[B]Wielkie ukłony dla oddziału rzeszowskiego za organizację.[/B]
Nie wiem jak w niedzielę, bo pewnie zwiedzających było więcej, ale w sobotę było super. My byliśmy w hali tenisowej, cisza /tylko psiaki szczekały/ spokój, mało zwiedzających, wykładzina trzymająca się podłogi.. Super :multi::multi:. Byłam na balkonie, też ringi nie były takie małe. Wszędzie czyściutko, ekipy sprzątające nawet na siebie wpadały.
Bardzo się cieszę że za rok znów międzynarodówka :multi::multi: