[quote name='panienkabubu']A może zła karma i trzeba wymienić? :lol:
Ja potrzebuję odchudzić :( I żal nie dać, jak suka nosem niucha czy jeszcze czegoś nie dostanie :(
Boże, wolałabym tuczyć, niż odchudzać![/quote]
Pozostała dwójka jak parówki chodzą i ciągle na diecie :evil_lol:. Royal chyba nie jest taki zły :p
Kurcze już się nie mogę doczekać wystawy a tu jeszcze 2 miesiące :placz: