-
Posts
2653 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fuka
-
[quote name='niedzwiedzica']Kobiety, nie denerwujcie mnie i nie piszce,że u was padało :angryy::angryy:od soboty popaduje wszedzie,tylko nie u nas !!!! Kropla deszczu nie spadła, choc niby opady w Wielkopolsce były :placz:sucho wszędzie, kurzy sie potwornie, wszystko zasycha :angryy: juz mnie w szkole uczyli,że Wielkopolska stepowieje :placz:[/quote]Uroczyście Cię zapewniam, że:p u mnie NIE padało:angryy:
-
[quote name='Ali26762'] [IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Wystawy/Warszawa/PICT7674_rs.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Wystawy/Warszawa/PICT7678_rs.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Wystawy/Warszawa/PICT7682_rs.jpg[/IMG] [B] Fuka[/B], mam nadzieję, że zapracowałam na Gdynię, co? [/quote] Jakby Ci tu:mad: Sama nie wiem:diabloti:
-
[B]Nitencja[/B], sama :niewiem:od czego zacząć.... [B]Droga JUBILATKO, [/B]życzę Ci szczęścia i wszelkiej pomyślności - niech ci się darzy, niech wszystko idzie po Twojej myśli, wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ!!!:tort: :knajpa:[B]TWOJE ZDROWIE!!!:knajpa: [/B]No i za maluchy:drinka::drinka::chlup: - żeby były zdrowe, piękne i szczęśliwe! Po prostu takie o jakich marzysz:lilangel:
-
[quote name='Agasia']To ja moze wrzuce BOG I... [/quote] a BOG 3:placz:
-
[B]Aaaaaaaaaaa, a ja gratuluję pudła naszej weterance!!!!!!!! :drinka::cunao::drinka:[/B][SIZE=1]na wystawie jakoś nie zdążyłam[/SIZE][B]:roll: [/B]
-
[B]BOS, :glaszcze::calus::glaszcze:[/B] Ogromnie Ci współczuję, trzymaj się jakos...
-
[B]Agasia[/B], litości...... :bigcry: bardzo Cię ładnie proszę o zdjęcia z BOG 3:modla::modla::modla::modla:
-
[B]Agasiu[/B], piękne fotki! Strasznie nam zaostrzyłas apetyty na więcej....:roll: A przy okazji - mogłabyś tak sypnąc zdjęciami 3 grupy:modla::modla::modla:
-
[B]Jura[/B], :oops: wielkie dzięki za miłe słowa :buzi: Cieszę sie z naszego spotkania, mam nadzieję, że następnym razem uda mi sie poznać Fredzię, bo widziałam ją tylko dwa razy i to sto lat temu... W ogóle bez Was dogomaniaków - chyba bym nie dała rady wczoraj, a na pewno nie byłoby mi tak miło! [B]Aga[/B], strasznie Ci dziękuję za POMOC:calus: [B]Ali, [/B] bardzo dziekuję, że dzięki Wam mogłam jeszcze bardziej wykorzystać Agę O.... :Rose: [B] Jura, [/B]temperament terriera przy takiej pogodzie grozi nagłą śmiercią:p Elmo po tym wszystkim jest kompletnie umarły, cały dzień z mała przerwą na robienie Elmiątek leżał martwym plackiem, a ja patrząc się na hasające psy Ramir nie byłam pewna czy nie mam omamów... Chyba nawet 15letnia Busia ruszała się dzisiaj więcej niż Elmo:crazyeye: Inna rzecz, że reszta mojego stada też zalega jak scierki na podłodze...
