[quote name='Romas']To ten piekny amerykanski sznaucer nie zyje!!!!Bardzo to przykre.
Mlody byl,co sie moglo stac??Ostatnio wlasnie ogladalam strone tej hodowli i widzialam info. o tej suczce co zostala nowo zakupiona.....Na pewno to cios dla tych Panstwa :(
Pamietam jak zaczelam szukac nastepnego sznaucera to najpierw trafilem wlasnie na tego psa i szalenie mi sie podobal....[/quote]
na pewno cios bo oni Kubusia traktowali jak swoje dziecko.
Dla mnie Ironclad był za mały jak na psa no i miał troche wad ale był we wspaniałych rękach -potrafili go wspaniale przygotowac i zaprezentować, podobal sie wielu osobom. No i bardzo łądne dzieci po sobie zostawił - szkoda tylko ze tak mało w Polsce chyba 5 miotów, a duzo gorsze psy kryły wiecej :(