Jump to content
Dogomania

dorotal

Members
  • Posts

    2297
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dorotal

  1. dorotal

    bułgaria

    [quote name='Elitesse']na tegorocznym weekendzie wystawowym [B]ALBA ASTRA Elitesse :[/B] Champion Bulgarii Grand Champion Bulgarii Champion Klubowy Bulgarii Champion Macedonii Champion Balkanow Champion Czarnogory 6 x CAC 6 x BOB 2 x CACIB Best of Group II na macedonskiej krajowce, Best of Group III na miedzynarodowce :laola: a przy okazji CAC CACIB i BOB w niedalekiej Constancie :eviltong:[/quote] Gratulacje :lol::lol::lol::lol: Z tego co widze w topikach to mialas spory objaz bo Oberwart, Debreczyn, Constanca i no i Bulgaria
  2. Buldogi francuskie: Sopianae Imperator Ariel - CWC, NDSwR Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - CWC, NDPwR, BOB, BOG III :lol::lol: Kingi: Harry Potter Rubinowy Skarb - Zw. Mł Felicita z Cerekvicke Strane - CWC Marjaniemen Queen of Hopes - CWC, NDSwR Vidor King de la Bascka - CWC, NDPwR, BOB, BOG I :lol::lol::lol::lol::lol: Poniewaz moje dwa psy zalapaly sie na pudlo to nie mam ich zdjec. czy ktos ma zdjecia z wyboru BOG IX ?
  3. Widze ze niby jest organizowana przez KfT, ale na stronie klubu KfT [URL]http://www.kft-online.de/veranstaltungen/index.php?rubric=KfT+Spezial-Zuchtschauen[/URL] nie ma o niej informacji(nawet daty)
  4. Jak masz juz CAJC z miedzynarodowki to mozesz mł. ch czech skonczyc CAC-em z krajowki
  5. Tam dokladnie jest napisane to co jest u mnie na stronie. czyli jesli chcesz miec championat Łotwy za 1 CAC to nastapi to tylko wtedy gdy jest sie championem kraju wlasciciela i ten kraj musi miec podpisane porozumienie. Wiem ze Estonczycy czekaja teraz az zdobeda swoj championat i dopiero wtedy jada na Łotwe. A wczesniej mogli zatwierdzac na wstecznych wnioskach
  6. wczesniej byly oplaty w forintach ale sie pozmienialo.
  7. Gratulacje :lol: Poprosze o 3 king charles spaniele i buldogi francuskie psy z klasy championow
  8. Dziekujemy za informacje. Ja powinnam sie pojawic w Nowym Dworze:lol:
  9. Dla mnie Torun jest o 200 km blizej niż Nowy Targ, ale i tak to jest 350 km
  10. Nie ma res CAJC-a w Czechach i Słowacji i nie mozna brac res CAC-a do Mł. Championatu, nawet jesli po championie
  11. 3 res CAC-e wymienia sie na 1 CAC
  12. Wlasnie byl listonosz z potwierdzeniem z Koszyc:razz:
  13. [quote name='efra-husky']wiesz, że celnik - pan Bóg, wszystko może. [/quote] Dlatego zdecydowanie wole przekraczac inne granice ale tym razem chyba sie zmobilizuje. Bo zawsze Ukraincy moga wymyslic dodatkowe atrakcje, np drogie wizy jak teraz na Bialorus
  14. Ja wiem ze Uzhorod jest rzut kamieniem od granicy slowackiej i wegierskiej. :lol: Ale tak czy inaczej jest to granica strefy schengen wiec wymagania powinni miec podobne
  15. [quote name='Nugatika']oo to nie wiedzialam... :| szkoda[/quote] W katalogu sa wypisane tylko te super nagrody :eviltong: A to ze w sekretariacie sie odbiera to juz nie.
  16. Czy ktos moglby napisac jak bylo na granicy? Mysle na Lwowem i chcialabym sie czegos dowiedziec
  17. Ja dodatkowe nagrody za CAC-e odebralam w kancelarii a na pucharek za rase nie chcialo mi sie czekac. Ale mogliby sie nie wyglupiac z tymi wstazkami
  18. [IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/0/8/2/34880652_d.jpg[/IMG] Oto nagrody: sznurek zloty szerokosc 1-2 mm za rase sznurek trzykolorowy szerokosc 1-2 mm za CAC wstazka fioletowa za mł. zw słowacji To sa kpiny. :angryy: W poprzednim roku w Nitrze dawali puchary za mł. i dorosłe zw słowacji, a wystawa byla tansza niz Koszyce a na dodatek w hali. Na zdjeciu ponizej puchary z zeszlorocznej wystawy o Zw. Słowacji [IMG]http://www.spaniel.pl/images/marzec2007/20070317%20171.jpg[/IMG]
  19. Pare ringow w hali reszta na zewnatrz pod namiotami i bez
  20. Gratulacje:lol: Ja z kingami: Vidor - CAC, ukonczony ch słowacji Adonis - JCAC, BOB Bloom - CAC Ten zloty sznurek za rase jest wybitny ;):evil_lol::angryy:
  21. gavlovicova jest przy parku
  22. Sa juz informacje o tej wystawie [URL]http://www.cmku.cz/soubory/vystava_cmku/22-6-2008_propozice.pdf[/URL]
  23. Musza byc oryginaly kart ocen i kartek z CACi CAJC. Chyba 20 euro
  24. Zalanczasz kartoniki i karte ocen z CAC razem z 2 CAJC. Moze byc z dowolnej klasy w tym z championow Ja oddaje papiery na championaty przez znajoma Czeszke
  25. pelne katalogi sa na stonie litewskiego zwiazku I dzien [URL]http://www.kinologija.lt/files/silute/Rusne_%20Katalogas.pdf[/URL] II dzien [URL]http://www.kinologija.lt/files/silute/Silute_%20Katalogas.pdf[/URL]
×
×
  • Create New...