-
[B]Borsaf[/B], nie wymawiaj tego słowa dzisiaj przy mnie, myśmy z Elmiastym dzisiaj jechali pociagiem.... Niestety powietrze nim z nami nie jechało:wallbash: Nie wiem które z nas jest bardziej nieżywe:mdleje: Dzięki Gryffindor, która wczoraj ze swoją śliczną Norką dokopała Elmiastemu, mam zdjęcie z grupy! Niestety Elmo mi się trochę rozjeżdzał na pudle - ale co tam, grunt, że mam jakąś fote:Cool!: 2/3 pudła: [IMG]http://img433.imageshack.us/img433/8172/img4883may5mk.jpg[/IMG] i cała trójca z dogomaniakami w tle: [URL="http://img144.imageshack.us/my.php?image=img4883d4vu.jpg"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4223/img4883d4vu.th.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='borsaf'][B]Rita[/B], Fuka ma Elmo - airedale, Makarona - foxa szorstkiego, Fukę - sunię airedale i laeklandke Kawę. W porywach wystawia tez Lezkę - foxa gładkiego. Spokijnie, powoli zajarzysz who is who.[/QUOTE] [B]Borsaf[/B], znowu wpadka :evil_lol: :evil_lol: Nigdy, przenigdy nie wystawiałam Łez :loveu: i -jej Pani nigdy mi nie dała dostąpic tego zaszczytu :shake: Za to zdarza mi sie wystawiac jej półsiostre - Biedronkę :loveu: i lakelandki - Kasztankę i Iluzje:loveu: [B]Kochani,[/B] bardzo dziękuję Wam za gratulacje, nawet nie wiecie jak się cieszę:multi: Na wystawie w towarzystwie dogomaniaków było baaaardzo miło, tylko ten upał doprowadził mnie do zostania miss mokrego podkoszulka i spodni :oops: Ale przed wejsciem na ring główny sie przebrałam w suche:diabloti:
-
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
Fuka replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4950/schroniskobytom270in5uz.jpg[/IMG] [B]Kochani[/B], czy Wy jesteście pewni, że on nie ma tatuażu albo chipa? On ma za piękna głowe jak na foxa bezpapierowego!!!! Sprawdzćie proszę - może się uda zidentyfikowac hodowcę! -
Jeszcze raz wszystkim Wam:loveu: bardzo dziękuję! [quote name='INA']zmieniłam miejscowość wypoczynkową już nawet zabukowałam sobie termin od 9.08 i to będą Karwieńskie Błota - znalazłam tę miejscowość ponoć oaza spokoju - lasy łąki i dzika plaża - pies może sobie luzem biegać:crazyeye: po plaży, łakach i lesie do woli, włascicelka ma duży wybieg i uwielbia psy- o swoim piesku mówiła przez telefon 15 minut - a ja tylko chciałam zarezerwować pokoik;) ( dobrze że mam służbową komórkę:evil_lol: )[/quote] [B]Ina [/B]- bardzo tam drogo? Nie wiesz czy nie znalazłoby sie tam jakies miejsce na 2 noce okołowystawowe? Mazy mi się choć chwila nad morzem:roll:
-
[quote name='zadziorny']Dobrze, że trafił do Ciebie :cool1:. Jak go zobaczyłem w zeszłym roku na wystawie we Wrocławiu, to myślałem że padnę :mdleje: z wrażenia :crazyeye: [SIZE=1](był przygotowany beznadziejnie i niewiele dało się na szybko porawić :shake: :angryy:)[/SIZE][/quote] Została mi zdana relacja z jego przygód groomerskich, a teraz to oni padli z wrażenia, bo ja z Necikiem baardzo dłuuugo odpracowywałam jego nieprzyzwyczajenie do noża trymerskiego.. Ale nie miałam wyjscia, ma tak wspaniały włos, ze grzechem byłoby go potraktowaC maszynka! i CHARAKTER TEZ MA SUPER - JEST PRZEMIŁY:loveu: [B]Nitencja[/B], opowiedz nam o ŁOSIU! I jeszcze raz gratuluję:beerchug: bardzo się cieszę, że Wam się wyprawa udała!
-
Piękne dzięki za życzenia! mam nadzieję, ze sie spełnią chociaż w części:roll: [B]Aga[/B], mówi się trudno - wygląda na to, że bede musiała dać się przytulić na rodziny łonie:cool3: No nic - najważniejsze, że się zobaczymy i opijemy pewną obronę:chlup: [B]Niedźwiedzica[/B], słusznie prawisz - nie ma co martwić sie na zapas. [SIZE=1]Jeden mój wet nawet uprawia taką herezję, że czasem lepiej nie sprawdzac co to za licho się wycięło - bo chemioterapii i tak sie psu nie zafunduje, a po co nerwy tracic na darmo.... [SIZE=2]Foty dałas cudne jak zwykle! A nie wybrałabys sie tak na wycieczke do Warszawy? Tam jeden champion wschodni będzie - może byś chciała go pofocić.... wraz z konkurentami oczywiście:evil_lol:[/SIZE][/SIZE]
-
