-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='Martyna']hehe no to super :-)) teraz pozostaje mi sie u kogos zapozyczyc :-)))) A nie orientujecie sie jak tam z ewentulanym dojazdem pociagiem?? musze miec taka opcje na "w razie czego", jakby mi sie kolezanka zbuntowala! nie chcialabym wywalic 50 euro w bloto ;)[/quote] Z tego, co się orientuję, to nie ma dojazdu pociągiem do Kaliningradu. Ale może ja się mylę. Profilaktycznie sama sprawdź na dworcu i napisz nam, OK? Pzdr.
-
[quote name='Martyna']ja jeszcze was pomecze :-))) bo chce jechac z kolezanka, ktora by byla dla nas "konkurencja", czyli suczka tej samej rasy :-)))) CAC z kazdej klasy uprawnia championa np. Polski do ch. Rosji ??? bo w takim razie super - ja zglosze do otwartej, ona do championow i jesli dostaniemy po CAC to kazda wroci z Ch. Rosji ? :-) bosko by bylo ;) az nie moge uwierzyc, ze CAC z krajowki to daje :-))) ech[/quote] Jest dokładnie tak, jak napisał Gwiezdny Wysłannik. Klasy pośrednia, otwarta i championów (przy zdobyciu CAC) dają uprawnienia do Championa Rosji. zdr.
-
Widzę, że na CACIB-Kaliningrad zbiera się "silna grupa pod wezwaniem"! No to superowo! Bardzo się cieszę, że topik wywołał trochę zamieszania i jednocześnie zmobilizował niektórych do podjęcia "prawidłowej" decyzji. Pzdr.
-
[quote name='annaszustakiewicz'][quote name='gwiezdny-wyslannik']No wlasnie chyba tez sie wybieramy. Ale tego samego dnia jest wystawa na Nitrze i chcialabym konczyc championat Slowacji mojemu Spike'mu.. I sama nie wiem co wybrac.. Bo niby tak wrocilabym z championatem Rosji ale bardzo mi zlerzy zeby ten Slowacji zrobic, bo Rosji niby moge w kazdej chwili zrobic.. Nie wiem..[/quote] ja właściwie powinna poczekać aż zdobędę u nas duży championat i dopiero jechać do rosji, ale podobno jak mam młodzieżowego, to jak zdobędę cac to mam młodzieżowego rosji mimo, że wystawiam już psa w pośredniej. a jak robicie z transportem? i skąd wiedzieliście że chodzi o Gosię i Coco?[/quote] Z tymi tytułami to trochę pokręciłaś. Zaraz wyjaśnię. Otóż, jak masz młodzieżowego championa np. PL i Twój psiak dostanie CAJC (a więc rosyjski wniosek na rosyjskiego młodziezowego championa) to się zgadza. Natomiast wniosek z kl. pośredniej i wyższych dotyczy [b]tylko[/b] "dorosłego" championatu, a nie młodzieżowego. Tak więc chyba bardziej opłaca Ci się najpierw mieć "dorosły" championat, a potem jechac do Rosji po 1 wniosek. Chyba że masz taką ochotę i chcesz jechać do Rosji po 4 wnioski (to jest inny tryb zdobywania wniosków, dla nie-championów). Pzdr.
