-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
mi ostrze w listopadzie przestalo ciac w polowie przygotowania psa na wystawe a byla gdzies godzina 24 :diabloti::diabloti: ale od jakiegos czasu cielo gorzej
-
moj pies mial na przelomie czerwca i lipca tez cos takiego ! z tym ze po paru godzinach kulenie przenosilo sie na inna noge :roll: ma skonczone 12 lat dostal antybiotyki i mu przeszlo ale wet nie znalazl konkretnej przyczyny dodam jeszcze ze po antybiotykach dostal krwawej biegunki wiec dodatkowo dostawal leki na biegunke i kroplowki nawadniajace
-
tylko usun u Vaderka CWC - przy 2 lokacie nie mogl dostac tego tytulu :p
-
jako ciekawostka - jak sie kiedys strzyglo wystawowe sznaucery: [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/MonaGellius.jpg[/IMG] i dla porownania moja psica w zeszla niedziele: [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/TessLegnica2009.jpg[/IMG]
-
w zeszlym tygodniu robilam yorka ktory poprzednio u fryzjera byl w kwietniu ( nie u mnie) i wygladal tak jakby rok nie byl strzyzony :crazyeye: ale on wogole jakis taki dziwny, nieyorkowaty wlos mial - krecony i baaaardzo gesty, oczywiscie "prosze zgolic jak najkrocej sie da"
-
grzbiet ludzie chca na krotko z jednej prostej przyczyny - im krocej tym na dluzej starczy :evil_lol::evil_lol:
-
ty zostawiasz dluzszy wlos na nogach mysle ze u psow zyjacych w miescie gdzie chodza po chodnikach i przystrzyzonej trawie to jest Ok ale u psa zyjacego na wsi i caly dzien przebywajacego na dworze to sie nie sprawdzi jak dla mnie fryzuje trzeba rowniez dopasowac do trybu zycia psa
-
nie ma to jak baski do sniadania :p
-
[quote name='Grey']Powinnaś mieć swoje zdanie, a nie ulegać kaprysom klienta. Ja tam nie ulegam.[/quote] :crazyeye::crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='Grey']Dlaczego yorka strzyże się tak krótko i na sznaucera. Przy nosie nie dał się przyciąć?[/quote] pare stron wczesniej pisalam ze yorki robie tak jak chca ich wlasciciele - a kazdy ma swoj pomysl na yorkowa fryzure ;) Obi nos ma elegancko wystrzyzony za to z krotkimi wasami juz sie u mnie pojawil ale on to nic, wczoraj robilam sznaucerke mini ktora wcale wasow nie miala :placz: podobno do farby pycho wsadzila i jej opitolili cale :roll:
-
[quote name='Asiaczek']Hm, to juz 12 lat wozicie się z psami na wystawy... nonono, szmat czasu... Pzdr.[/quote] z psami 12 , bez psow juz ponad 20 :p:p jezdzilam jako kibic jak jeszcze dobrze nie umialam chodzic hihi [quote name='malawaszka'] ooo i mój ulubieniec Lanc :evil_lol::loveu:[/quote] juz tyle lat minelo a ty mu wciaz wypominasz ta jedna wystawe :eviltong::eviltong: [quote name='malawaszka']super, że problemy zdrowotne poszły precz :laola: i niech już tak zostanie!!!!! :kciuki: a Magda jest mniamuśna :lol:[/quote] oby oby !! nie ja jedna sie nim martwie [quote name='ariss'][URL]http://img291.imageshack.us/img291/1670/mbolec004.jpg[/URL] fajny kadr;)[/quote] witam w moich skromnych progach ;) [quote name='Asiaczek']Jaka poza! [URL]http://img248.imageshack.us/img248/6492/mbolec005.jpg[/URL] Jaka Panieneczka!:loveu: [URL]http://img146.imageshack.us/img146/4637/mbolec021.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Madzia dobrze wie do czego sluzy aparat :lol:
-
zgloszenia przedluzone [B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]11.08.2009 godz. 20.00 - wyłącznie przez formularz internetowy[/COLOR][/FONT][/B]
-
moj dzisiejszy wyjazdowy klient - OBI :p pies skladal sie z jednego wielkiego koltuna na brzuchu i wewnetrznej stronie lap :roll: ale to pies wiejsko terenowy :p i ostatnie 2 tygodnie spedzil na wakacjach u "dziadkow" bo jego wlasciciele wczasowali sie w Turcji przed [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/7546/bolec037.jpg[/IMG] i po [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/324/bolec049.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9547/bolec052.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7983/bolec084.jpg[/IMG] oj temperamentny z niego chlopaczek :evil_lol: zupelnie jak nie rozmemlany york :evil_lol: gora przedniej lapy wyszla jakos tak dziwnie na focie :roll: ale pies chcial zjesc przez drzwi moje sznauce i sie megawiercil przy foceniu :evil_lol:
-
[B]i na dobranoc moj dzisiejszy wyjazdowy klient - OBI[/B] :p przed [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/7546/bolec037.jpg[/IMG] i po [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/324/bolec049.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9547/bolec052.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7983/bolec084.jpg[/IMG] oj temperamentny z niego chlopaczek :evil_lol: zupelnie jak nie rozmemlany york :evil_lol:
