeśli ma to co Rumun napisał kaganiec i ks.szczepień.Jeśli nie poproś o nazwisko kierowcy i pisz śliczną skargę :)
×
×
  • Create New...