-
[quote name='Fuka'][quote name='Asiaczek'] Postaram się spisać wyniki. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. I już teraz proszę o wyniki basków z tych wystaw, na których będziesz, OK? Możesz mieć problem z wynikami, ale wtedy chociaż stawkę poproszę. Pzdr.[/quote] [b]Dzieki! Teraz jade do Leszna, ale pewnie Ty tez :D Może wreszcie z Tobą porozamawiam na żywo :lol: A w Wilnie postaram sie zdobyc wyniki dla Ciebie - jade tylko z jednym psem, wiec po dostaniu w tyłek - powinnam miec sporo czasu na wszystko :roll:[/b] :wink:[/quote] Do Leszna nie jadę. Obraziłam się na Leszno-Championy, jak w ub.r. na nasza V grupę dali rozszerzonego P. Króla. Co prawda, nie moge narzekać na jego ocenę, ale - jak dla mnie - to była czysta kpina. I dlatego odpuszczam Leszno. Ale stawkę poproszę. A z Wilnem nie przesadzaj. Może nie będzie tak źle. Jedź do Wilna z nastawieniem, że wygrasz. Trzeba myśleć pozytywnie - to działa. Na ring wejdź pełna wewnetrznego przekonania, że Twoje psiaki są najlepsze, a cała reszta konkurencji - o całe lata świetlne za Tobą. Sama zobaczysz, jak dobrze będzie Ci się prezentowały psiaki, gdy Ty będzie rozluźniona a jednocześnie skoncentrowana. Będzie dobrze. Pzdr.
-
[quote name='flashka-g']to widze ze tu trzeba bedzie w sobote mocno kciuki trzymac!! i ty trzymaj za mnie bo moze wkonuc skonczymy tego INT!![/quote] Oczywiście, że będę trzymała... przez sen! Będę odsypiała nocny powrót do W-wy. Ale myślami na pewno będę z Wami. Na pewno. Pzdr.
-
[quote name='gwiezdny-wyslannik']Chyba wole jechac jednak na ta wystawe ni na 2xCAC bo niby jak Seterów nie ma to lepiej wrocic z CACIB'em niz z 2xCAC. Czy ja tez moglabym proscic o stawke Seterow Irlandzkich? Nie wiem jak bedzie po rosyjsku.. Cos Setr..[/quote] Podawałam juz stawkę seterów irlandzkich, ale podam jeszcze raz, bo nie byo ich dużo: PSY kl. p GRAND. Pzdr.
-
[quote name='Justuss']Witam :D Ja tez sie wybieram do Grazu ze staffikiem :D Wyjeżdzamy w piątek koło godziny 18-stej i mam nadzieje, że dotrzemy na czas. Ode mnie czyli z Krakowa jest około 700 km i mam nadzieje, że jakoś dojedziemy :-? W Austrii będę już po raz drugi. Pierwszy raz byłam w zeszłym roku we wrześniu na specjalistycznej wystawie Staffordshire bull terrierów w St.Polten. Mam pytanko, ile kosztuje doba za dwie osoby + pies w hotelu ,w którym Wy nocujecie???? i czy można jeszcze zarezerwować nocleg???? Bardzo dziękuje i pozdrawiam :D :D[/quote] A więc może zobaczymy się w hotelu (właściwie w gasthofie) albo na wystawie. Nie wiem, czy będę miała dobre rozeznanie w ringach, bo już mam zadanie bojowe od Fuki (terriery). Postaram się, aby wszystko zagrało. Gdyby mnie nie było już przy ringu basenji, to będę przy ringu chartów, bo koleżanki, z którymi jadę, mają właśnie te rasy. Poza tym będę startowała w konkurencjach hodowlanych (Para hodowlana i Grupa hodowlana). Tak więc ewentualnie przy ringu głównym lub przed konkurencjami. Pzdr.
-
[quote name='Fuka'][b] :cry: chciałam jechac, to bardzo miła wystawa - ma bardzo praktyczny termin, bo okoliczni wszyscy wielcy siedzą w wiekszosci na Crufcie :lol: No, ale Litwini mnie skusili sedziami z górnej połki i 3 wystawami w 1 weekend. A teraz - jednego sedziego mam już zmienionego na Białorusina, o ktorym nikt nigdy nie słyszał w moich rasach :roll: A wnoszac z listy wystawcow opublikowanej w internecie - tamtejsi wielcy nie jezdza na Cruft tylko do Wilna :cry: Czeka mnie solidne lanie :-? Eh... Asiaczek - mam WIELKĄ PROŚBĘ - jakbys znalazła chwile - podejdz prosze do ringów terrierow i spisz mi wyniki airedali, lakelandow i foxów szorstkich i gładkich. Nie spodziewam sie żeby było ich dużo, a jak masz cyfrowe - to po prostu pstryknij. Będe bardzo wdzieczna, niech wiem co straciłam :roll: Dzieki :D [/b][/quote] Postaram się spisać wyniki. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. I już teraz proszę o wyniki basków z tych wystaw, na których będziesz, OK? Możesz mieć problem z wynikami, ale wtedy chociaż stawkę poproszę. Pzdr.
