[quote name='Karka']Z tej złości :wink: zapomniałam napisać Ania ,że masz śliczny nowy podpis :angel: i widziałam nowe foteczki Gizmola :o jaki przystojniak :o z niego[/quote]
Wielkie dzięki, cieszę się ze się podoba. Z tej radości że komputer po tygodniu wrócił do domu, do 1 w nocy urzędowałam i zmieniałam podpisiki /nie za każdym razem mi się udawało :( /