Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Martyna']hehe no to super :-)) teraz pozostaje mi sie u kogos zapozyczyc :-)))) A nie orientujecie sie jak tam z ewentulanym dojazdem pociagiem?? musze miec taka opcje na "w razie czego", jakby mi sie kolezanka zbuntowala! nie chcialabym wywalic 50 euro w bloto ;)[/quote] Z tego, co się orientuję, to nie ma dojazdu pociągiem do Kaliningradu. Ale może ja się mylę. Profilaktycznie sama sprawdź na dworcu i napisz nam, OK? Pzdr.
  2. [quote name='Martyna']ja jeszcze was pomecze :-))) bo chce jechac z kolezanka, ktora by byla dla nas "konkurencja", czyli suczka tej samej rasy :-)))) CAC z kazdej klasy uprawnia championa np. Polski do ch. Rosji ??? bo w takim razie super - ja zglosze do otwartej, ona do championow i jesli dostaniemy po CAC to kazda wroci z Ch. Rosji ? :-) bosko by bylo ;) az nie moge uwierzyc, ze CAC z krajowki to daje :-))) ech[/quote] Jest dokładnie tak, jak napisał Gwiezdny Wysłannik. Klasy pośrednia, otwarta i championów (przy zdobyciu CAC) dają uprawnienia do Championa Rosji. zdr.
  3. Widzę, że na CACIB-Kaliningrad zbiera się "silna grupa pod wezwaniem"! No to superowo! Bardzo się cieszę, że topik wywołał trochę zamieszania i jednocześnie zmobilizował niektórych do podjęcia "prawidłowej" decyzji. Pzdr.
  4. [quote name='annaszustakiewicz'][quote name='gwiezdny-wyslannik']No wlasnie chyba tez sie wybieramy. Ale tego samego dnia jest wystawa na Nitrze i chcialabym konczyc championat Slowacji mojemu Spike'mu.. I sama nie wiem co wybrac.. Bo niby tak wrocilabym z championatem Rosji ale bardzo mi zlerzy zeby ten Slowacji zrobic, bo Rosji niby moge w kazdej chwili zrobic.. Nie wiem..[/quote] ja właściwie powinna poczekać aż zdobędę u nas duży championat i dopiero jechać do rosji, ale podobno jak mam młodzieżowego, to jak zdobędę cac to mam młodzieżowego rosji mimo, że wystawiam już psa w pośredniej. a jak robicie z transportem? i skąd wiedzieliście że chodzi o Gosię i Coco?[/quote] Z tymi tytułami to trochę pokręciłaś. Zaraz wyjaśnię. Otóż, jak masz młodzieżowego championa np. PL i Twój psiak dostanie CAJC (a więc rosyjski wniosek na rosyjskiego młodziezowego championa) to się zgadza. Natomiast wniosek z kl. pośredniej i wyższych dotyczy [b]tylko[/b] "dorosłego" championatu, a nie młodzieżowego. Tak więc chyba bardziej opłaca Ci się najpierw mieć "dorosły" championat, a potem jechac do Rosji po 1 wniosek. Chyba że masz taką ochotę i chcesz jechać do Rosji po 4 wnioski (to jest inny tryb zdobywania wniosków, dla nie-championów). Pzdr.
  5. Asiaczek

    GRAZ ShOW!!

