HA HA HA
A jak działa taka hodowla? O ile mi wiadomo po Lublinem nie ma hodowli TT. Więc, nie obraź się, nie każdy pies, który jest podobny do TT nim jest.
Nie mówię tego złośliwie, ale postaw sie w sytuacji "profesjonalnych" hodowców TT, jakie bedą o nas opinie.