-
Posts
2297 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dorotal
-
[quote name='Elitesse']na tegorocznym weekendzie wystawowym [B]ALBA ASTRA Elitesse :[/B] Champion Bulgarii Grand Champion Bulgarii Champion Klubowy Bulgarii Champion Macedonii Champion Balkanow Champion Czarnogory 6 x CAC 6 x BOB 2 x CACIB Best of Group II na macedonskiej krajowce, Best of Group III na miedzynarodowce :laola: a przy okazji CAC CACIB i BOB w niedalekiej Constancie :eviltong:[/quote] Gratulacje :lol::lol::lol::lol: Z tego co widze w topikach to mialas spory objaz bo Oberwart, Debreczyn, Constanca i no i Bulgaria
-
Buldogi francuskie: Sopianae Imperator Ariel - CWC, NDSwR Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - CWC, NDPwR, BOB, BOG III :lol::lol: Kingi: Harry Potter Rubinowy Skarb - Zw. Mł Felicita z Cerekvicke Strane - CWC Marjaniemen Queen of Hopes - CWC, NDSwR Vidor King de la Bascka - CWC, NDPwR, BOB, BOG I :lol::lol::lol::lol::lol: Poniewaz moje dwa psy zalapaly sie na pudlo to nie mam ich zdjec. czy ktos ma zdjecia z wyboru BOG IX ?
-
Widze ze niby jest organizowana przez KfT, ale na stronie klubu KfT [URL]http://www.kft-online.de/veranstaltungen/index.php?rubric=KfT+Spezial-Zuchtschauen[/URL] nie ma o niej informacji(nawet daty)
-
Jak masz juz CAJC z miedzynarodowki to mozesz mł. ch czech skonczyc CAC-em z krajowki
-
Tam dokladnie jest napisane to co jest u mnie na stronie. czyli jesli chcesz miec championat Łotwy za 1 CAC to nastapi to tylko wtedy gdy jest sie championem kraju wlasciciela i ten kraj musi miec podpisane porozumienie. Wiem ze Estonczycy czekaja teraz az zdobeda swoj championat i dopiero wtedy jada na Łotwe. A wczesniej mogli zatwierdzac na wstecznych wnioskach
-
wczesniej byly oplaty w forintach ale sie pozmienialo.
-
Gratulacje :lol: Poprosze o 3 king charles spaniele i buldogi francuskie psy z klasy championow
-
Dziekujemy za informacje. Ja powinnam sie pojawic w Nowym Dworze:lol:
-
Dla mnie Torun jest o 200 km blizej niż Nowy Targ, ale i tak to jest 350 km
-
Nie ma res CAJC-a w Czechach i Słowacji i nie mozna brac res CAC-a do Mł. Championatu, nawet jesli po championie
-
3 res CAC-e wymienia sie na 1 CAC
-
Wlasnie byl listonosz z potwierdzeniem z Koszyc:razz:
-
[quote name='efra-husky']wiesz, że celnik - pan Bóg, wszystko może. [/quote] Dlatego zdecydowanie wole przekraczac inne granice ale tym razem chyba sie zmobilizuje. Bo zawsze Ukraincy moga wymyslic dodatkowe atrakcje, np drogie wizy jak teraz na Bialorus
-
Ja wiem ze Uzhorod jest rzut kamieniem od granicy slowackiej i wegierskiej. :lol: Ale tak czy inaczej jest to granica strefy schengen wiec wymagania powinni miec podobne
-
[quote name='Nugatika']oo to nie wiedzialam... :| szkoda[/quote] W katalogu sa wypisane tylko te super nagrody :eviltong: A to ze w sekretariacie sie odbiera to juz nie.
-
Czy ktos moglby napisac jak bylo na granicy? Mysle na Lwowem i chcialabym sie czegos dowiedziec
-
Ja dodatkowe nagrody za CAC-e odebralam w kancelarii a na pucharek za rase nie chcialo mi sie czekac. Ale mogliby sie nie wyglupiac z tymi wstazkami
-
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/0/8/2/34880652_d.jpg[/IMG] Oto nagrody: sznurek zloty szerokosc 1-2 mm za rase sznurek trzykolorowy szerokosc 1-2 mm za CAC wstazka fioletowa za mł. zw słowacji To sa kpiny. :angryy: W poprzednim roku w Nitrze dawali puchary za mł. i dorosłe zw słowacji, a wystawa byla tansza niz Koszyce a na dodatek w hali. Na zdjeciu ponizej puchary z zeszlorocznej wystawy o Zw. Słowacji [IMG]http://www.spaniel.pl/images/marzec2007/20070317%20171.jpg[/IMG]
-
Pare ringow w hali reszta na zewnatrz pod namiotami i bez
-
Gratulacje:lol: Ja z kingami: Vidor - CAC, ukonczony ch słowacji Adonis - JCAC, BOB Bloom - CAC Ten zloty sznurek za rase jest wybitny ;):evil_lol::angryy:
-
gavlovicova jest przy parku
-
Sa juz informacje o tej wystawie [URL]http://www.cmku.cz/soubory/vystava_cmku/22-6-2008_propozice.pdf[/URL]
-
Musza byc oryginaly kart ocen i kartek z CACi CAJC. Chyba 20 euro
-
Zalanczasz kartoniki i karte ocen z CAC razem z 2 CAJC. Moze byc z dowolnej klasy w tym z championow Ja oddaje papiery na championaty przez znajoma Czeszke
-
pelne katalogi sa na stonie litewskiego zwiazku I dzien [URL]http://www.kinologija.lt/files/silute/Rusne_%20Katalogas.pdf[/URL] II dzien [URL]http://www.kinologija.lt/files/silute/Silute_%20Katalogas.pdf[/URL]