Mailem dziś raniutko doszło i podałam, że wysyłam już kilka dni, więc mam nadzieję, że wezmą to pod uwagę.
Szkoda, że nie mogę się z nimi skontaktować, a Oddział będzie czynny chyba dopiero w piątek.
I co z tymi sędziami??
Czy tu nie ma nikogo z Leszna?