-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Oczywiście, że pierwsze koty poszły juz za płot:))! A o jakiej następnej wystawie Junior będzie pisał? Może się na nią wybiorę? Pzdr.
-
[b]ORSINI[/b] - podaję "ilościowo" stawkę sznaucerów miniaturowych czarno-srebrnych, Szilvasvarad,19.4.2003 r.: PSY kl. mł. - 1 kl. p - 4 kl. o - 1 kl. ch - 2 kl. w - 1 SUKI kl. mł. - 2 kl. p - 2 kl. o - 3 kl. ch - 1 Szilvasvarad, 20.4.2004 r.: PSY kl. mł. -2 kl. p - 4 kl. o - 2 kl. ch - 2 kl. w - 1 SUKI kl. mł. - 2 kl. p - 2 kl. o - 3 kl. ch - 2 Pzdr.
-
[b]Pani Marzeno[/b], dzięki za p. Grabkowskiego na baski. Mam tylko obawy, czy naszą V grupę da się przyzwoicie podzielić między panów Grabkowskiego i Szemraja. Będę śledziła topik, bo jakaś info. od Was na pewno będzie i wtedy podejmę decyzję. Pzdr.
-
Może nie będzie tak tragicznie. Głowa do góry! Pzdr.
-
OK. To sytuacja jest jasna. Przynajmniej teoretycznie i przynajmniej dla mnie. A jakiego przedstawiciela ma p. Szemraj? Bo, że pieknego, wspaniałego, cudownego i jedynego na świecie, to wiem. :) Ale jaka to rasa?! Pzdr.
-
Jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić, to do nieprecyzyjnej nazwy wystawy. Otóż była to wystawa owszem ogólnopolska, klubowa, ale posokowców. I to warto zaznaczyć. Tytuł wystawy jest podany na katalogu. No i zabrakło mi w paru miejscach przecinków. Ale generalnie Junior wyrabia sobie pióro. I bardzo dobrze. Może niech wypowie się też [b]Savannah[/b], ona pisywała teksty do czasopism kylonogicznych. Pzdr.
-
A czy był składany protest? Czy może właściciel uznał, że psiak jednak nie ma jądra? Ciekawe. Czekamy na jakieś dalsze informacje. Pzdr.
-
[quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']Savannah: especially for You SH: s. KISS Ibolya PSY kl. mł. CROWN ROYALE FROM ANDREA'S kl. p GENTLE WOLF TONIC kl.o TIMBER'S KIDDY JOHN-LENNON kl.ch KING-CRISTIES SILVER GRAY GEOFFRY SUKI kl.mł. SOPHIE'S PEARL LUTHIEN TINUVIEL CORA THE SIBERIAN CORAL FROM ANDREA'S TIMBER'S KIDDY TAKE THAT kl.p TIMBER'S KIDDY TATTOO kl.o TIMBER'S KIDDY MAYKA Pzdr.[/quote] Aiaczaku bardzo dziękuje za staweczke SH, widze że tam nic ciekawego nie ma....wiec pewnie sie kiedys wybiore....moze razem jakis wypadzik :D Pzdr! Villarica Siberians[/quote] Planuję pojechać na jakąś krajówkę w sierpniu/wrześniu br. Ale jeszcze nie ustalałam miasta. Jeszcze trochę czasu jest. Pzdr.
-
[quote name='kadziumia']Asiaczku, dzięki serdeczne :modla: :lol: :wink: . Będziesz w Łodzi, bo nie chce mi sie całego topiku przerzucać.... napisz moze mi na priv ;) pozdrawiam[/quote] Stawkę samków masz 2-3 posty wcześniej. A do Łodzi nie jadę, bo w tym czasie mam CACIB Budapeszt i Klubówkę coursingową w Soskut/Węgry. Pzdr.
-
Żeby nie było wątpliwości co i komu mam sprawdzić, podaję wystawy węgierskie z 2004 r., na których byłam: Cacib Budapeszt, 31.1.2004 Cacib Budapeszt, 1.2.2004 r., Cacib Budapeszt, 9.10.2004 r., Cacib Budapeszt, 10.10.2004 r., Champion Show, Budapeszt, 12.12.2004 r. Mam katalogi od 2001 r., ale tak daleko to nie ma chyba sensu sprawdzać. Poza tym mam katalogi z 2003 r. 2xCACIB Szilvasvarad . Pzdr.
