-
Posts
3019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ludek
-
Straciła życie broniąc dzieci...zostaly 4 sierotki-3 juz w domach
Ludek replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A może ktoś ma taką siatke jak na ryby, tylko większą i w tą siatke spróbować je złapać. [SIZE=1]Podejrzane na animall.:evil_lol: [/SIZE] -
Dragon[*] odszedł na moich rękach.....
Ludek replied to mosii's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trafiłam na wątek wczoraj. Przeczytałam. Nie wypowiadalam sie, bo nie potrafię pomóc. Mosii musisz być dzielna:calus: . Bardzo dużo zrobiłaś dla Dragona. Każda decyzja, którą podejmiesz będzie słuszna. -
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Ludek replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='puli'] Do Krakowa cywilizacja dociera powoli.Na stronie Oddziału czytamy: [B][SIZE=3][COLOR=black]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Krakowie uprzejmie informuje, że adres e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jest przeznaczony jedynie do korespondencji dotyczącej Wystawy Psów Rasowych w Krakowie, która odbyła się w czerwcu tego roku. [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=black] [B]Wszelkie sprawy nie dotyczące Wystawy prosimy kierować na adres korespondencyjny[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=black]Informujemy, że adres mailowy Oddziału ma jedynie ułatwić załatwianie spraw dot. Wystaw, w związku z tym bardzo prosimy o nie kierowanie innych spraw na ten adres.[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][SIZE=1]Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać....[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/quote] Po wystawie wysłałam do nich maila, niestety mnie olali.:angryy: -
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Ludek replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='joanna']Ludek, to masz szczęście, że masz jeszcze jedno CWC, bo ja po Krakowie już młodego nie wystawiałam i wybieram się dopiero do Poznania.[/quote] Chyba mialam nosa.:evil_lol: Wystawiłam na warszawskiej tylko dlatego, że przyjmowanie zgłoszań kończyło się przed wystawą w Krakowie. Na wszelki wypadek wyślę jeszcze raz zgłoszenie, tylko z wystawą warszawską. Trzymam kciuki, żeby jednak Kraków sie sprężył i jak najszybciej dosłał sprawozdanie. -
[quote name='Ziomalka']My z TZ byśmy mogli, ale pod warunkiem, że ringi się nie nałożą i, i, i, że uda mi się TZ przekonać, że warto 6h jechać bez snu do Poznania żeby pieski focić.:razz: Wtedy My, czytaj: biorący udział, moglibyśmy wypocząć co by wziąć ten udział i powalczyć (beznadziejnie) o nasz śląski honor JRT:multi: . Sprawa jest beznadziejna i przekonanie mena wątpliwe, bo się zaparł.:wallbash: Jednak czas pracuje dla nas (J&P RT) i niemożliwe może się uda? Wszelka pomoc mile widziana.:evil_lol: I sugestie tyż.:eviltong:[/quote] Namawia, namawiaj. Nie wiadomo kiedy światówka drugi raz bedzie u nas.
-
Straciła życie broniąc dzieci...zostaly 4 sierotki-3 juz w domach
Ludek replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Udało się złapać maluchy? -
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Ludek replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='joanna']A co robić jeśli Krakowski oddział nie raczy przesłać sprawozdania, mimo, że od wystawy upłynęło już 2 miesiące a nie marne 45 dni? Na moje e-maile też nie raczą mi odpowiedzieć (chyba ich nawet nie otwierają, bo nie mam potwierdzeń). W ZG obiecali mi że dyplom wystawią mi od ręki jak tylko dostaną sprawozdanie. Tylko kiedy ono dotrze? :mad: . Przy tym tempie to pies będzie skazany w Poznaniu na klasę otwartą. :diabloti:.[/quote] Kurczę ja w tej samej sytuacji jestem. Czy można wysłać jeszcze raz wniosek, tylko już z warszawską wystawą? -
3 suki BLUE MERLE czekają na dom zdjęcia str. 1 + 11 + 33
Ludek replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Dzieki Gajax. A swoja droga to kazdy wie , ze do dobrego łatwo sie przyzwyczaja więc nie widzę powodu dla ktorego sunia nie miałaby przyzwyczaic sie do domu. Tam jest cieplutko i sa ludzie i jest jedzonko. To małe sunie i na pewno uwielbiaja miec swoje wlasne poslanko , lezec w domku i chodzic na spacery.[/quote] 2 lata temu przygarnęłam 2,5 letniego psa, który całe swoje zycie sprędził na dworze. Nie byl to pies po przejściach, nikt się nad nim nie znęcał, miał swojego Pana. Po tygodniu wyjechaliśmy na wieś i pies miał mieszkać na zew. Był bardzo nieszczęśliwy z tego powodu i do domu przez okno usiłował wejść. Morał z tego taki, że do dobrego łatwo sie przyzwyczaić. :) -
To nawet nie wiedziałam, że przeglad można wcześniej robić. Ze Ślaskiem to Ci nie pomogę. Może wybierz się tak jak ja na sekcję terierów. Telefonicznie nie mogłam uzyskać żadnej informacji, a osobiście poszłam i wszystko udało mi sie załatwić. Teraz jeszcze do pełni szczęścia brakuje nam dyplomu championa. Mam nadzieję, że dostaniemy przed Poznaniem, bo zgłosiłam Milo w kl.ch.
