Cieszę się, że jesteś zainteresowana. W naszym klubie trenują cztery border colie, owczarek szetlandzki, manchester terier, amstaf, doberman, sznaucer miniaturowy, siberian husky i moje dwa teriery tybetańskie. Obsada się zmienia i tak licznej grupy nigdy nie ma :) Ostatnio w związku ze zmiana placu i kiepskimi warunkami atmosferycznymi agility było wstrzymane, ale myślę, że po nowym roku znowu ruszymy. Zapraszam serdecznie.