    [quote name='Fuka'][quote name='Asiaczek'] Postaram się spisać wyniki. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. I już teraz proszę o wyniki basków z tych wystaw, na których będziesz, OK? Możesz mieć problem z wynikami, ale wtedy chociaż stawkę poproszę. Pzdr.[/quote] [b]Dzieki! Teraz jade do Leszna, ale pewnie Ty tez :D Może wreszcie z Tobą porozamawiam na żywo :lol: A w Wilnie postaram sie zdobyc wyniki dla Ciebie - jade tylko z jednym psem, wiec po dostaniu w tyłek - powinnam miec sporo czasu na wszystko :roll:[/b] :wink:[/quote] Do Leszna nie jadę. Obraziłam się na Leszno-Championy, jak w ub.r. na nasza V grupę dali rozszerzonego P. Króla. Co prawda, nie moge narzekać na jego ocenę, ale - jak dla mnie - to była czysta kpina. I dlatego odpuszczam Leszno. Ale stawkę poproszę. A z Wilnem nie przesadzaj. Może nie będzie tak źle. Jedź do Wilna z nastawieniem, że wygrasz. Trzeba myśleć pozytywnie - to działa. Na ring wejdź pełna wewnetrznego przekonania, że Twoje psiaki są najlepsze, a cała reszta konkurencji - o całe lata świetlne za Tobą. Sama zobaczysz, jak dobrze będzie Ci się prezentowały psiaki, gdy Ty będzie rozluźniona a jednocześnie skoncentrowana. Będzie dobrze. Pzdr.
  6. Asiaczek

    GRAZ ShOW!!

    [quote name='flashka-g']to widze ze tu trzeba bedzie w sobote mocno kciuki trzymac!! i ty trzymaj za mnie bo moze wkonuc skonczymy tego INT!![/quote] Oczywiście, że będę trzymała... przez sen! Będę odsypiała nocny powrót do W-wy. Ale myślami na pewno będę z Wami. Na pewno. Pzdr.
  7. [quote name='gwiezdny-wyslannik']Chyba wole jechac jednak na ta wystawe ni na 2xCAC bo niby jak Seterów nie ma to lepiej wrocic z CACIB'em niz z 2xCAC. Czy ja tez moglabym proscic o stawke Seterow Irlandzkich? Nie wiem jak bedzie po rosyjsku.. Cos Setr..[/quote] Podawałam juz stawkę seterów irlandzkich, ale podam jeszcze raz, bo nie byo ich dużo: PSY kl. p GRAND. Pzdr.
  8. Asiaczek

    GRAZ ShOW!!

    [quote name='Justuss']Witam :D Ja tez sie wybieram do Grazu ze staffikiem :D Wyjeżdzamy w piątek koło godziny 18-stej i mam nadzieje, że dotrzemy na czas. Ode mnie czyli z Krakowa jest około 700 km i mam nadzieje, że jakoś dojedziemy :-? W Austrii będę już po raz drugi. Pierwszy raz byłam w zeszłym roku we wrześniu na specjalistycznej wystawie Staffordshire bull terrierów w St.Polten. Mam pytanko, ile kosztuje doba za dwie osoby + pies w hotelu ,w którym Wy nocujecie???? i czy można jeszcze zarezerwować nocleg???? Bardzo dziękuje i pozdrawiam :D :D[/quote] A więc może zobaczymy się w hotelu (właściwie w gasthofie) albo na wystawie. Nie wiem, czy będę miała dobre rozeznanie w ringach, bo już mam zadanie bojowe od Fuki (terriery). Postaram się, aby wszystko zagrało. Gdyby mnie nie było już przy ringu basenji, to będę przy ringu chartów, bo koleżanki, z którymi jadę, mają właśnie te rasy. Poza tym będę startowała w konkurencjach hodowlanych (Para hodowlana i Grupa hodowlana). Tak więc ewentualnie przy ringu głównym lub przed konkurencjami. Pzdr.
  9. Asiaczek

    GRAZ ShOW!!

    [quote name='Fuka'][b] :cry: chciałam jechac, to bardzo miła wystawa - ma bardzo praktyczny termin, bo okoliczni wszyscy wielcy siedzą w wiekszosci na Crufcie :lol: No, ale Litwini mnie skusili sedziami z górnej połki i 3 wystawami w 1 weekend. A teraz - jednego sedziego mam już zmienionego na Białorusina, o ktorym nikt nigdy nie słyszał w moich rasach :roll: A wnoszac z listy wystawcow opublikowanej w internecie - tamtejsi wielcy nie jezdza na Cruft tylko do Wilna :cry: Czeka mnie solidne lanie :-? Eh... Asiaczek - mam WIELKĄ PROŚBĘ - jakbys znalazła chwile - podejdz prosze do ringów terrierow i spisz mi wyniki airedali, lakelandow i foxów szorstkich i gładkich. Nie spodziewam sie żeby było ich dużo, a jak masz cyfrowe - to po prostu pstryknij. Będe bardzo wdzieczna, niech wiem co straciłam :roll: Dzieki :D [/b][/quote] Postaram się spisać wyniki. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. I już teraz proszę o wyniki basków z tych wystaw, na których będziesz, OK? Możesz mieć problem z wynikami, ale wtedy chociaż stawkę poproszę. Pzdr.
  10. Asiaczek