-
MKM jest właśnie odpowiedzialny i dlatego zostaje z psami, jak ja wyjeżdżam na wystawy:))) A na niedzielę nie mogę zostać w Grazu, bo - każdy z nas ma różne sprawy domowe oraz inne. MKM też. Jakoś nas mało będzie w Grazu. Naprawde jedziesz tylko Ty i ja?! Pzdr.
-
[quote name='warg2003warg']Mam,tylko proszę jak nazywa się po rosyjsku Twoja rasa? Bo ja w X grupie nie znalazłam waszego przedstawiciela.[/quote] A czy ja mogę prosić o stawkę basenji (V gr.) z ub. r. z CACIB-Kaliningrad? Bardzo poproszę. Pzdr.
-
Słuchajcie, bus nie jest z gumy. Ale postaram się dać Wam nr telefonu pana z busem, który już jeździł z nami na wystawy. Może jest jeszcze wolny w tym terminie. [b]Carragan[/b] - mamy jeszcze trochę czasu, a więc trzeba będzie się zastanowić co do tego "umówionego" miejsca. Ja się będę orientowała. Pzdr.
-
[quote name='paolinka'][quote]Na wystawie w K. w grudniu ub.r. nie było żadnego beagla!!! My chcemy zorganizować busa do K., ale na razie jest nas tylko 2, a w porywach 3 osoby ze średnimi psami. Jeszcze jedna osoba ze średnim/małym psem sie zmieści. Jeżeli mogłabys dojechać np. do W-wy, to byłoby OK.A z jakim psem jechałabyś? Pzdr.[/quote] :o wow! Oczywiscie, bede bardzo, bardzo chetna na przylaczenie sie do busa :D Mysle, ze moglabym dojechac do Warszawy.... Jechalabym z jednym, bezkonfliktowym Beaglem. Wiesz moze kto bedzie sedziowal ta rase?? Aaa i jeszcze jedno pytanko, bo nie moge sie polapac: jesli moj pies w ta niedziele ukonczyl Ch.Pl (potwierdzenie pewnie przyjdzie za pare miesiecy...) i wygralibysmy tam w klasie, to mamy Ch.Rus?? Czy nie? :lol:[/quote] Niestety nie. Musisz mieć cerfytikat. A więc porozmawiaj z paniami z ZG i spróbuj to załatwić. Jak to zrobić? Dzwonisz to oddziału, który organizował wystawę, na której Twój pies zdobył ostatni wniosek na Ch.PL. Prosisz ich o odręczne sporządzenie pisemka , że taki pies, na takiej wystawie dostał taką ocenę i zdobył takie tytuły. Podpisać powinien albo przewodniczący oddziału lub jego zastępca lub sekretarz wystawy. A więc musisz z kimś z tych osób rozmawiać.Prosisz ich o wysłanie faksem na nr faksu ZG i następnego dznia dzwonisz do ZG, czy doszło i czy panie z ZG byłyby tak uprzejme i pomóc Ci w następującej sprawie..... Ja tak załatwiłam w przyspieszonym terminie Młodziezowy Championat dla mojego Gusia-pręgusia. Trwało to ok. tygodnia. Tak więc chyba warto spróbować tej drogi. Daj znać, jak coś załatwisz. Pzdr.
