:o :o :o ja sciagnelam szczeniaka z belgii-miala jedne szczepienia i wszytsko ok.....tez mi wet powiedzial,ze to nielegalne-ale nikt na lotnisku sie nie czepial :lol: ...podobno w obrebie unii nie ma takich wymogow-tak mi powiedzielui na lotnisku-bo przylecial pies z australii i ludzie mieli problem