    GRAZ ShOW!!

    MKM jest właśnie odpowiedzialny i dlatego zostaje z psami, jak ja wyjeżdżam na wystawy:))) A na niedzielę nie mogę zostać w Grazu, bo - każdy z nas ma różne sprawy domowe oraz inne. MKM też. Jakoś nas mało będzie w Grazu. Naprawde jedziesz tylko Ty i ja?! Pzdr.
  11. [quote name='warg2003warg']Mam,tylko proszę jak nazywa się po rosyjsku Twoja rasa? Bo ja w X grupie nie znalazłam waszego przedstawiciela.[/quote] A czy ja mogę prosić o stawkę basenji (V gr.) z ub. r. z CACIB-Kaliningrad? Bardzo poproszę. Pzdr.
  12. Słuchajcie, bus nie jest z gumy. Ale postaram się dać Wam nr telefonu pana z busem, który już jeździł z nami na wystawy. Może jest jeszcze wolny w tym terminie. [b]Carragan[/b] - mamy jeszcze trochę czasu, a więc trzeba będzie się zastanowić co do tego "umówionego" miejsca. Ja się będę orientowała. Pzdr.
  13. [quote name='paolinka'][quote]Na wystawie w K. w grudniu ub.r. nie było żadnego beagla!!! My chcemy zorganizować busa do K., ale na razie jest nas tylko 2, a w porywach 3 osoby ze średnimi psami. Jeszcze jedna osoba ze średnim/małym psem sie zmieści. Jeżeli mogłabys dojechać np. do W-wy, to byłoby OK.A z jakim psem jechałabyś? Pzdr.[/quote] :o wow! Oczywiscie, bede bardzo, bardzo chetna na przylaczenie sie do busa :D Mysle, ze moglabym dojechac do Warszawy.... Jechalabym z jednym, bezkonfliktowym Beaglem. Wiesz moze kto bedzie sedziowal ta rase?? Aaa i jeszcze jedno pytanko, bo nie moge sie polapac: jesli moj pies w ta niedziele ukonczyl Ch.Pl (potwierdzenie pewnie przyjdzie za pare miesiecy...) i wygralibysmy tam w klasie, to mamy Ch.Rus?? Czy nie? :lol:[/quote] Niestety nie. Musisz mieć cerfytikat. A więc porozmawiaj z paniami z ZG i spróbuj to załatwić. Jak to zrobić? Dzwonisz to oddziału, który organizował wystawę, na której Twój pies zdobył ostatni wniosek na Ch.PL. Prosisz ich o odręczne sporządzenie pisemka , że taki pies, na takiej wystawie dostał taką ocenę i zdobył takie tytuły. Podpisać powinien albo przewodniczący oddziału lub jego zastępca lub sekretarz wystawy. A więc musisz z kimś z tych osób rozmawiać.Prosisz ich o wysłanie faksem na nr faksu ZG i następnego dznia dzwonisz do ZG, czy doszło i czy panie z ZG byłyby tak uprzejme i pomóc Ci w następującej sprawie..... Ja tak załatwiłam w przyspieszonym terminie Młodziezowy Championat dla mojego Gusia-pręgusia. Trwało to ok. tygodnia. Tak więc chyba warto spróbować tej drogi. Daj znać, jak coś załatwisz. Pzdr.
  14. GDAŃSK, 20.02.2005 r. s. Ewa STOLARSKA/PL PSY kl. mł. Abotere's ADUNBI - dosk., Zw.Mł. kl. ch FARIQUE - FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk, CWC, NPwR, BOB. Pzdr.
  15. Ja na początku roku zarzekałam się, że nie jadę na CACIB do K., bo mi "nie po drodze". A po przeczytaniu ulotki nabrałam ochoty, aby tam jechać. Moją grupę sędziuje Francuz; jak dla mnie jest to okazja, aby w miarę tanim kosztem mieć ocenę od francuskiego sędziego. Jeszcze pro forma się waham, ale... chyba pojadę. Pzdr.
  16. Dni sędziowania: 11.06.2005 r. I - Galina Perevedenceva/RUS, Ekaterina Demedjuk/RUS, Miklos Levente/HUN-BIG II - Galina Perevedenceva/RUS, Inga Landau/RUS, Nadezhda Bakaeva/RUS, Irina Kononenko/RUS, Karel Horak/CZ-BIG, Claude Voilet/FR VI - Miklos Levente- BIG VII - Miklos Levente - BIG VIII - Claude Voilet/FR 12.06.2005 r.: III - Galina Perevedenceva/RUS-BIG, Nadezhda Bakaeva/RUS, Irina Kononenko/RUS, Ekaterina Demedjuk/RUS, Karel Horak/CZ IV - Miklos Levente/HUN - BIG V - Claude Voilet/FR - BIG IX - Karel Horak/CZ - BIG X - Miklos Levente/HUN-BIG. Konkurencje hodowlane: Para hodowlana, Grupa hodowlana, Reproduktor, Hodowla. W tych dniach sa też dodatkowe, specjalistyczne wystawy: Buldogów - 11.6.2005 r., Miklos Levente, 25 Euro, 20 Euro (dla uczestników wystawy CACIB) Bokserów - 11.6.2005 r., 25 Euro, 20 Euro (-"-), Dogów - 11.6.2005 r., Miklos Levente, 25 Euro, 20 Euro (-"-), Jamników - 11.6.2005 r., Leszek Siejkowski - 25 Euro, 25 Euro (-"-, Foksterrierów - 12.6.2005 r., Nadezhda Bakaeva, 15 Euro, 15 Euro (-"-. Pzdr.
