-
Posts
1984 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by daga10011
-
sliczna :P ..wnukowie rowniez cuda :P :D
-
piekne :lol: ..ale oszukane :evilbat: -mial byc jezor w calej okazalosci :wink:
-
To gratuluje :lol: ...i trzymam kciuki..w Matricaria maja teraz beagle westy i yorki 8) .Moja kuzynka jak uslyszala,ze mam leona skwitowala to ze bede miala problemy bo one sa ciezkie jak akity :roll: .nie maja juz akit wlasnie z powodu charakterkow 8) ..czemu sie dziwie,bo Baska rewelacyjnie ukladala zawsze psy :roll:
-
Alez one sa piekne :P .Sluchajcie-znacie hodowle Matricaria????Z Torunia?????wlasnie dzis czytalam psa-i bylo o poczatkach Akit w polsce-matricaria to hodowla mojej kuzynki i bylo tam o niej :P
-
sliczne fotki :D ..czekamy na jezyczek w calej okazalosci :lol:
-
niezle :lol: ..ja uslyszalam ostatnio w parku ze Gala powinna miec kaganiec :roll: ..a tylko za dzieckiem pobiegla-bawic sie chciala glupotka :oops: ..potem juz na smyczy siedziala :evil: ...a kaganca nie kupie-ale moze taka wlasnie atrape :roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czyli czuje sie jak u siebie :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
haha-jaki wygodnicki :lol: :lol: :lol: moje leza na dole :oops: ..sa tak brudne po blocie,ze szkoda gadac...lozko czarne by bylo :lol: ..slodziacha niesamowity :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
okolo 6...moze 7 :P ...tak-w domu :lol: ..nie wyobrazam sobie innej opcji :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
no-sliczny jest :D ..i pierwszy raz widze boksia z nieobcietym ogonem-jestem za :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale my mieszkamy w domu z ogrodem i mamy w planach nastepnych kilka leosi kiedys :( ..co by mu przeszkadzal jeden bez tatuazu :roll: ...prawie codziennie jest walka o to :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ja tez nie :o ..ja bym je zostawila owlosione :lol: ....dobrze ze lełonow sie nie goli :roll: ..bo ja bym na pewno nie ogolila :oops:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
pirat drogowy :lol: ..ja marze o adopcji jakiegos psa..ale moj TZ wtedy juz by mnie wywalil z takim psem na zbity pysk :evil: :( ...tyle ostatnio bylo leosi....i nie moge :x- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a mial czy nie mial??????? :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
bo jamniory to zywiolowe psiaki :D ..Sliczne..Jura ma przepiekne oczy :P
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no wlasnie....i trzymamy kciuki oczywiscie za dzielnego Bolka :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
daga10011 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka :o :o :o jestes wielka :oops: ..a ja dopiero teraz czytam taka wiadomosc :oops: ..Gratuluje Bolkowi ze Trafil w tak wspaniale rece :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
no prosze-co tam jeszcze w rekawie trzymasz???? :lol: ...Biedny zolwik-dobrze,ze Lazy go pozrec nie chce :lol:
-
sliczna fotka :D .Lazy-masz żolwia??????? :o
-
historyjka rewelacyjna :lol: ..i sliczne bohaterki w rolach glownych :wink:
-
jesli nabyla to nas meczy :evilbat: ...bo malo!!!!!!!!!!!!!jak nabylas to wiecej prosimy :D
-
nio piknie-ale malo :evilbat: ...
-
ojej..troszke sie zapiaszczyly jej te poduszeczki :D
-
a ja sadze ze szpila powinna zdolowac te wszystkie modelki :D taka ladna doopka i sie marnuje..na wybiegach swiatowych ja pokazac :P
-
no ja też :lol: :lol: :lol: oplulam monitor znowu :oops: ..wiecej :P bielizna extra klasa na ladnej doopce 8)