[quote name='anetta']Ludek, tak mi sie wlasnie cos kolatalo w glowie ze normalny smiertenik nie moze tam kupowac.
Czyli jak to wyglada? dajemy Ci kase, Ty placisz za wszystko, tak?:hmmmm:[/quote]
Jeśli spotykamy się hurtowni to tak. Mogę też Ci kupić, jeśli wiesz co potrzebujesz i odbierzesz sobie ode mnie. Albo na Bródnie po południu, albo w godz. pracy w Centrum lub k. ronda Starzyńskiego.