  17. Podaję informacje nt. wystawy CACIB-Kaliningrad, 11-12.06.2005 r. Zgłoszenia można wysyłać na adres: Kaliningrad, ul. Ozernaja 31, 236029 Kaliningrad, Russia, lub faxem: 007 0112 36 42 46, e-mail: [email][email protected][/email], tel. 007 0112 96 56 58. Termin zgłoszeń: 11.5.2005 r. Ceny: I pies - 35 Euro następne - 31 Euro, Puppie, weter. - 50 znizki Konkurencje hodowlane: 5 Euro. Dane banku: SWIFT CODE: ICSPRU2P INDUSTRI & CONSTRUCTION BANK PLK. 38 NEVSKI AVE. 191011 ST. PETERSBURG, RUSSIA BRANCH: "kALININGRADSKI" NR KONTA: 42301978177005000124 (pŁATNOŚĆ W euro) LEGAL NAME: SHESTAKOVA LARISSA INNOKENTEVNA ADRES: KALININGRAD, UL. ARTILLERIISKAY, 41-8 Płatność na wystawie - 40 Euro CDN. Pzdr.
  18. [quote name='carragan']A,ze sie tak spytam.....Jeslibysmy dotarli to bylaby jakas mozliwosc "podpiecia" sie przed granica do kogos kto zna rosyjski ? :roll: Dobra,juz nie smedze i lece piec szarlotke bo mnie glodomory wyklna :wink:[/quote] Można się umawiać na spotkanie przed granicą. Trzeba tylko wyznaczyc sobie takie miejsce, aby nie było wątpliwości, gdzie to jest. Ja nie znam takiego miejsca. Czekam więc na propozycję. Pzdr.
  19. [quote name='paolinka']Czy moglabym poprosic stawke Beagli z grudnia?? Chcialabym pojechac z moim psem, jedynym problemem jest transport... CZy organizuje ktos cos? :lol: Albo czy moglabym sie dolaczyc do kogos?? Moglabym dojechac tez do innego, dalszego miasta. Oczywiscie dokladam sie do kosztow ;) Poki co chce sie zorientowac czy ma to w ogole sens, bo jesli nie bedzie transportu to jasne, ze nie mam sie nawet co zastanawiac ;)[/quote] Na wystawie w K. w grudniu ub.r. nie było żadnego beagla!!! My chcemy zorganizować busa do K., ale na razie jest nas tylko 2, a w porywach 3 osoby ze średnimi psami. Jeszcze jedna osoba ze średnim/małym psem sie zmieści. Jeżeli mogłabys dojechać np. do W-wy, to byłoby OK.A z jakim psem jechałabyś? Pzdr.
  20. [quote name='gwiezdny-wyslannik']I moze to byc CAC z tej wystawy w Kalininradzie? To zglaszam psa i jedziemy po Championat Rosji! :)[/quote] TAK. Pzdr.
  21. [quote name='gwiezdny-wyslannik']I czy moglabym jeszcze prosic o Stawke Seterow Irlandzkich z grudnia? I mam jeszcze pytanie, bo juz sie pogubilam w tych wystawach. 28.05 sa dwie wystawy CAC a o co chodzi z ta wystawa Championow? Tez jest 28? Czyli mam zglaszac na 2 x CAC i na championy? Przepraszam, ale naprawde sie pogubilam..[/quote] Co do ilości wystaw, to jest tak, jak napisałaś: 2xCAC + 1xChampion show. A seterów irl. w K. w grudniu ub.r. było b. mało, bo tylko 1: PSY kl. p GRAND. Pzdr.
  22. [quote name='gwiezdny-wyslannik']Mam dosyc istotne pytanie. Jezeli moj pies ma Championat Polski to jezeli dostanie CAC'a to automatycznie ma Championat Rosji?[/quote] TAK. I taka sama sytuacja jest w przypadku Młodzieżowego Championa. Na wystawę warto więc wziąć ze sobą stosowne dokumenty (kopie: rodowodu, championatu/championatów), przygotowac 20 Euro za Championat i czekać ok. 1-2 miesiące. Warto wziąć telefon do osoby odpowiedzialnej za sprawy championatów w K. i dzwonic i dowiadywać się. Pzdr.
  23. Asiaczek

