niestety nie wiem co sie stało, wszyscy znajomi sredniakowcy sa w szoku, ich ostatnio nie było na zadnej wystawie a przeciez sporo jexdzili i ja sie zaczynałam martwic - okazało sie ze słusznie, na ich stronce pojawiło sie info ze Kubuś odszedł 19 lutego :(...ehh a Suscy niedawno wprowadzili sie do wymarzonego domu, przywiezli sobie suczke z USA - po prostu pełnia szczęscia a tu....
no i dobrze ze tylko wscieklizna :) ja od lat nic innego nie biore i jakos zawsze mnie wpuszczaja :) w Łodzi to mam juz stałe miejsce parkingowe - jak na wystawke dbija sie w prawo przy stacji to ja sobie skrecam w lewo i kawałeczek ide spacerkiem :) za to mamparking za darmo w zacienionym miejscu :)
Jostra ale twoje pieski sa malutkie i łatwo sie da je gdzieś upchnąć :) gorzej z moimi 3 sredniakami bo ja i wszystkie psy oraz Przemo to zajmujemy cały samochód :) to by ktos chyba busa musiał miec :)
Byłam u p.kuczynskiej-Standello na ringu jako sekretarz - bardzo miła i sympatyczna osoba :) sedziowała wtey Yorki i zwracała okropna uwage na to czy wywalaja one jezyki i czy własciciele gadaja na ringu hihihi
[quote]ale to zależy od pewnych czynników[/quote]
czyżby finansowych ?
ja w tym roku sobie nie poszaleje tak jak w zeszłym :( tez łódź, BB, Oberwart/Szombathely i 2 x bartysława, moze Arad jak wyskrobie pieniadze a potem siedze w domu :(
a ja juz sie rozliczyłam :) i teraz czekam na zwrot podatku :) w koncu trzeba za cos na wystawy jeździc !! hihih
[quote]NO co tu dzisiaj tak cicho...
Nie mówcie ze wszyscy pracuja w ksiegowosci i musza deklaracje podatkowa zrobic [/quote]
hmm zauwazyłam że sporow łąscicieli sznaucerów pracuje w ksiegowosci :) jakies skrzywienie zawodowe czy jak ? ja co prawda dopiero studiuje na Akademii Ekonomicznej...ale ksiegowa nie mam zamiaru byc !!
mój przyjaciel marzy aby kupic przyczepke do swego harleya zeby jego ukochana sznaucerka olbrzymka mogła z nim jeździc ihihih miałby wtedy dwie uchochane rzeczy ze soba :)
Ja chyba pojade z moimi sredniakami choc po doswiadczeniach roku ubiegłego to jakos specjalnie nie mam ochoty...wszystko zalezy czy bede miała w ten dzien zajecia na uczelni czy nie :(
Romas sznaucerki juz tak mają :) ja kiedys na spacerze na poznanskiej cytadeli spotkałam przeuroczego miniaturka który wariował z moimi piechami dobre kilkanaście minut, wygladał i zachowywał sie niczym szczeniak - więc pytam właściciela ile on ma lat a on na to ze 13 !! :o
Szombathely 30.07 grupy 1,2,9
31.07 grupy 3,4,5,6,7,8,10
Oberwart grupy na odwrót
zgłoszenia na Węgry do 17.06 40 EUR za pierwszego psa i 35 EUR za drugiego, do 1.07 50 EUR za pierwszego psa i 45 EUR za nastepnego
ja jade na obie te wystawy ale niestety mam załadowany samochód - 3 psy i 4 ludzi.
jak ktos chce cos wiedzieć o Szombathley to pisac bo mam w domu ulotke !!
gwiezdny - nie wiem czy już to doczytałac gdzies ale jakas kolezanka Ka-Vangi była teraz na Rumunii i bez problemów i badań na wściekliznę na granicy sie dobyło :)