-
[FONT=Times New Roman][COLOR=black][SIZE=3]Wybrałam się na sekcję terierów. Na wszelki wypadek z Milo (zarośniętym:lol: ) i wzięłam dokumenty. Była Pani sędzia, która oceniała nas w Krakowie. Sprawdzę w domu jak się nazywa i zrobiła nam od razu przegląd. [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=black][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=black][SIZE=3][SIZE=3]Żeby psiak mógł być reporoduktorem to [COLOR=black]wg. regulaminu musi [/COLOR][/SIZE][COLOR=#005633][COLOR=black][SIZE=3]uzyskać, po ukończeniu 15 miesięcy, w dowolnej klasie[/SIZE], [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=#005633][FONT='Times New Roman'][SIZE=3][COLOR=black]od co najmniej dwóch sędziów, trzy oceny doskonałe,w tym jedną na wystawie międzynarodowej lub klubowej.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Asta']Garulacje Ludek, a raczej dla Mila, kiedyś chłopak skosztuje owocu zakazanego :evil_lol::lol: Ziomalka zdjęcia świetne jak zawsze, podpisuje się pod Russellka, że to chyba nie wszystkie? ;)[/quote] Mój mąż się wczoraj śmiał, że jest biedny, bo nawet sobie poużywać bez papierka nie może.:evil_lol:
-
A jak to jest z championatem? Czy jeśli mam już ch.Polski, to wystarczy 1 CAC?
-
[quote name='Ziomalka']A Ziomal za falami nie bardzo latał, wolał gonić mewy, a jak się czasem za którą za daleko wypuścił to go fala nieźle pogoniła.:evil_lol: Zdjęć trochę jest, szkoda tylko, że pogoda nie była najlepsza, bo byłyby ładniejsze.;)[/quote] W przyszłym roku bedzie ładniejsza:evil_lol: . Wczoraj wybrałam sie do naszego kochanego ZK, żeby dowiedzieć się w jaki sposób uczynić w końcu Milo reproduktorem:evil_lol: i spotkało nas b. miłe zaskoczenie. [COLOR=black]Od ręki zrobiłam przegląd hodowlany i w ZK wbili Milo w rodowodzie, że może być reproduktorem. I to wszystko za darmo:).[/COLOR] [B]Tak więc Milo od wczoraj jest reproduktorem:multi: .[/B] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Ps. A mam jeszcze tylko pytanko, bo w rodowodzie wbili mi suka hodowlana, zakorektorowali suka i napisali długopisem pies. Czy Wy też tak macie, czy po prostu się pomylili?[/FONT][/FONT]
-
A może dałoby sie jednak zrobić zerówki?
-
Super zdjecia. Nam w zeszłym roku nie udało się takich zrobić. jedyne jakie mamy, to Milo odwrócony do nas zadkiem siedzący w wodzie.:evil_lol: Bylismy na Helu. Któregoś dnia poszłam na spacer do lasu. W pewnym momencie Milo zniknął. Nie reagował na żadne wołanie. Nigdzie go nie było. Tam jest dużo niezabezpieczonych fortyfikacji, bunkrów itp. Bałam się, że gdzieś wpadł i nie może wyjść. Po jakimś czasie coś mnie tknęło i zajrzałam na plażę. A tam Milo uganiający się za falami głuchy na wszystko inne. Nie napiszę co miałam ochotę mu zrobić.
-
Hunter Ale tu wąsko [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227493.jpg[/img] Obelix Hm, ciekawe zapaszki [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227494.jpg[/img] Co tam masz? [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227495.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227496.jpg[/img] Bandzior [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227497.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227500.jpg[/img]
-
Guru [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227397.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227398.jpg[/img]
-
Funt [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227386.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227387.jpg[/img] Skok na metę :) [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227388.jpg[/img] Bandzior [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227389.jpg[/img] Alska [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227390.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227391.jpg[/img] Timo [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227392.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227393.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227394.jpg[/img] Monia [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227395.jpg[/img] Skok w bok [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227396.jpg[/img]
-
No dobra to zaczynamy ze zdjęciami.Niestety ze względu na ograniczony czas bedę wrzucać etapami. Niestety fotograf ze mnie jeszcze marny więc niektóre zdjęcia nie są najlepsze. Szczególnie czarnych psów. Jak dobrze, że ja nie mam czarnego psa.:lol: Zaczynamy od IALu. Zinka [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227381.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227380.jpg[/IMG] Drago [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227379.jpg[/IMG] Oj, tam jest cos ciekawego. [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227385.jpg[/IMG] Negri [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227378.jpg[/IMG] Slalom między tyczkami, a może miedzy nogami? [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227377.jpg[/IMG]
-
Milo woli biegać po asfalcie:roll: .
-
Też wczoraj trafiłam na ten wątek. Dlaczego ludzie się w ogóle tak zachowują i po co. Co musi siedzieć w człowieku, żeby tak bestialsko potraktować inną żywą istotę. Mam tylko nadzieję, że dziewczyna poniesie zasłużona karę, że nasze sądy nie uznają, że to jest niska szkodliwość czynu, (teraz był pies, a jutro bedzie człowiek) i że życie odpłaci jej, za to co zrobiła.
-
To ja proponuje uzbroic się w cierpliwość, bo to troche potrwa:evil_lol: .