    GRAZ ShOW!!

    No to my się nie spotkamy., bo ja jestem w sobotę (V gr) :cry: W Grazu nocujemy z piątku na sobotę i po wystawie - powrót do W-wy. Ja nie mogę na tak długo zostawić męża z psami. Pzdr.
  24. [quote name='whippetka']Asiaczek, a ja bym prosiła o Whippety z grudnia :oops: . Wystarczą mi nawet same przydomki :oops: .[/quote] U niektórych psów nie mam zielonego pojęcia, co jest przydomkiem, a co imieniem psa. Tak więc nie ma sprawy - podaję całą nazwę: WHIPETTY PSY kl. baby AIRESCOT BRIDGEWATER BOBBIE k. mł. POZHAR V KREMLE LARION FLINT POZHAR W KREMLE LASKOVYI MAI kl. p AMARILLIS BALS CVETOV kl. o TOP GUN DES HAUTS DE MASSANNE kl. ch BLAND BAKS DIOMEDA SUKI kl. szcz POZHAR V KREMLE NEZEMNAYA KRASOTA kl. mł AMAZING GLORY GAJA kl. o GOSTYA IZ BUDUSCHEGO Pzdr.
  25. [quote name='carragan']Asiaczek,a moge niesmialo poprosic jeszcze o wilczarze z grudnia ? :roll:[/quote] Wilczarzy nie było ani jednego:(( Pzdr.
×
×
  • Create New...