Jump to content
Dogomania

olekg89

Members
  • Posts

    4905
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by olekg89

  1. Darianna robi na mnie zamach chyba i chce ,zebym sie udusił.Najpierw piesek prezydent teraz zfariofana nastolatka.hahaha
  2. Ppx-[URL="http://www.dogomania.pl/page542"]http://www.dogomania.pl/threads/11840-Kaja-Czarek-Lucas-Owczarki-Niedoko%C5%84caNiemieckie/page542[/URL] tu se som ostatnie. DZIEŃ DOBEREK WSZYSTKIM I MIŁEGO PONIEDZIAŁKU.
  3. Lain-czemu będzie się męczył niby?Czyli mamy wszyscy z psem siedzieć 24h na dobe i się nim zajmować?Chyba w życiu psa nie miałaś.
  4. Od 3lat się nie mierzyłem ,dziś patrze i mam 180cm wzrostu sasa a nie 178.Cieszkam się przeogromnie :P
  5. DZIEŃ DOBEEREK i MIŁEGO PONIEDZIAŁECZKU. A ile metrów musisz pokonać ,żeby dojść do kuchni?
  6. To i kiedy i gdzie ,bo czasem musiałbym się wykąpać mimo 23godzinnego snu.No nie? hehehe
  7. hahahaha pod prysznicem :P
  8. Ja się nie czuje wyspany nigdy.:P mogłbym spać od rana do wieczora i jeszcze w nocy.Z przerwami na amku ,piciu ,siku i spaćku znów.
  9. On stary 26lat ponad już. Ciutek się wyspałem...brrrr
  10. ide spać dalej bo sie nie wyspałem przez ten motłoch
  11. Dlatego jak mnie wk... to zwijam bambusową podkładke pod talerz i jeb jeb jeb jeb w łeb.Najlepiej w dopiero co nażelowany sasasa
  12. Ktos tu nie dorósł do krytyki...żałosne
  13. Monia-bez kredytu to domu nie będzie.Areczek weźmie na 30lat:diabloti:Dom zapiszemy pół na pół:evil_lol:co bym nie został bezdomny w razie co:diabloti:
  14. Zozol-a no nie oddam bez walki :P A poznany na czacie :P
  15. Zwykłą kanape ,ale spaliśmy na niej w 3ke z kolegą :P Psy nie po dogomaniacku jeden w klatce ,dwa na podłodze :P I nie wykorzystuje tylko dbam ,żeby rozsądnie wydawał zarobione przez siebie tysiące :P
  16. Bo same wiecie kto ,po zobaczeniu zdjęcia kałuży spytała się "ile schnie ta kałuża" ,no więc pada pytanie ile więc żonkil ma mierzyć czas.
  17. Już 8miesięcy razem ponad :Pjesteśmy i mieszkamy za razem.Więc jak na gey związek to długo :P A ja chce jeszcze dom ,samochód więc tak szybko się nie skończy.
  18. Kwestia przyzwyczajenia :P
  19. [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3334/sl554760.jpg[/IMG]Dobrze ,że nie czyta bo byłbym trupem :P Zwiedzanie:proszę zwrócić uwagę na okolice rozporka.To nie spodnie się odgięły :P
  20. edytowałem post i dałem trzode :P
  21. A czemu wszyscy ,którzy mnie zarąbiście jarali byli hetero?:P Tam w tym Queer as folk chadzają w 99% same takie ciasteczka ,wiesz klata ,brzuch same mięśnie.mmmniam Chociaż ten mój co go hoduje też nie taki zły :P [URL]http://img814.imageshack.us/img814/5175/sl550747.jpg[/URL] Zuzolandia ten też fajny?:P
  22. O 5.17 pół bloku słyszy "śpij k..... jeszcze godzinke ku... prosze " po czym wstaje i ide odlać całą trójke ,bo im sie nagle też strasznie chce.Mimo ,że normalnie spali do 11 i się nie chciało.
  23. [IMG]http://kaena.blog.sk/images/3/e/3e2631f25832c89cd7eedd6c1d6d1143[/IMG] mmmniam :P Cyniczny cham ,prostak i ciacho w jednym.jednym słowem IDEAŁ:P
  24. Przy moim serialu to wiecznie chodze z chcicą :P Brian Keeney mmm
  25. Ide w kimono ,jeszcze tylko zmówić paciorek w intencji kaczego krzyża i mogę oddać się spoczynkowi.Aż do 5.17 kiedy to mój szczeniaczek zachce siku.:/ Nienawidze go za to.
×
×
  • Create New...