Jump to content
Dogomania

Ludek

Members
  • Posts

    3019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ludek

  1. Ludek

    karma Brit

    [quote name='anetta']Ludek, tak mi sie wlasnie cos kolatalo w glowie ze normalny smiertenik nie moze tam kupowac. Czyli jak to wyglada? dajemy Ci kase, Ty placisz za wszystko, tak?:hmmmm:[/quote] Jeśli spotykamy się hurtowni to tak. Mogę też Ci kupić, jeśli wiesz co potrzebujesz i odbierzesz sobie ode mnie. Albo na Bródnie po południu, albo w godz. pracy w Centrum lub k. ronda Starzyńskiego.
  2. Dostałam SMS, że spotykamy się przy Pomniku Jazdy Polskiej o 18.45. To lecę :). Pewnie się spóźnię, bo nie wiem czy uda mi się dojewchać w niecałą godz.
  3. Rozmawiaam przed chwilą z Elą. Nad Mokotowem przeszła burza więc raczej basen na terenie. A kto jest chętny na freesbe. Bo jeśli tylko Łukasz z drugiej strony Wisły, to może tym razem trening w Parku Bródnowskim (dobry dojazd), albo w lasku, tyż dobry dojazd :). A jak chcecie sobie powspominać to wrzuciłam zdjęcia z Łącka na stronkę. Jak ktoś napisze tekścik to dorzucę. :) Chwilowo nie pada więc idę z boorkiem na spacer.
  4. Za oknem leje, a u mnie pod blokiem stoi straż pożarna. Hm, uciekać, czy jeszcze trochę poczekać.:razz:
  5. [quote name='ŁukaszK']to moze trenig frisbee...? :cool3:[/quote] Mamy wprawę :evil_lol: .
  6. U mnie oberwanie chmury, jeśli to samo jest na Mokotwie, to na placu będziemy mieć basen.
  7. Ludek

    karma Brit

    Musisz się przeprowadzić.:evil_lol:
  8. Jana jak tylko będziesz wiedziała, to dawaj znać jak się czuje Koka. A u mnie "pada deszczyk, pada, pada sobie równio ...." :angryy:
  9. Ludek

    karma Brit

    W hurtowni mozna kupować tylko mając zarejestrowaną działalność gospodarczą na art. zoologiczne. Wybieramy się w środę. Planuję być w Arze ok. 13.30.
  10. Niech Kusiaczek szybciutko wraca do zdrowia.
  11. [quote name='PsychoSzczurek']tyle samo;) Lidka, czy ja Ci oddawałam kase za kaganiec:Help_2: powiedz, ze chociaz Ty pamietasz:oops:[/quote] Pamiętam. Teraz jeszcze tylko odsetki muszę naliczyć;) :evil_lol: . A tak w ogóle w środę jadę do hurtowni, jakby ktoś miał zapotrzebowanie na coś.
  12. [quote name='PsychoSzczurek']ok godziny:roll: (wliczajac w to dojscie piechota od metra na teren). (ja jade przez wilenski)[/quote] Ja sobie podjadę do Gdańskiego, ale to pewnie mniej więcej tak samo wyjdzie. Dzięki:) A u mnie słoneczko nadal świeci:).
  13. Sylwia ile czasu zajmuje Ci dojazd na trening? Nie wiem o której muszę wyjść z domu:lol: .
  14. [quote name='Bardotka']Slonko, tak jest zawsze - to wg mnie najfajniejsza wystawka - oczywiście jak jest pogoda:cool3: :loveu:[/quote] Ja niestety z zeszłorocznej mam złe wspomnienia i dlatego w tym roku tylko poczytam sobie wątek o wystawie.:)
  15. A na Bródnie świeci słoneczko:)
  16. [quote name='olekg18']MOgą .Jeżeli podejmą taką uchwałe na radzie członków.[/quote] Ale czy ta uchwała będzie zgodna z prawem? W ten sposób mogą podjąć uchwałę, że np. osoby o wadze pow. 100 kg będą płacić więcej za windę, bo się bardziej zużywa, albo blondynki sa zwolnione z opłaty, bo Prezes je lubi.
  17. Wskakuj na górę, żebyś szybciutko znalazła domek.
  18. [quote name='PsychoSzczurek'] jeczy ze chce zjesc moj obiadek:mad:[/quote] Obiadek :crazyeye: .
  19. Znając moją pamięć przegapię
  20. A co treningami w pozostałe dni (nd. - wt.), są jakieś planowane?
  21. [quote name='hanik']UUU zadziorny taniochę znalazłeś[/quote] Ciekawe czy zostanie taniochą do końca:razz: .
  22. [quote name='hanik']dziś na alegro znalazłam tylko za 65 zł[/quote] To ja jestem lepsza, bo znalazłam chyba za 56,00 zł :)
  23. [quote name='PARSONRK']Ludek nie jadę do Biskupina (zgłoszenie tylko do 30 były i nie chcieli mojego przyjąć mimo, że 2 wysłane) Ale pod koniec sierpnia przechlewko jest, może tam dojedziemy ?[/quote] Właśnie miałam do Ciebie pisać, bo udało mi się dodzwonić. Pan powiedział, że mają b.dużo zgłoszeń i Milo tez nie chcieli przyjąć. :( My 26.08 zaczynamy obóz. Zastanawiałam się ew. nad Konkursem Pracy Tropowców i Posokowców - Białochowo k. Grudziądza.
×
×
  • Create New...