-
Posts
3019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ludek
-
Mam nadzieję, że Józek dobrze trafił i mimo niefortunnego początku szybko się zaaklimatyzuje. Ja mam CRTa (duży ok. 50 kg pies) zaadoptowanego w wieku 3 lat, który też uszczypnął dziecko. Na szczęście była to jednorazowa sytuacja. Pies jest z nami już ponad 2 lata i jest bardzo lagodnym stworzeniem. Jestem więc dobrej myśli. Szczególnie, że Iza może go odwiedzić.
-
Cudne zdjęcia. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec.:) Mam nadzieję, że komuś wpadły w obiektyw parson russell terriery i wrzuci zdjęcia.
-
[quote name='Mokka']No to chyba jadłysmy w tym samym miejscu :lol: . [/quote] Jeśli jadłaś ryżowe, niezbyt smaczne gołąbki i bardzo dobry bigosik, to ta sama knajpka.:evil_lol: [quote name='Mokka'] Jeszcze do nich nie zaglądałam, ale nie podniecaj się, warunki były trudne, nie wiem, co da się uratować :roll: .[/quote] Ratuj, ratuj, niech jakaś pamiątka po Milo zostanie zanim go przerobię na pokarm dla rybek. ;)
-
[quote name='Mokka']No to wybraliście chyba jakąś lewą knajpę, bo tam, gdzie ja się posilałam, towarzyszyła nam pokaźna gromadka psów :lol: .[/quote] Chcieliśmy zjeść w tej knajpce między pawilonem 3a, a 5, tej z grilem za zew. W końcu zjedliśmy w pawilonie 5. Psów tam Ci był dostatek.:evil_lol: Tej wystawy w ogóle nie mogę zaliczyć do udanych, w piątek miałam jeszcze przeboje w innej knajpie. Mokka mam nadzieję, że choć Twoje zdjęcia wyszły.
-
[quote name='anetta']:multi::multi: Normalnie uczta dla moich oczkow:loveu: Mocne krzeselko [URL]http://images4.fotosik.pl/205/2bd9d64e86b73ae5.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='marisia'] [B][SIZE=3]Największą wpadką[/SIZE][/B] poznańskiej wystawy ( może już ktoś o tym pisał ), brakiem szacunku dla sędziów i dla widzów, kompletny brak wyobraźni były [B]malutkie numery startowe[/B] :angryy: . Nie znając wystawcy nie miałam szans z pozycji widza ustalić ( poza ścisłą czołówką ) co za pies/suka mi się podoba. To był naprawdę koszmar :roll: .[/quote] Zgadzam sie z tym.
-
[quote name='madzia18sosnowiec']bieda u mnie tez sie wyswietla to samo, musze kopiowac adres url i wrzucac do paska adresu w explorerze, inaczej nie da rady :oops:[/quote] Ja dokladnie tak samo :(
-
[quote name='Rauni']Nie, u nich dredy robią się głównie na zadku, bo tam jest gęściejszy i grubszy włos, czasem jeszcze się robią pojedyncze sznurki na piersi, ale na całym ciele nie. Jak nam poszło opisałam w galerii, zmienili nam sędziego, nie dostałam tego, na co liczyłam, czyli rzetelnego opisu od kogoś, kto zna rasę... Do kitu jednym słowem.[/quote] Mi się bardziej podobają te nie dredziaste :) A jak im sie robia te dredy, to można je rozczesywać, czy trzeba zostawiać?
-
[quote name='Malcharek Maria'] [B]Dla tych co zdobyli tytuły i dla tych, którym mniej się powiodło. Ale najważniejsze, że polscy hodowcy też mogą pochwalić się dobrymi psami:loveu: [/B][/quote] Wystawa pokazała jak różne psy są w różnych krajach. Niestety większość polskich parsonów nie znalazła uznania w oczach p.sędzi. :( [quote name='Malcharek Maria']Niestety, nasza Elza nie znalazła uznania w oczach sędziny i dostała ocenę tylko bdb.:placz:[/quote] Bo sędzia się nie zna :evil_lol: . Elza jest śliczna :loveu: .
-
Gratulacje dla wszystkich wystawców. Zarowno tym, którym się powiodło, jak i tym, którym poszlo gorzej. Milo niesety tez nie znalazł uznania w oczach p. sędzi i mamy pierwszą w karierze ocenę ocenę b.d. :( Jak znajde chwilkę, to wrzucę wyniki. Niestety zdjęć mam tylko kilka. Są jeszcze niezgrane więc nawet nie wiem czy będą sie nadawały do publikacji. Błędów w nazewnictwie ras nawet nie będe komentować. po prostu żenada. Było jeszcze kilka niedąciągnieć organizacyjnych np. brak koszy na śmieci czy brak możliwości wejścia do knajpki z psem :(. Na finały w sobotę zaciągnęłam moją rodzinkę. Chcieliśmy zjeść obiad i kazali nam jeść na zew. W sobotę padało, a my do tego byliśmy z dzieckiem. Oczywiście podziekowaliśmy za obiad. [quote name='PARSONRK']Super stoi :lol:[/quote] Popatrzcie na postawę handlerki. też bym sie bała źle stanąć;) :evil_lol: .