-
[B]krwiozerczy kotecek :diabloti:[/B] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2297/mbolec064.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3733/mbolec071.jpg[/IMG] na fotach wyglada rozkosznie ale pierwszy raz spotkalam kota ktory jak tylko zobaczy czlowieka to biegnie i GRYZIE :crazyeye: o drapaniu nie wspominajac ma dopiero 3 miesiace - widzialam go ostatnio pare dni po narodzinach a jego mama znowu z brzuchem lata :shake: [B]i Madzia cd[/B] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3033/mbolec065.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9598/mbolec066.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7182/mbolec072.jpg[/IMG]
-
basenik :p niestety sie pogoda skichala bo mialo byc plywanie a bylo topienie zabawek :placz::placz: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8862/mbolec060.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4561/mbolec081.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9955/mbolec086.jpg[/IMG] [B]taka mala z takim duzym[/B] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7765/mbolec088.jpg[/IMG] [B]sie podzielic kielbaska z grilla nie chce[/B] :placz: [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7278/mbolec100.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4317/mbolec020.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4637/mbolec021.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1845/mbolec033.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/5385/mbolec034.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5572/mbolec035.jpg[/IMG]
-
Lancelot od konca czerwca przechodzil kryzys zdrowotny ( po raz pierwszy w swoim zyciu) i szczerze mowiac juz sie z nim zegnalam...dostawal leki na jedno to mu padalo drugie i tak w kolko :roll: ale teraz bryka jak szczeniaczek - wiec jeszcze chyba z nami pobedzie :multi::multi: dla milosnikow Madzi : [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1670/mbolec004.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6492/mbolec005.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5339/mbolec007.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9242/mbolec009.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7862/mbolec010.jpg[/IMG]
-
dziekuje Asiaczku :loveu::loveu: [B]LANCELOT - dzis rowno 12 lat i 4 miesiace[/B] pies od ktorego wszystko sie zaczelo :p [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6234/mbolec012.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9978/mbolec013.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7356/mbolec016.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1262/mbolec018.jpg[/IMG]
-
trzymam mocno kciuki za Sopot !! ja zcekam az moj TZ wroci z pracy i zmykamy do przyjaciol na grila :loveu: jedyne 150 km ale czego sie nie robi dla dobrego jedzenia :eviltong:
-
u mnie 99 % klientow to ludzie z yorkami - widac jakas moda nastala i jedni wola psy ogolone najkrocej jak sie tylko da inni wola troche dluzej, jedni nie chca wogole wlosa na brzuchu inni natomiast dlugie firanki w zeszlym tygodniu byl piesek ze slicznym kucykiem ale jego pani kazala go obciac bo wszyscy mysla ze to dziewczynka :roll: wiec ja sie dostosowuje do wymagan klientow - w koncu najwazniejsze coby im sie wlasny pies podobal osobiscie uwazam jak poprzedniczna - po jaka cholere kupowac psa z dlugim wlosem jak go sie potem opitala ile wlezie ? :roll: czy nie lepiej nabyc np chihuahua ? bo nie uwierze w to ze yorki maja jakies super cudowne cechy charakteru :diabloti:
-
pewno ktorys z wlascicieli mial wene tworcza ja sie juz wiele razy spotkalam z tym ze pies w katalogu mial np imie domowe a nie to z rodowodu albo nie ten przydomek co trzeba :roll: szczegolnie jesli siak ma pkr w przygotowaniu a wlasciciel nie zostawil sobie metryczki
-
przetestowalam "miesne kawalki" o smaku kurczaka i o smaku wolowiny psom baaardzo smakowalo i co wazne ich kupy nie byly megawielkie jak po puszkach innych firm jesli na wystawach dorwe stoisko Husse to zrobie psiakom zapasik tych puszek :p
-
moja Tess na wystawie w Bedzinie za miejsce na BOG dostala puchy i snacki z Husse widzac baaardzo entuzjastyczna reakcje swoich psiakow napisalam do dystrybutora i w tym tygodniu dostalam probki 3 rodzajow karmy psy jedza to bardzo chetnie, kupy sa nieduze i zwiezle, nie puszczaja baczkow mysle ze na poczatku wrzesnia zamowie sobie wiekszy worek coby zobaczyc jak im ta karma bedzie sluzyla przez dluzszy okres czasu ( od jakis 6-7 lat karmie wylacznie eukanuba)
-
to zalezy od oddzialu - w jednych wydaja w dniu przegladu w innych czeka sie ok tygodnia