[b]Alutka[/b], niczego nie jestem pewna, myślę że to że nie chciał iść szybciej było powodem takiej oceny. Dzisiaj jak cwiczyliśmy, to szedł pieknie, zgrabnie wyrzucał łapki do przodu i ringówka była luźna, ale tylko po prostej bo w kółku było już gorzej i zostawał w tyle.
A Gizmo jest typem nr 2. tzn. o mocnym kośćcu jak kucyk, typ amerykański.
A Karka kiedy wraca?????