-
Posts
4905 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olekg89
-
7-8cm mu brakuje.Ale coś czuje ,że będzie od Czarka wyższy.I jest nienormalny nadaktywny i aż strach pomyśleć co będzie jak dorośnie i będzie miał jeszcze lepszą kondycję. A nowe foty właśnie w Afryce.Dziś miałem zrobić ,ale jak wyjąłem aparat to zaszło słońce ,potem mi się już nie chciało.:P
-
[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3716/dscf6573.jpg[/IMG]Wazuuuup! [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9978/dscf6598.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2674/dscf6599.jpg[/IMG] Jakieś stare ,ale są.
-
Jak się chce ,ale mówie tak ogólnie o większości.Zdecydowanie ON to nie są takie psy za jakie uchodzą czyli łatwe ,przyjemne Szariki ,Cywile ,Rin tin tiny xD Znam może z dwa osobniki ,które są stabilne psychicznie.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Spaniela nie wziąłbym ani za darmo ,ani za dopłatą.To chyba najbardziej zryta rasa jaka obecnie chodzi po tej ziemi ,zaraz za nią są ON ,Laby i goldeny.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
A to chyba młode było,bo bawić się chciało. Ale na wybiegu sobie Lucas odbił ,bo właśnie ganiał się z szitsiakiem ten miał normalnego własciciela.
-
Mi wystarcza jedna Afrykańska niesnaska z panią zza morza xD
-
Ale sa rózne fora dotyczace jednej rasy prawda?A wiec pomyslałem ,ze baski tez maja swoje.Mogłas napisać po kolei co do kogo kierujesz.
-
zuzolandia o sponsora najlepiej na czaterii na interii xD Wczoraj przez moje pieski taki shit su jak Fruzia pofrunął w powietrze ,bo złe niedobre wilczury powąchały pieseczka tipsiary.xD
-
Asiaczek ty chyba pijana wczoraj byłaś ,bo ni w ząb nie wiem o jakie posty na baskowym forum ci chodzi.Nawet nie wiem ,że takowe istnieje ograniczam się raczej do dogo ,owczarka.pl i belgi.com.pl.Ale cóż n/c
-
Kończe 1 sezon.Znajomy mi to pokazał i się wciągnąłem.:P
-
Pies jak pies ,właściciel to mmmmm
-
No dziś pogoda była do kitu.Chociaż popołudniu już nie lało więc dało się przegonić kundle.
-
To nie zakończenie to w 12-13 odcinku było w 1sezonie ,a sezonów jest 5 czy 6.
-
Tam w jakimś odcinku jest właśnie jak jeden koleś ten Emmett poszedł do kościoła "zobaczyłem światło" i tam się robi na heteryka xD Ale mu nie wyjdzie
-
No w sumie tak masz racje ,namawiałem do morderstw to czemu mam nie namawiać do zostania homo?xD
-
Monia do afryki mnie wyganiasz :( Darianna-dobrze ,bo to wciąga i marnuje czas :P Sunsrajn-no widzisz jaka jesteś cool.
-
Jesuu niech on nie skacze włos sobie zniszczy xD Ale ostatnim hitem jaki słyszałem to ,że yorki ,maltany itp. powinny pić z poidełka dla gryzoni ,żeby im się sierść przy ryju nie niszczyła xD Ale fajnie się ogląda ozdóbki traktowane jak psy.:) wielki plus za to Pozdrawiamy
-
Boże zniszczę wam dzieci psychikę i dostane bana xD
-
Zdajcie relacje jak wam się podoba :P Tam też 2 lesby mają dziecko czego nie pochwalam ,bo jednak w chamowatym zacofanym społeczeństwie to samolubne skazywać dziecko na wyszydzanie ,że ma dwie matki ,dwóch ojców itd.
-
A no i najważniejsze w 2000% pokazuje życie gay/les takie realne.
-
[URL]http://img44.imageshack.us/img44/1400/img8066.jpg[/URL] jak ja nienawidze tych zielonych zasranych nasionek.Chodze i skubie ,bo mi psują moją jing jang i feng shui itd. A potem czesze i czesze ,a to się wbija.I jeszcze takie małe kolczate brązowe kuleczki sie wkręcają w kudły i też czesze i szarpie.wrrrr kupie im chyba takie siateczki jak yorkom się ubiera xD
-
Witam Dariannę też zadymiarę :P
-
[url]http://www.queerasfolk.pl/ogladaj_queer_as_folk_online.htm[/url] tu masz ,ale tylko 1 serie i pare z drugiej a jest chyba 5. I limit co 72h ,na 54min.Ale dzięki temu jest czas coś w domu zrobić.Bo inaczej to siedze i mam ryja w monitorze.Lesby tam są ,pedały.Ogólnie fajny i fajna fabuła mimo ,że kipi sexem.
-
Przywioze ci żyletke.Ojej widziesz jesteś członkinią żałosnego funclubu to potem tak jest :( Do tego pewnie jesteś lesbą ,albo cholera wie czym i zamiast zająć się swoiją seksualnością latasz po dogo i piszesz posty:( A oglądam fajny serial Queer as folk o wiadomo czym. ZAJE2BISTY.Polecam na zabicie nudy.
-
W sensie ,że Lwica po polowaniu? xD