Nie, to kotu palma odbija, i poluje na psa. A Gizmo nie pozostaje mu dłużny, więc wszystko w domu fruwa i niestety czasem wpadną na siebie. :evilbat:
Idę spać, internet mi kiepsko dziś chodzi, strony się nie chcą otwierać i diabli mnie z tego powodu już biorą. Do jutra