-
Posts
1984 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by daga10011
-
nie moge uwierzyc ze on ma 16 lat :o ..jest przepiekny :oops: ...a co do jazdy bez toczka :lol: ...raz jechalam ( w toczku) po lesie i kon mi sie sploszyl :roll: ..i jak wyrabalam w galaz glowa to toczek mialam wrecz w poprzek na glowie :roll: ...ten toczek uratowal mi pewnie zycie.....a dwa lata temu wsiadlam po 3 letniej przerwie na konia-w nocy,konia nie znalam,bez toczka.....jechalam z wlascicielem koni-i stwierdzilam,ze taki spokojny :evilbat: ...zaminilismy sie :roll: ...kon zaczal wyczyniac cuda-w koncu sie sploszyl i wpadl w cwal-jak spadlam na asfalt na leb bez tego toczka-to mi zycie przed oczami przelecialo....mam zrobionego instruktora-a taka wpadka..i od tego czasu mam blokade-powinnam od razu wsiasc na niego jak sie pozbieralam...
-
no wlasnie niestety nie ma co z nimi zrobic......fajny piesio...a masz w domu siekiere????? 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
to za te gacie????????? 8) :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
daga10011 replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
no to masz fajnie :lol: ..u mnie byly zjedzone sciany,buty komorki portfele i juz nawet nie spamietam :lol: -
haha..szpika na fotach jak zwykle spowodowala oplucie monitora :lol: ....a ten pies biedak :-? ..czekamy na fotki z akcji 8)
-
piekne :P ..jak ja za tym tesknie :( ...ale ja nie mam wlasnego konia ani stajni :( jakbym byla na Twoim miejscu to z konia w weekendy bym nie zlazila :oops:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
na pewno szybko bedzie wygladal jak Luneta :lol: ..zdjecia przecudne ..no i jaka zabawna historyjka :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
nie wiem :roll: ..bo wciaz nie wiem czy moge wystawic tam szczeniaka ktorego rodowod jest w trakcie wyrabiania i czy nie nostryfikowany rodowod bedzie zaakceptowany..jak sie nie dowiem-nie jade :( ..w kazdym badz razie jechalabym na cala wystawe bo psow prosto z auta nie chcialabym wystawiac-musza wypoczac i odreagowac podroz :-?
-
kazdy ma inne ubarwienie :lol: ..i inna maske 8) ..a te pieknoty wszystkie takie same :oops: ..no moze na jednej fotce jedno ma chudszy pysk od drugiego :oops:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka-pomnik Ci powinni wystawic :oops: ...ale pirat drogowy to jestes 8) ....wole omijac drogi gdzie jezdzisz :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[size=2]tylko ja wy je rozrozniacie???[/size] :oops:
-
cuda :D
-
ja tu po foteczki pszyszlam i monitor oplulam woda :o 8) ...co wy tu wyprawiacie??????????? :lol:
-
a ten ocet to dobry patent-bo jak farbowalam wlosy na rudo :-? ..a wlasciwie czerwono :lol: ...to tez potem zawsze plukalam w wodzie z octem i wlosy zawsze sie blyszczaly :lol: ...no i jak sie jajka maluje to tez dodaje sie octu....hm...trzeba by sprobowac :P
-
serio???? :o :o :o ..a ja mam bambino w domu :roll: ..dzis mi sie znowu uwalily w ziemi i wygladaja jak Twoje ruski(takie czarne) a szampon mi sie skonczyl :lol: ..moze wyprobuje :roll:
-
no kosmetyki to jedna sprawa :lol: ..ale koloryzacja to juz przesada :roll: ...ja tez nigdy tyle nie wydawalam na swoje szampony i odzywki-a teraz :roll: ..kupilam odzyweczke i szamponik-zaplacilam tyle co w jeden rok wydaje na swoje kosmetyki do wlosow :roll: ..i starczylo na 2 kapiele :lol: no ale przy obecnej pogodzie :roll:
-
piekny :P ..i tez nie widze,zeby byl za gruby-w sam raz :D ..co do karm i odzywek-znam ten problem :x ..u mnie tez stawy sa zagrozone :-?
-
niedlugo makijaz zaczna psom robic :o :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
slicznie :D ..a Bolek pieknieje w oczach :o :P- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
daga10011 replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
ja bym nie rozroznila :oops: ..ale na pewno jakbys miala oba to bys rozrozniala :lol: ..tak jak swoje miski rozrozniasz :lol: -
ojej-a chcialabym to zobaczyc :lol: ..takie fotki moglabys na brudasy wstawic :lol: ..biale na czarnym na pewno sie wyroznia :lol:
-
Ale sie usmialam :lol: ...sliczne te Twoje czarnuchy :P ....
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
daga10011 replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
boskie sa te Twoje miski :lol: -
Dawno tu nie zagladalam :oops: ..Sliczne fotki :D ...ale moje psy by tak spokojnie nie lezaly gdyby gosc chcial im zabrac kosc :lol: .Widac,ze goscinny chlopak :D :P
-
a to niezly pomysl :lol: ..pieciolatka wystawia psy..ktore w sumie jej sluchaja..jak ma zwacza w reku :roll: