A czemu wszyscy ,którzy mnie zarąbiście jarali byli hetero?:P Tam w tym Queer as folk chadzają w 99% same takie ciasteczka ,wiesz klata ,brzuch same mięśnie.mmmniam
Chociaż ten mój co go hoduje też nie taki zły :P
[URL]http://img814.imageshack.us/img814/5175/sl550747.jpg[/URL] Zuzolandia ten też fajny?:P