[quote name='króliczek']Też jestem ciekawa jak płacą za wystawy "Ci sprytniejsi" ode mnie :wink: :wink: Zawsze płacę na wystawie i do końca nie wiem ,czy zapłacę za zgłoszenie w pierwszym czy w drugim terminie. :evil: Najlepiej dla mnie by było ,gdyby Poczta Polska przyjmowała obcą walutę i wpłacała bespośrednio na konto odbiorcy (przy opłacie 2,50 ) :P :P :P[/quote]
to by było wspaniełe hihi i tez bym tak chciała ! bo płacac na wystawie przewaznie jest drożej