-
[b]Sajko[/b] - żebyś nie miała wątpliwości to do Młodzieżowego Championatu Węgier potrzebujesz: 3 xZwyc.Młodzieży, jeden z tych wniosków musi być z międzynarodówki lub klubówki, od 3 sędziów. Dopiero dzisiaj zaczęłam śledzic ten topik, a więc sorki, że z takim opóźnieniem. Pzdr.
-
Co do V grupy - to p. M. Grabkowski - jak najbardziej. Akurat lubi baski. Co do innych ras - nie wiem. Natomiast p. Szemraj chyba się niedawno rozszerzył; tak mi się wydaje. I nie jestem przekonana, że on lubi nasza V grupe. Ale może ja się mylę... Pzdr.
-
[quote name='gruca'][b]Cavalierka[/b] bardzo dziękuję.[/quote] Trochę nie na temat: Gruca - a możesz zajrzeć do topiku "Rasy pierwotne" i napisać coś nt. swoich Xolo? Bardzo jestem ciekawa tej rasy i opinii o niej. Pzdr.
-
SAMOYED, s. Kiss Ibolya PSY kl.o SNOW-WHITE CLOUD FIRE SUKI kl. mł. SNOW-WHITE CLOUD GWENDOLYN Pzdr.
-
[quote name='Savannah'][quote name='Basenji']A w Elblągu, na wystawie posokowców był jeden basenji, ale jakoś go na ring nie chcieli wpuścić. Może bali się konkurencji?? Zdrówko [img]http://img26.echo.cx/img26/4777/p10100243qe.jpg[/img][/quote] a wiesz Basenji że na mojej nowej www (podam adres niedługo) mimo iż to strona hodowli SH jest dział basenji i galeria i zaraz jak sie wejdzie do "basenji" to jest fotka nie kogo innego jak Twojego Finigala(jesli źle napisalam to przepraszam :wink: ), co napewnio Cię ucieszy :D za to poproszę wpisik do księgi gości....nie no zartuje to nieobowiązkowe! Asiaczku w tym dziale jest takze odrazu fotka Gucia :D Pzdr! Villarica Siberians[/quote] [b]Savannah[/b], dzięki za nieustające dowody Twojej sympatii do basków. Juz się nie mogę doczekać, kiedy zajrzę na Twoja stronę i zobaczę tam również moja sympatię. :) Pzdr.
-
[quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']Dzięki Savannah. To na pewno Twoje kciuki pomogły. :) Zajrzyj na stronę "CAC-Turkeve/Węgry, 16.04.2005 r.). Tam napisze dla Ciebie stawkę SH z tej wystawy, OK? pzdr.[/quote] Asiaczku a w którym to dokladnie jest dziale???bo sie nie orientuje....:) z góry dziękuje za starwke SH :wink: :D wogóle coś tam było :o z SH? Pozdrawiam! i cieszę sie z Twojego sukcesu! Villarica Siberians[/quote] Są 2 sposoby, aby zajrzeć na dany topik w DGM. Pierwszy to podanie linka na konkretny topik, ale ja tego nie umiem. Możesz zwrócić się z tym problemem do Basenji lub Baskomaniaka. Drugi sposób, wg mnie prostszy, wejść na stronę głowną (nawet z tego topiku), znaleźć dział "Wystawy" i tam szukać wystawy w Turkeve. Pzdr.
-
SŁOŃCE! SŁOŃCE! SŁOŃCE! Pzdr.
-
Ja byłam w Opolu z baskami juz 4 razy i za każdym razem ich ringi były na dworzu i za każdym razem była ładna pogoda. A co mówią synoptycy? Nie wiem. Dziwię się, że są jeszcze ludzie, którzy ich słuchają. No, chyba, że chcą wiedzieć, jakiej pogody NIE BĘDZIE. :lol: Pzdr.
-
Jeżeli Sh są na dworzy, to pewnie i baski będą na dworzu. Tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak modlić się o ładną pogodę. Ja już trzy razy w zyciu wystawialam baski w deszcz. Wrogowi nie życzę takiego wystawiania. Baski się kuliły (bo one przeciez nie znoszą wilgoci, że o deszczu nie wspomnę), nie chciały biegać i po ocenie wyglądały straszliwie. Trzeba je było wycierać i wysuszyć. Ale nie zaziębiły sie i nie dostały stressu wystawowego, bo na następnych wystawach z ich prezentacją było OK. Warto tutaj powiedziec miłe słowa pod adresem p. sędziny J. Staniszewskiej-Borkowskiej, p sędziego Janusza Opary i jednego z sędziów węgierskich - Szabo Bela. Oni naprawdę wiedzieli, że baski w taką pogodę to można najwyżej schować pod koc lub kołdrę i że żadnej pręknej prezentacji nie będzie. I nie mieli żadnych pretensji o to, że np. championka nie chce się pieknie zaprezentowac w stójce. Jestem im za takie sędziowanie dozgonnie wdzięczna i starałam się, aby moje podziękowania po ocenie były naprawde szczere. Pzdr.
