[quote name='McDzik']Nie ma sprawy, dorwe je tam gdzieś i ufoce :) Dla malucha to zabawa w sumie :) A za leonke trzymać kciuki! :) Gdzie planujecie następną wystawę? Kraków?[/QUOTE]
Dzięki, i za młodą damę bedę trzymać mocno. Teraz Łódź, później Radom i Lublin.