[quote name='Iwa-R']Ja niestety też czekam od listopada. Napisałam do FCI maila z pytaniem czy pismo w ogóle do nich dotarło i w ogóle co jest grane. Dowiedziałam się, że nie mają jeszcze potwierdzenia z Rostocku z [B]października 2007[/B], w co nie chce mi się wierzyć. Niby napisali, że wyślą tak szybko jak będzie to możliwe.... Czekam więc dalej....[/quote]
ja dostalam w poniedzialek potwierdzenie CACIB-a z Erfurtu ktory byl w kwietniu zeszlego roku.