-
Posts
3019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ludek
-
[quote name='Gazuś']Ludek, a dla jakiej rasy?[/quote] A kto to wie:evil_lol: . Na razie mam Czarnego teriera rosyjskiego i parson russell teriera, ale chciałabym uniwersalny. :)
-
To niech każdy się pochwali wynikami z Białego, to uzupełnię. Tylko bardzo proszę na maila najlepiej do Ani. A Ania jak zbierze, to całość mi przyśle:shiny: .
-
[quote name='campanulla']kiedy ja nie mam wynikow... a na tej stronie ktora byla juz gdzies podawana niestety chyba nie ma wszystkich... :-( moze po prostu wyniki sie doda potem? wazne zeby w ogole cos bylo... powiem Łukaszowi o zdjeciach i cos wybierzemy... :p na ktory mail Ci to sprawozdanie wyslac?[/quote] Właśnie mnie olśniło, że zdjęcia z Białego, to Łukasz mi mailem wysyłał więc zaraz ich poszukam:). A relację to obojetnie na którego maila. I tak wrzuce dopiero w przyszłym tygodniu, bo zaraz po pracy jadę odwiedzić dziecię i nie bedę mieć dostępu do netu. :(
-
A ja nie moge nic sensownego wymyśleć.
-
[quote name='campanulla']tatuaze robi sie zazwyczaj w uchu (moja ma w lewym-chyba) albo w pachwinie... ;) co mam zrobic z napisanym przez siebie sprawozdaniem z Bialegostoku? chcialam go zamienic w linka i tu wstawic zeby kazdy mogl skontrolowac ale po pierwsze nie wiem jak to sie robi... :oops: a po drugie nie wiem czy to w ogole ma sens... wyslac Lidce? P.S. nie mam tylko wynikow wpisanych...[/quote] Uzupełniaj wyniki i wysyłaj, to wrzucę. Zawsze bedzie mozna jeszcze poprawic, jak coś bedzie nie tak. Tylko nie mam zdjęć z Bialego.
-
3 suki BLUE MERLE czekają na dom zdjęcia str. 1 + 11 + 33
Ludek replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Ja tez sie dziwię, że one jeszcze nie znalazły domków. Piękne są i oryginalne. -
[quote name='betty_labrador']MAM DLA WAS DOBRE WIESCI ODNOSNIE ŻÓŁTEJ SUKI!! OTÓŻ ZOSTAJE, NIE U MNIE WPRAWDZIE, ALE SASIAD JA BIERZE :multi: TAK SIE Z TEGO CIESZE.[/quote] Super cieszę sie bardzo, że sunia nie będzie się już błąkać. Mam nadzieję, że jej tam dobrze będzie. [quote name='campanulla'][B]Lidka: [/B]ja tez zadnych robaczkow juz nie widze... :p zauwazylam tylko ze w galerii z Pecic sa 2 takie same fotki Vetki robione przez Wind jak z widla wychodzi... jedna podpisana "Veti" a druga "Veti_chyba"... wiec... zadne chyba bo to Duzy Bialy Wilk i juz. ;) nawet kawalek mojego korka sie zalapal! :lol:[/quote] [quote name='Aldra']Lidka no specjalnie dla Ciebie wlasnie sprawdzilam i musze powiedziec ze zadnych ze tak powiem 'robaczkow' nie stwierdzam ;)[/quote] Dzięki dziewczyny. Jak też robaczków nie widzę. Co oznacza, że to MAKAron za długo siedzi przed kompem:evil_lol: . Aniu postram sie dziś poprawić :). [B]I mam gorącą prośbę. Ponieważ chyba wysiałam gdzieś płytkę z Białego, (a może w ogóle jej nie miałam), w każdym razie czy mógłby mi ktoś ją zgrać, bo nie mam czasu wyciągać zdjęć z dogo. Będę na treningu w niedzielę.[/B]
-
[quote name='LUBA']Nowy regulamin możecie znaleźć w Psach Myśliwskich nr 2 kwieciń-maj 2006 Generalnie różni sie od poprzedniego tym, że za chwyty jest dyskwalifikacja i trzeci kocioł ma kształt "ronda" z jednym wyjściem przez, które pies musi spowrotem wygonić lisa do pierwszego kotła[/quote] A można go znaleźć gdzieś w necie? Albo może ktoś ma tą gazetkę i byłby tak dobry i zeskanował:modla: .
-
Sylwia gratulacje :). [quote name='Sajko']Ludek, ze znaczkami musisz spojrzeć na strony w jakich jest ok i zmienić na górze niedziałających kodowanie:evil_lol: i pisać nowe texty z dobrym kodowaniem od razu.[/quote] Toż tak robię, a przynajmniej sie staram:lol: . Hm, u mnie wszystko jest OK.:roll: A czy poza MAKAron ktoś jeszcze widzi robaczki?
