My też już wróciliśmy
Mój Karacik Zw. Mł. BOB Junior, BOB i III BOG
Ukończyliśmy Młodziezowy Championat :multi::multi::multi:
A najbardziej się cieszę z pięknych rozetek jakie dostał - aż 3 sztuki.
Najwspanialsze nagrody :loveu::loveu:
[B]Pięknie dziękuję Viris, Ilce i McDzik :loveu::loveu::loveu:[/B]