-
GDAŃSK, 20.02.2005 r. s. Ewa STOLARSKA/PL PSY kl. mł. Abotere's ADUNBI - dosk., Zw.Mł. kl. ch FARIQUE - FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk, CWC, NPwR, BOB. Pzdr.
-
Ja na początku roku zarzekałam się, że nie jadę na CACIB do K., bo mi "nie po drodze". A po przeczytaniu ulotki nabrałam ochoty, aby tam jechać. Moją grupę sędziuje Francuz; jak dla mnie jest to okazja, aby w miarę tanim kosztem mieć ocenę od francuskiego sędziego. Jeszcze pro forma się waham, ale... chyba pojadę. Pzdr.
-
Dni sędziowania: 11.06.2005 r. I - Galina Perevedenceva/RUS, Ekaterina Demedjuk/RUS, Miklos Levente/HUN-BIG II - Galina Perevedenceva/RUS, Inga Landau/RUS, Nadezhda Bakaeva/RUS, Irina Kononenko/RUS, Karel Horak/CZ-BIG, Claude Voilet/FR VI - Miklos Levente- BIG VII - Miklos Levente - BIG VIII - Claude Voilet/FR 12.06.2005 r.: III - Galina Perevedenceva/RUS-BIG, Nadezhda Bakaeva/RUS, Irina Kononenko/RUS, Ekaterina Demedjuk/RUS, Karel Horak/CZ IV - Miklos Levente/HUN - BIG V - Claude Voilet/FR - BIG IX - Karel Horak/CZ - BIG X - Miklos Levente/HUN-BIG. Konkurencje hodowlane: Para hodowlana, Grupa hodowlana, Reproduktor, Hodowla. W tych dniach sa też dodatkowe, specjalistyczne wystawy: Buldogów - 11.6.2005 r., Miklos Levente, 25 Euro, 20 Euro (dla uczestników wystawy CACIB) Bokserów - 11.6.2005 r., 25 Euro, 20 Euro (-"-), Dogów - 11.6.2005 r., Miklos Levente, 25 Euro, 20 Euro (-"-), Jamników - 11.6.2005 r., Leszek Siejkowski - 25 Euro, 25 Euro (-"-, Foksterrierów - 12.6.2005 r., Nadezhda Bakaeva, 15 Euro, 15 Euro (-"-. Pzdr.
-
Podaję informacje nt. wystawy CACIB-Kaliningrad, 11-12.06.2005 r. Zgłoszenia można wysyłać na adres: Kaliningrad, ul. Ozernaja 31, 236029 Kaliningrad, Russia, lub faxem: 007 0112 36 42 46, e-mail: [email][email protected][/email], tel. 007 0112 96 56 58. Termin zgłoszeń: 11.5.2005 r. Ceny: I pies - 35 Euro następne - 31 Euro, Puppie, weter. - 50 znizki Konkurencje hodowlane: 5 Euro. Dane banku: SWIFT CODE: ICSPRU2P INDUSTRI & CONSTRUCTION BANK PLK. 38 NEVSKI AVE. 191011 ST. PETERSBURG, RUSSIA BRANCH: "kALININGRADSKI" NR KONTA: 42301978177005000124 (pŁATNOŚĆ W euro) LEGAL NAME: SHESTAKOVA LARISSA INNOKENTEVNA ADRES: KALININGRAD, UL. ARTILLERIISKAY, 41-8 Płatność na wystawie - 40 Euro CDN. Pzdr.
-
[quote name='carragan']A,ze sie tak spytam.....Jeslibysmy dotarli to bylaby jakas mozliwosc "podpiecia" sie przed granica do kogos kto zna rosyjski ? :roll: Dobra,juz nie smedze i lece piec szarlotke bo mnie glodomory wyklna :wink:[/quote] Można się umawiać na spotkanie przed granicą. Trzeba tylko wyznaczyc sobie takie miejsce, aby nie było wątpliwości, gdzie to jest. Ja nie znam takiego miejsca. Czekam więc na propozycję. Pzdr.
