Jump to content
Dogomania

olekg89

Members
  • Posts

    4905
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by olekg89

  1. 7-8cm mu brakuje.Ale coś czuje ,że będzie od Czarka wyższy.I jest nienormalny nadaktywny i aż strach pomyśleć co będzie jak dorośnie i będzie miał jeszcze lepszą kondycję. A nowe foty właśnie w Afryce.Dziś miałem zrobić ,ale jak wyjąłem aparat to zaszło słońce ,potem mi się już nie chciało.:P
  2. [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3716/dscf6573.jpg[/IMG]Wazuuuup! [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9978/dscf6598.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2674/dscf6599.jpg[/IMG] Jakieś stare ,ale są.
  3. Jak się chce ,ale mówie tak ogólnie o większości.Zdecydowanie ON to nie są takie psy za jakie uchodzą czyli łatwe ,przyjemne Szariki ,Cywile ,Rin tin tiny xD Znam może z dwa osobniki ,które są stabilne psychicznie.
  4. Spaniela nie wziąłbym ani za darmo ,ani za dopłatą.To chyba najbardziej zryta rasa jaka obecnie chodzi po tej ziemi ,zaraz za nią są ON ,Laby i goldeny.
  5. A to chyba młode było,bo bawić się chciało. Ale na wybiegu sobie Lucas odbił ,bo właśnie ganiał się z szitsiakiem ten miał normalnego własciciela.
  6. Mi wystarcza jedna Afrykańska niesnaska z panią zza morza xD
  7. Ale sa rózne fora dotyczace jednej rasy prawda?A wiec pomyslałem ,ze baski tez maja swoje.Mogłas napisać po kolei co do kogo kierujesz.
  8. zuzolandia o sponsora najlepiej na czaterii na interii xD Wczoraj przez moje pieski taki shit su jak Fruzia pofrunął w powietrze ,bo złe niedobre wilczury powąchały pieseczka tipsiary.xD
  9. Asiaczek ty chyba pijana wczoraj byłaś ,bo ni w ząb nie wiem o jakie posty na baskowym forum ci chodzi.Nawet nie wiem ,że takowe istnieje ograniczam się raczej do dogo ,owczarka.pl i belgi.com.pl.Ale cóż n/c
  10. Kończe 1 sezon.Znajomy mi to pokazał i się wciągnąłem.:P
  11. Pies jak pies ,właściciel to mmmmm
  12. No dziś pogoda była do kitu.Chociaż popołudniu już nie lało więc dało się przegonić kundle.
  13. To nie zakończenie to w 12-13 odcinku było w 1sezonie ,a sezonów jest 5 czy 6.
  14. Tam w jakimś odcinku jest właśnie jak jeden koleś ten Emmett poszedł do kościoła "zobaczyłem światło" i tam się robi na heteryka xD Ale mu nie wyjdzie
  15. No w sumie tak masz racje ,namawiałem do morderstw to czemu mam nie namawiać do zostania homo?xD
  16. Monia do afryki mnie wyganiasz :( Darianna-dobrze ,bo to wciąga i marnuje czas :P Sunsrajn-no widzisz jaka jesteś cool.
  17. Jesuu niech on nie skacze włos sobie zniszczy xD Ale ostatnim hitem jaki słyszałem to ,że yorki ,maltany itp. powinny pić z poidełka dla gryzoni ,żeby im się sierść przy ryju nie niszczyła xD Ale fajnie się ogląda ozdóbki traktowane jak psy.:) wielki plus za to Pozdrawiamy
  18. Boże zniszczę wam dzieci psychikę i dostane bana xD
  19. Zdajcie relacje jak wam się podoba :P Tam też 2 lesby mają dziecko czego nie pochwalam ,bo jednak w chamowatym zacofanym społeczeństwie to samolubne skazywać dziecko na wyszydzanie ,że ma dwie matki ,dwóch ojców itd.
  20. A no i najważniejsze w 2000% pokazuje życie gay/les takie realne.
  21. [URL]http://img44.imageshack.us/img44/1400/img8066.jpg[/URL] jak ja nienawidze tych zielonych zasranych nasionek.Chodze i skubie ,bo mi psują moją jing jang i feng shui itd. A potem czesze i czesze ,a to się wbija.I jeszcze takie małe kolczate brązowe kuleczki sie wkręcają w kudły i też czesze i szarpie.wrrrr kupie im chyba takie siateczki jak yorkom się ubiera xD
  22. Witam Dariannę też zadymiarę :P
  23. [url]http://www.queerasfolk.pl/ogladaj_queer_as_folk_online.htm[/url] tu masz ,ale tylko 1 serie i pare z drugiej a jest chyba 5. I limit co 72h ,na 54min.Ale dzięki temu jest czas coś w domu zrobić.Bo inaczej to siedze i mam ryja w monitorze.Lesby tam są ,pedały.Ogólnie fajny i fajna fabuła mimo ,że kipi sexem.
  24. Przywioze ci żyletke.Ojej widziesz jesteś członkinią żałosnego funclubu to potem tak jest :( Do tego pewnie jesteś lesbą ,albo cholera wie czym i zamiast zająć się swoiją seksualnością latasz po dogo i piszesz posty:( A oglądam fajny serial Queer as folk o wiadomo czym. ZAJE2BISTY.Polecam na zabicie nudy.
  25. W sensie ,że Lwica po polowaniu? xD
×
×
  • Create New...