[quote name='Nerul']AnkaW czy mogłabym porobic twoim Grzywkom fotki? Bo kumpela mnie bardzo prosila? Zrobilabym im małą sesje mogę :evil_lol:?[/quote]
Nie widze problemu, zdjęcia zawsze mile widziane :multi::multi: ale będzie tylko jeden :loveu:.
[B]McDzik[/B] - tak Radzio, Radek a właściwie to Radar, w zależności od okolicznści :evil_lol: to gdzywek :loveu:
[B]Iwona[/B] będę chyba bardzo wczeście bo jednak BUSem pojadę o 6 rano. Oj pogadamy pogadamy, tylko żebym oceny nie przegapiła.