-
Posts
4905 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olekg89
-
Bawi się xD robi Lucasowi złoty deszcz
-
O nie nie Lucasek nie kopie dziury on toczy piłeczkę jak się dobrze przyjrzysz to tam widać taką brudną palantówke.Z Afryki of course xD Small-a czemu wcześniej wróciłaś?
-
U mnie nie biegają samopas ,ale w Gliwicach biegały i kompletnie mi nie przeszkadzały. Zawsze to lepsze mają życie latając luzem niż wychodząc na 5min na trawnik i do domu.
-
Ma rok ,wystarczy czytać uważniej. A ja znam jednego jamnika z Afryki i zaczyna się z niego robić gruby kaban.
-
A dobrze ,i jak było na tym gorszym zlocie?
-
Problemy z wychowaniem to najgorsze są z psem lękliwym ,wycofanym.Z dominantem można duże więcej zdziałać i na więcej sobie pozwolić.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ja z nimi na smyczach nie chodze :P A ludzie różnie reagują zwykle ,że ładne pieski i tyle.Szczeniaczki Czarka to norma. Dziś jakaś 13tka z mamusią i tatusiem wydarła morde "Trzy psy i to bez smyczy" no tragedia xD Ja z nimi tak centralnie między ludźmi nie chodze.Z bloku do lasu mam 20m i lasem ide na stawy więc tylko rowerzystów i biegaczy spotykam.
-
[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4236/dscf6637b.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8747/dscf6644.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1668/dscf6647vu.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1169/dscf6649.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9452/dscf6632.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1468/dscf6633w.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5272/dscf6634.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4835/dscf6635d.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5207/dscf6636.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4346/dscf6614.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/346/dscf6616s.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5525/dscf6620o.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/589/dscf6622.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1046/dscf6628.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2555/dscf6630t.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img51.imageshack.us/i/dscf6609.jpg/[/IMG][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4874/dscf6609.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3388/dscf6610.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/970/dscf6611c.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8099/dscf6612u.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3564/dscf6613.jpg[/IMG]
-
będzie 30fotek ,ale się ładują mega długo ,bo kazałem imageshack ładować wszystkie od razu i zmienić rozmiar xD
-
Ale chomik spaślak.Kiedyś miałem dżungara ,który upasł się tak że ledwo wchodził do domku.Ale to leser był i miał w d.... kołowrotek xD Śnieżka się nazywał ,ale był samcem :P
-
Milusia jaka śliczniusia.:P
-
Zaraz się zabiore za wklejanie afrykańskich foci ,prawieniemieckich psów.
-
Dzięki za fote w moim fb ,aż se zapisałem do folderu xD Bo podobieństwo uderzające.Rodzeni bracia ,co razem księżyc ukradli xD
-
Darianna-ległem na ryj ,ale powiedz że nie podobni.xD
-
hahhaa na widok Amika walnąłem śmiechem taki mały gruby ,brzydki Prezes ,albo Prezydent xD
-
Jaki szczupły fajny jamniczek nie to co ten z Afryki. http://images45.fotosik.pl/323/5a8bbac655236c5emed.jpg "Czemu ja nie jestem taki duży jak one?:("
-
Czarek na starość robi się tak szpetny ,że aż żal patrzeć xD A łopate to ma mega długą to fakt. Dziś będą foty z Afryki słowo harcerze ,którym nigdy nie byłem.
-
Spasł się z lekka ,ale już jest na dobrej słusznej drodze do chudości. A młody niech rośnie tak do 70cm.
-
O dzięki taks. Ale właśnie żarł normalnie ,pił normalnie ,piłke też brał do pyska. Całe szczęście minęło i już się nie pojawiło.Nie wiem czy nie były to zakwasy od ściskania piłki.
-
W rogzach afrykańskich.
-
No psy w cywilu były super ,ogony pod sobą ,cała spięte czekające na kolejnego kopa.xD
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ostatnio czytałem ,że PKS ma zaszczany obowiązek wziąć was z psem jeśli ma to co Rumun napisał kaganiec i ks.szczepień.Jeśli nie poproś o nazwisko kierowcy i pisz śliczną skargę :)