-
[quote name='paolinka']Czy moglabym poprosic stawke Beagli z grudnia?? Chcialabym pojechac z moim psem, jedynym problemem jest transport... CZy organizuje ktos cos? :lol: Albo czy moglabym sie dolaczyc do kogos?? Moglabym dojechac tez do innego, dalszego miasta. Oczywiscie dokladam sie do kosztow ;) Poki co chce sie zorientowac czy ma to w ogole sens, bo jesli nie bedzie transportu to jasne, ze nie mam sie nawet co zastanawiac ;)[/quote] Na wystawie w K. w grudniu ub.r. nie było żadnego beagla!!! My chcemy zorganizować busa do K., ale na razie jest nas tylko 2, a w porywach 3 osoby ze średnimi psami. Jeszcze jedna osoba ze średnim/małym psem sie zmieści. Jeżeli mogłabys dojechać np. do W-wy, to byłoby OK.A z jakim psem jechałabyś? Pzdr.
-
[quote name='gwiezdny-wyslannik']I moze to byc CAC z tej wystawy w Kalininradzie? To zglaszam psa i jedziemy po Championat Rosji! :)[/quote] TAK. Pzdr.
-
[quote name='gwiezdny-wyslannik']I czy moglabym jeszcze prosic o Stawke Seterow Irlandzkich z grudnia? I mam jeszcze pytanie, bo juz sie pogubilam w tych wystawach. 28.05 sa dwie wystawy CAC a o co chodzi z ta wystawa Championow? Tez jest 28? Czyli mam zglaszac na 2 x CAC i na championy? Przepraszam, ale naprawde sie pogubilam..[/quote] Co do ilości wystaw, to jest tak, jak napisałaś: 2xCAC + 1xChampion show. A seterów irl. w K. w grudniu ub.r. było b. mało, bo tylko 1: PSY kl. p GRAND. Pzdr.
-
[quote name='gwiezdny-wyslannik']Mam dosyc istotne pytanie. Jezeli moj pies ma Championat Polski to jezeli dostanie CAC'a to automatycznie ma Championat Rosji?[/quote] TAK. I taka sama sytuacja jest w przypadku Młodzieżowego Championa. Na wystawę warto więc wziąć ze sobą stosowne dokumenty (kopie: rodowodu, championatu/championatów), przygotowac 20 Euro za Championat i czekać ok. 1-2 miesiące. Warto wziąć telefon do osoby odpowiedzialnej za sprawy championatów w K. i dzwonic i dowiadywać się. Pzdr.
-
No to my się nie spotkamy., bo ja jestem w sobotę (V gr) :cry: W Grazu nocujemy z piątku na sobotę i po wystawie - powrót do W-wy. Ja nie mogę na tak długo zostawić męża z psami. Pzdr.
-
[quote name='whippetka']Asiaczek, a ja bym prosiła o Whippety z grudnia :oops: . Wystarczą mi nawet same przydomki :oops: .[/quote] U niektórych psów nie mam zielonego pojęcia, co jest przydomkiem, a co imieniem psa. Tak więc nie ma sprawy - podaję całą nazwę: WHIPETTY PSY kl. baby AIRESCOT BRIDGEWATER BOBBIE k. mł. POZHAR V KREMLE LARION FLINT POZHAR W KREMLE LASKOVYI MAI kl. p AMARILLIS BALS CVETOV kl. o TOP GUN DES HAUTS DE MASSANNE kl. ch BLAND BAKS DIOMEDA SUKI kl. szcz POZHAR V KREMLE NEZEMNAYA KRASOTA kl. mł AMAZING GLORY GAJA kl. o GOSTYA IZ BUDUSCHEGO Pzdr.
-
[quote name='carragan']Asiaczek,a moge niesmialo poprosic jeszcze o wilczarze z grudnia ? :roll:[/quote] Wilczarzy nie było ani jednego:(( Pzdr.