[quote name='Viris']Ja jadę z Ostrowca Świętokrzyskiego jak Cię to będzie ratowało.[/quote]
Pięknię dziękuję za pomoc, ale już znalazłam miłe osoby z Rzeszowa, które mnie zgarną po drodze :multi::multi:.
W każdym razie do zobaczenia na miejscu, może się w końcu poznamy i zapraszam na ring grzywaczkowy ;)