[B]Jura,[/B] :glaszcze: trzymajcie się - BEDZIE DOBRZE! Będę trzymać za Was kciuki, a mam jutro urodziny, więc w końcu jakiś prezent od losu mi się nalezy! A w niedziele wypijemy za zdrowie Fredzi! [B]Aga[/B], bardzo się cieszę, że sie zobaczymy! I.... mam niedyskretne pytanie - nie znalazłabys kawałka podłogi dla mnie i dla Elmiastego w sobotnią noc? nie miałam kiedy zadbac o nocleg, a przyznam sie szczerze, że od rodziny wolę psie towarzystwo:roll:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='hanik'] Fuka mam do Ciebie wielką prośbę Czy mogłabyś nam pomóc i coś z tym zrobić w Warszawie? Wyrównać jakoś te nierówności, bo to tragedia a ja nie chcę tego zepsuć????[/quote]Pomogę na ile umiem i na ile czas nam pozwoli:roll:, ale ogonka nie tykam - bo jest super! Gratuluję bardzo sukcesów juniorskich Figlowi:drinka:, no i rasy Rolkowi!:drink1: Napiszcie proszę co tam było na grupie? -
[B]Rita[/B], tak naprawdę to nigdy nie próbowałam:turn-l: myśle, że najbardziej by był zdziwiony sam Makaron... A co do reakcji tłumu - to wystarczające są po tym jak wołam Makarona i Kawę:fadein:
-
no da rade, tylko, że one biedniejsze, bo trzeba całego psa na raz, a własne - to mozna po troszeczku albo wcale:oops:
-
ja tak tylko z doskoku chciałam nadmienić jako pierwsza i mam nadzieję, ze mi sie uda, że Alex jest teraz nie tylko championem norweskim, ale i SKANDYNAWSKIM! :laola: I myślę, że trzeba to porządnie oblać:drink1::drinka::drink1:może by tak w Warszawie zrobić imprezę ku czci Alexa i Nitencji? A poza tym musze się odmeldować, że miałam ostatnio na stole syna Alexa i Chianti - niejakiego Dzianeta. Jak go tylko zobaczylam - od razu wiedziałam, że to musi byc syn Alexa, bo morde ma wypisz w wymaluj tatuś! Sierść ma cudną, tylko biedak nie przyzwyczajony do trymowania totalnego, więc z przerwami męczyłam Neta baaaardzo długo:roll:
-
[quote name='borsaf'][B]Fuka[/B] wstydam się bardzo mocno:oops::oops::oops: tyle, że ja o Fuce i Kawie pamietałam tylko w kontekście wystaw chodzilo mi o to, że to byl samiec i ani Elmo, ani Makaron mi nie pasowali do tego przydługiego imienia. Do teraz nie powtórzę w całości, ale teraz wiem, że to poprostu Makaron. A Fuke to ja bym chciała na żywo kiedyś zobaczyć bo nawet Niedzwiedzica mi mówiła, że to potężna sunia, a ja takie lubię.[/quote] No ja myślę - wstydaj się ,wstydaj:evil_lol: A Fuczydło rzeczywiście jest wielkie, ale w porównaniu z Elvisem jest maleńka... Elvis to Otello Ramir i dopiero on jest naprawdę duuuzy, robiłam go w sobote i ręka mnie do tej pory boli:roll: A wracając do Makarona i jego imienia rodowodowego - to ja zupełnie nie rozumiem jaki można miec problem ze Strozzavolpe Sowereign to Travella :niewiem: Przeciez jak go tak zawołam to od razu w podskokach do mnie przybiega:roflt:
-
[quote name='borsaf'][B]Rita[/B] ja po 8 miesiącach śledzenia różniastych terierów nie skojarzyłam psa z psem:evil_lol: Otóż Fuka ma Elmo (erdel) i Makarona (fox szorstki). [/quote] [B]Borsaf[/B], wstydź się :mad:- mam jeszcze Fukę i Kawę!!!!!!! [B]Rita60[/B], przepraszam, że dopiero teraz - niestety tak mi sie życie poukładało ostatnio, że na dogomanii bywam baaardzo z doskoku...:p I od kilku dni bardzo chcę Cie powitac oficjalnie i tak jakoś zupełnie nie mam czasu i ciągle odkładam i odkładam... Teraz Borsaf mnie sprowokowała:evil_lol: i mimo, że padam na pysk- odzywam się wreszcie i....[B] WITAM CIĘ BARDZO SERDECZNIE[/B]:laola: Fajnie, że do nas trafiłaś - polecam w chwilach wolnych lekture naszego airedalowego watku od początku... Tyle, że to troche czsu Ci zabierze, ale cóż dogomania to okropny złodziej czasu:roll: P.S. Fuka to moja airedalka i szefowa mojego psiego stada, a Kawiszon - zwany też czarnuchem - to czarna lakeland terrierka. A Makaroniasty niestety wcale nie jest mój, ale.... trochę go ukradłam i mieszka ze mną, a nie z moją przyjaciółką, do której należy!
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
[B]Hanik[/B], bomba :klacz: sama bym tak chciała umieć ogonić:oops: [B]POWODZENIA JUTRO![/B] Zróbcie dużo zdjęc! -
Bo Jaśka jest cudna:loveu:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Fuka replied to Carianna's topic in Foksterier
[B]Petra[/B], a ja nieśmiało proponuje spotkanie przy okazji wystawy warszawskiej - przyjedziemy z Gośką i bardzo chcemy zobaczyć Łatulca!!!!!!!! Przy okazji chetnie bym jej pozbawila FRĘDZELKÓW NA OGONIE:evil_lol: Bardzo jestem ciekawa jakby sie zaprezentowała we fryzurze foxa wystawowego!