[quote name='baskomaniak']
Nie śledzisz topiku? :roll: Już Ci raz dałem odpowiedź.
Przypominam więc, że casting jeszcze trwa: [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=765761&highlight=#765761]Ogłoszenie CASTING'u[/url]
Mile widziane zdjęcia piesków i kotków siedzących i stojących,
w widoku bocznym (profil). 8)
[/quote]
[b]baskomaniak[/b] ja jeszcze nie przesłałam bo zbieram materiał,dziś Kika ma salon pieknosći,musi wyglądać seksi,więc myśle że na dniach foty znajdą się u ciebie...... :lol: ,kurcze,chyba przejdzie ten casting!!! :roll: