dafney ja tego czasu naprawde nie mam nawet psow nie mam kiedy podnosic o wozku pamietam przepraszalam i przepraszam Cie ze tak wyszlo,ale nie mam jak po prostu:( nie rozdwoje sie a tez w domu musze pobyc ze swoimi zwierzakami
sprawa jest dziwna tydzien temu pewna pani wyslala mi maile ze chce Torkiewicza zobaczyc,pozniej zadzownila do azylu umowila sie przyjechala byla chetna na torka w niedziele miala go zabrac i nie przyjechala...
dzisiaj znowu odwiedzilysmy lasa:D nie mam zdjec bo nie mam sily ciagac ze soba aparatu w taki upal bedzie chlodniej beda zdjecia kanarka w terenie;)
uwielbiam ta suczke