Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. to nie wiem co Ci w takim razie poradzic...
  2. Ciotki nie znacie sie:D toz to to jest bomba [img]http://images21.fotosik.pl/330/b43675825885aa78.jpg[/img]
  3. mariolka o budowe chodzi...nie kazdy mix owczarka musi byc umaszczony jak rasowy owczarek tzn braz z czarnym plaszczykiem;)
  4. dafney ja tego czasu naprawde nie mam nawet psow nie mam kiedy podnosic o wozku pamietam przepraszalam i przepraszam Cie ze tak wyszlo,ale nie mam jak po prostu:( nie rozdwoje sie a tez w domu musze pobyc ze swoimi zwierzakami
  5. spoko codziennie do falenicy smigam wiec tez no problem;)
  6. wiem;) nie mialam czasu tu wejsc....wyniki badan dobre mala zdrowiutka
  7. sa sa,mlody jest grzeczny duzo je i jego jedynym minusem sa straszne baki;)
  8. sprawa jest dziwna tydzien temu pewna pani wyslala mi maile ze chce Torkiewicza zobaczyc,pozniej zadzownila do azylu umowila sie przyjechala byla chetna na torka w niedziele miala go zabrac i nie przyjechala...
  9. a gdzie mieszka p.Jacek?jesli okolice grochowa to ja moge isc;)
  10. ja tam mysle ze po prostu domek jest sprawdzany bo psiaka odpowiedzialna osoba odratowala;)
  11. a tak podnosimy sobie chlopaka;)
  12. mi nasz summerek przyomina z pyszczka takiego nietoperka-slodki jst i az dziw ze tyle czasu bez domu:(
  13. oj dorasta dzisiaj sie scial z Guckiem(znowu)
  14. Grandzia miala wczoraj odwiedziny jednej z wolontariuszek,zostala wymiziana za wsze czasy;)
  15. ja jak jestem codziennie to trace poczucie czasu
  16. chyba w sobote,w kazdym razie mnie nie bylo dlatego zapomnialam o tym napisac;) myslalam ze Ty bylas
  17. dzisiaj znowu odwiedzilysmy lasa:D nie mam zdjec bo nie mam sily ciagac ze soba aparatu w taki upal bedzie chlodniej beda zdjecia kanarka w terenie;) uwielbiam ta suczke
  18. na Diane trzeba miec sposob,ostatnio wzielysmy z Agnieszka na spacer Diane z Summerem i bylo ok;)
  19. a dobre pytanie,powinny juz byc jutro sprawdze...
  20. na razie rodzina sie namawia i intensywnie mysli
  21. no tak zapomnialam...tak Plusik adoptowany;)
×
×
  • Create New...