-
Miło mi, że jeśli myślisz "basenji", to myślisz "Asiaczek". Dzięki za tak miłe słowa. I ponawiam moją prośbę o "rozpoznanie" tego malucha, co to Twojego psiaka powalił na łopatki. Baski - wbrew swojej posturze - technikę obalania wroga na łopatki mają we krwi... :lol: Są zwinne i bardzo szybkie. A w zabawie nie mają sobie równych. To naprawdę sama przyjemność patrzeć na zabawy i harce basków razem z innymi psiakami. Zreszta sama się o tym przekonałaś. Pzdr.
-
To miło z Twojej strony, że Ci się chciało. Dzięki. I jednoczesnie witaj w "świecie V grupy - psy ras pierwotnych". Poniewaz hoduje basenji, napisz mi proszę, co to za psiak i z jakiej hodowli. Na pewno nie jest to szczeniak ode mnie, bo w ostatnim sezonie w mojej hodowli urodzily się 2 suczki i obie są już w domach poza W-wą. Jeżeli możesz, pomóż w ustaleniu tych danych. Bardzo proszę. Pzdr.
-
[quote name='paolinka']Asiaczku ehh... ja na tych zdjeciach wygladam jak ta buzka -> :cunao: o :wink:[/quote] Nie żartuj. Na zdjęciach wyglądasz całkiem przyzwoicie, a że trochę nieprzytomnie... No cóż, wystawa. :) Pzdr.
-
Według mnie, sytuacja nie jest patowa. To, o czym piszą poprzednicy, mogłoby rozwiązać problem. Ale pytanie zasadnicze - na ile sędziowie są reformowalni?! Poza tym można poruszyc ten problem na jednym z najbliższych walnych zebrań. Na początek uregulowac sprawę umiejscowienia ringów ON-ów podczas wystaw. Jak to przejdzie, to znaczy, że jest i czas i miejsce ku temu, aby działać dalej. I wtedy robi się drugi krok, tzn. reguluje się sprawę podwójnego handlingu. I tak dalej... Małymi krokami naprawdę można daleko zajść. [b]Asher[/b] - nie podoba Ci się słowo "gadżet" na określenie "asystenta"? Mnie się podoba :lol: Pzdr.
-
[quote name='nice_girl']Asiaczek, Mnie nie było ani w Poznaniu, ani w Grudziądzu. W Grudziądzu piesek był sędziowany przez Elżbietę Chwalibóg, czyli dosyć doświadczoną sędzinę. Sędzina zresztą zawołała kogoś, aby sprawdził te jądra. Nie wiem, jak jest z właścicielem pieska. Przedwczoraj był on wystawiany przez swojego hodowcę.[/quote] No, to już wygląda bardziej realnie. Czyli sędzina też miała wątpliwości i wezwała posiłki. To dobrze. Uważam, że postąpiła słusznie. A jaka to rasa i gdzie był prezentowany (piszesz - przedwczoraj, przez właściciela). Jeżeli masz te informacje, napisz. pzdr.
-
[quote name='flashka-g']Asiaczek od Ulicy wodociągowej jest fajny płot;] baksi na pewno przejda z łatwościa;] nie wiem jak tam z Toba;p ale przez płot mozna..to juz zacznij ciwczyc skakanie przez płot z całym ekwipunkiem;]Albo przemyc baski pod bluzką;][/quote] Ja jestem w miarę sprawną osobą, ale z tym skakaniem przez płot - to już przesada. W moim wieku... :lol: Ale mam inny sposób na wejście na wystawę bez świstka. Otóż wystarczy panom przy wejściu powiedzieć, że idę do sekretariatu, bo nie dostałam potwierdzenia. A jak nie mam potwierdzenia, to niby skąd mam wiedzieć, że potrzebne jest takie zaświadczenie, prawda? I tak trzeba będzie zrobić. Pzdr.