-
[quote name='Ziomalka']psy otwarta 1 Mallorn"s JACK DUNDEE res CACIB 2 HAPPY HAMISH of Jack Paradise 3 Susan"s Pride DARJEELING 4 Ell-Ell" SON OF SPARTACUS championy 1 Kanix SPEED WAGON (DK) [COLOR=red]NPwR CACIB BOB ZWYCIĘZCA ŚWIATA[/COLOR] [COLOR=black]2 UN SACRE MEC of MAYO LAND[/COLOR] 3 Leonhards CHARLY BROWN suki pośrednia 1 Uri Paka Wilkołaka 2 Lantaka DESIR DE NOEL 3 LITTLE STAR F'LIFE of Sweet Surprise otwarta 1 BOEMIAN RAPSODY Massolo-Scorza [COLOR=red]CACIB ZWYCIĘZCA ŚWIATA[/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=black]2 Yhenjyty DUUUHUKULLOINE[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]3 Bushwack's MYRMIDONS MAGIC[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]4 Bushwack's JACK GOGO[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Championy[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]1 ACTRACTIVE res CACIB[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]2 TOTAL LOOK OF MAyo Land[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]3 VAYA of Mayo Land[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]4 Yhenjyty ANGELICA [/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Najlepszy junior [/COLOR][COLOR=red]MLODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA ŚWIATA[/COLOR] [/COLOR][COLOR=black]Saltisgardens ROCKET MAN[/COLOR] Mam nadzieję ,że nic nie pokręciłam (jakby co Luba popraw):lol: To już naprawdę koniec na dziś. Dobranoc![/quote] Jak to jest z tytułem Zw.Świata? 2 psy mogą go dostać?
-
Super zdjęcia :) Ja zaraz wyjeżdżam. Jakby jakis fotograf zapędzil się do ringu parsonów, to będe wdzięczna :) Chyba pawilon 3. Nie mam przy sobie potwierdzenia i nie jestem pewna.
-
Ja tez gratuluje wszystkim zwycięzcom i tym, którym sie nie udało. My zaraz wyruszmy.
-
Ja też zaglądam zamiast pracować:). A po pracy jedziemy.
-
[quote name='Tośka_m']W Poznaniu na Garbarach istnieje restauracja, która szczyci się tym, że bardzo mile widziane są wszelkiego rodzaju psiaki. Niestety zmienili jakiś czas temu nazwę z "Pod psem" na "Pod Dzwonkiem" :mad:[/quote] Czy poza tą knajpą można jeszcze gdzieś w Poznaniu zjeść będąc z psem? Właśnie jedziemy na wystwę i zostajemy kilka dni, no i uświadomiłam sobie, że mogą zostac nam tylko zapiekanki:razz: . Podobno w [B][FONT=Verdana]COLUMBUS PUB [B][FONT=Verdana]STARY RYNEK 51[/FONT][/B][/FONT][/B] nie powinno być problemu? Czy ktoś może to potwierdzić? [B][FONT=Verdana][/FONT][/B]
-
Jeśli nie ma Józia na allegro, to moge go wystawić, tylko tekst bym poprosiła.
-
Parson terier 6 m-cy , slodki maluch MA WSPANIAŁY DOMEK!!!
Ludek replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nat&Rob']Z włażeniem do łóżka trzeba się chyba będzie pogodzić bo Lolek to straszny uparciuch, można go "wypraszać" 10 razy a i tak obudzimy się z Nim rano:chaos: W komórce znalazłem jeszcze zdjęcia z pierwszego spaceru z Lolkiem - to była jeszcze "polska, złota jesień". [/quote] Super zdjęcia :). Milo też jest uparciuch. Z jednej strony go TZ zrzuca, a on z drugiej wlazi :) -
[quote name='Ziomalka']Będziemy obok siebie, to będziemy okiem rzucać i fotkami też. My wchodzimy jako pierwsi, 15 minut i będę wolna, mogę focić i rzucać oczyma na trzy ringi bo młodzież jest osobno!:eviltong: Mój łobuz dziś na spacerku chodził tak pięknie, że jakby w Poznaniu tak się prezentował to byłoby super,:cool1: no ale wiadomo halówka, stolik, stres, inne pieski, zapachy, hałasy wszystko może się zdażyć.:angryy: Kto ma znajomości u jakiegoś szamana to niech zamówi pogodę, bo my autem jedziemy, żeby nie lało, nie mroziło i mgły nie było!:modla: :modla: :modla:[/quote] To super macie. Chwila stresu, a potem już tylko relaks. Będę trzymać za Was kciuki. Na pewno bedzie pięknie chodził:) Ja też sie podpinam pod ładną pogodę. Jadę z rodzinką i planujemy troche pozwiedzać, tzn. mój mąż planuje, bo ja bym wolała byc na wystawie przez wszystkie 4 dni.