-
Dziewczyny jak zobczycie, że coś nie działa to dawajcie mi znać [B]mailem[/B]. Nie jestem w stanie zajrzeć codziennie na każdą podstronkę. Ze znaczkami, to nie wiem dlaczego tak się dzieje, coś musi się rąbać z kodowaniem. Jak wrzucam stronkę, to ją sprawdzam i jest OK, ale jak zauważycie, że coś takiego sie dzieje, to proszę o info. Będę poprawiać.
-
[quote name='Mokka']Może najpierw uzupełnić poprzednie...[/quote] Toż ja piszę o poprzednich. Dziewczyny miały coś skrobnąć:). Jak wrócę dziś o sensownej godzinie, to wrzucę Pęcice, ale bez tekstu. Z Łącka to nawet jeszcze zdjęć nie obejrzałam:roll: .
-
Dziewczyny, a co z relacjami z zawodów na stronkę ?
-
[quote name='Mokka']Nasz jest całkiem solidny, pokryty materiałem, z którego robią węże strażackie :evil_lol: (to taka opcja dla Leona), więc trochę leci. Nie wiem, czym jest wypełniony, ale jest o wiele cięższy niz taki piankowy (mamy taki też, więc mam porównanie). To ten czerwony, z którym płynie Monia. [/quote] Zapomniałaś dodać, że jest niedostępny w Polsce:evil_lol: .
-
Tusek :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='PARSONRK']Czego nie ma ?? [/quote] W Radomiu, albo ja nie znalazlam:evil_lol: .
-
[quote name='PARSONRK']Przy miocie Milo, rodzaj sierści wypisywała pani ze związku i różnie jest napisane :razz: . Ale Milo jak był malutki, to naprawdę był gładki - jak wynajdę fotki, to wkleję :)[/quote] Charakterek wylazł :evil_lol: . Aga dowiadywałaś sie coś na temat konkursu k. Bydgoszczy? Myślę nad nim, ale znów mam kiepsi dojazd.
-
[quote name='Mokka']A my zostaliśmy w Łącku jeden dzień dłużej i pieski trochę odpoczywały, a trochę szalały [URL="http://imageshack.us"][/URL] szczęki [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1328/4eh0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL][/quote] A pozwolenie na mordercę masz:evil_lol: .
-
[quote name='Wojenka'][B]Ludek[/B],chyba musimy się zmobilizować i wybrać z naszymi terierami na konkursik....[/quote] Przymierzam się 15.08 do Biskupina. Jest konkurs norowania. Tylko to trochę daleko, a ja leń jestem:lol: .
-
[quote name='Ziomalka']Jeśli chodzi o podsikiwanie w domu to chyba tylko Ludek miała takie problemy, ale Milo to prawdziwy dominant i był już troszkę starszym szczeniakiem,jak się pojawił, no i był drugi starszy pies w domu i koty, więc sytuacja jest skomplikowana. [/quote] I niestety nadal znaczy teren:mad: . Nie mam pojecia jak go tego oduczyć. Teraz drugi pies od miesiąca jest na wsi u moich rodziców, ale w kwestii olewania nic sie nie zmieniło :(. [quote name='PARSONRK']Kwestia dobrego wychowania :cool3:[/quote] No i wydało się, Milo jest po prostu źle wychowany:evil_lol: . [quote name='Russelka'] A to tak od razu widać co z psa wyrośnie? Znaczy szorstek, złamany czy gładki? :cool3:[/quote] Milo ma w rodowodzie gładki, a gładkim na pewno nie jest :).
-
Dużo zdrowia dla Negry. [quote name='Mokka'] A dlaczego? Napisz coś więcej.[/quote] Ponieważ jacki i parsony zostały oddzielone stosunkowo niedawno, to Milo nie ma w rodowodzie 5 pokoleń wstecz i jest wpisany do Ksiegi Wstępnej więc nie ma prawa do Intera. Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem dlaczego, bo nawet jak rasy były połączone, to rodzice chyba byli znani:???: . Ale i tak chcę pojechać na jakieś konkursy myśliwskie, najwyżej będzie psem użytkowym:evil_lol: . A na sesje zdjęciową chętnie sie wybiorę. Tylko jeszcze nie wiem czy będę w ten weekend w W-wie. A na temat treningów cos wiadomo? Ela kazała ustalić to z Anią. Więc Aniu będą, nie będą?
-
Czy jest już nowy regulamin konkursów norowania? Nie udało mi się znaleźć. I czy od czasu naszej dyskusji ktoś był na jakimś konkursie psów myśliwskich? Jeśli tak, to chetnie poczytam o wrażeniach.