Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. ale w takim razie cace sprzed 2008 z kl.championow powinny byc uznane - tylko 2 by mi wtedy przepadly :roll: i zlikwidowali Show Championa - ciekawe czy mi zwroca kase ktora im przeslalam w sierpniu myslac ze moj pies taki tytul zdobyl :roll:
  2. Ziunia ile parking kosztowal ?
  3. hmm mialas sie do poznania zglaszac :roll:
  4. ja tez sie bez problemu dodzwonilam, tzn jak dzwonilam po 12 bo od 10 bylo caly czas zajete :evil_lol:
  5. dawaj !!!!!
  6. [quote name='Asiaczek']Ja widziłam, jak w tym roku na Championach w Lesznie schodziła z jakimś sznaucerkiem, który za nic w świecie nie chciał się ustawić. I tak go szarpała i coś tam pod nosem mruczała, że aż zał było maluszka... Szkoda, że nie miałam kamery... Pzdr.[/quote] a mimo to psiak zostal wybrany do finalu a moja Tess odpadla :roll: jak zeszlam z ringu wiele osob mnie zaczepialo mowiac ze ten werdykt to porazka...
  7. statystyki zgloszen: [URL]http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/statystyka.pdf[/URL] plan sedziowania tez powinien niedlugo byc :multi: u mnie 5 suk w klasie
  8. iwonko - zawiodlas mnie :placz::placz: juz prawie cala dobe czekam na twoja odpowiedz :roll: a ty bylas na dogo, czytalas ten temat i ewidentnie mnie olalas :placz::placz: chyba ze caly czas szukasz cytatu :evil_lol:
  9. [quote name='iwona&CAR'][B]ELITESSE -[/B]"obiecalas a nie dalas cyganko "- tak sie mowilo o tych co obietnicy nie dotrzymali, [B]no i gdzie ten filmik ?[/B] Ja na ta fote patrzec nie moge a Pani Agnieszka kaze nam podziwiac :crazyeye: [B][SIZE=1]"Ten świat doszedł do takiego zepsucia, że jego zbrodniczość i kłamstwa są zakamuflowane, [/SIZE][/B] [B][SIZE=1]ubrane w troskę i pozorną szczerość, na którą dajemy się nabrać." - P.C.[/SIZE][/B] CHYBA ELITESSE wiesz o czym pisze ;) [/quote] wlasnie chyba nie bardzo :roll: jaka fota ? jaki filmik ?
  10. no to w takim razie czekamy :roll:
  11. nas beda dwie dziewczynki reprezentowac - Alba Astra ( kl.championow) i Dee Dee ( kl.posrednia) :)
  12. caly czas czekam na odpwoiedz z wegier :roll: a moze ktos sie na EURO dopytal co i jak ??
  13. ja tez jestem ciekawa bo jeszcze nigdy nie widzialam zeby sznaucery oceniala
  14. to moze znasz popieprzone sredniaki ? :eviltong:
  15. buahaha ale sie Tess najezyla :lol::lol::lol:
  16. i znowu katalog trzeba bedzie sobie samemu kupic - tak chyba tylko Leszno potrafi :roll:
  17. a dawaj .... [SIZE=1][COLOR=silver]najwyzej cie w Poznaniu dopadne[/COLOR][/SIZE] :diabloti::diabloti:
  18. jesli mozesz to przeslij mi foty meilem --> [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] nie tylko moja psice :eviltong:
  19. sa hodowle sznaucerow: Lepiej Byc Nie Moze Jak Chciala natura
  20. [quote name='puzzle']Elitesse wogole nie widzialam i nie mam pojecia, ktora to chociaz bylam z nia na jednym ringu[/quote] w klasie championow wystawialam Tess - mialam biala marynarke i czarna spodnice :eviltong: no i pewno widzialas moja Madziulke w wozeczku :loveu: BTW pol wystawy sie zastanawialismy z Patokami z Grand sen co to za dziewczyna foty robi :evil_lol::evil_lol: ale teraz juz wiem :eviltong: Ariss czy moge podkrasc fote Azara bo bede miec ( mam nadzieje) miot po nim ?? Zadra od soboty gosci u niego w domu w celach matrymonialnych hihi
  21. ale wiesz co ta suka srednio zasluguje na ocene dosk, czesto jak jest sama sedziowie nie przyzjana jej CWC :roll: widze ze pan Pinto mial lagodny dzien w ocenie
  22. [quote name='puzzle']HEKSA z Doliny Soninków;)[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: rozumiem ze sedzia byl slepy ? :diabloti:
  23. [quote name='puzzle']Wystawa naprawde na duzy plus, dobra organizacja, na ringu (luis Pinto Teixiera) mila atmosfera, sporo miejsca, jedyny mankament, ze w hali bylo duszno, ale konkurencje finalowe przeprowadzone dosc sprawnie, wiec dla Legionowa naprawde duzy plus. A my z wystawy przywiezlismy ladny opis, ocene doskonala, lokate I, Zw.Ml., BOB junior;). Gratulacje dla wszystkich dogomaniakow i z niecierpliwoscia czekam na zdjecia, bo poki co suche relacje![/quote] kto wygral rase w sredniakach ?
  24. [quote name='Asiaczek']A teraz oficjalne już wieści z NDM. [COLOR=red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI [/B][/COLOR]- dosk.1, CAC, BOS, BOB, BOG3!!! [COLOR=red][B]LOVE IS INT HE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Najlepszy Junior, po pierwszej selekcji weszła do pierwszej trójki w gr. V, skończony Młodziezowy Championat Polski!!! Pzdr.[/quote] moje najszczersze GRATULACJE !! :klacz: :klacz: :klacz: i drugie zalegle za budapesztanskie sukcesy ! :laola:
  25. czy ja dobrze widze 100 zl :crazyeye: to musze zaczekac na podzial sedziow na rasy bo w tej grupie nie wszyscy mi sie dobrze widza :roll:
×
×
  • Create New...