Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. niby tak ale wiesz ze ja wole nie zapeszac;)
  2. Tonia to w ogole szalona dzieczyna,tak sie ublocila ze hej,widac ze jej to sprawia radosc:D
  3. odezwaly sie do mnie 2 Panie w sprawie Torka,obydwie chca przyjechac jedna miala byc wczoraj...zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie
  4. Bunia jak przystalo na dostojna suczke juz sobie ustawia inne psiaki;) tylko gdzie jej dom?
  5. czy nikt nie moze dac chociazby tymczasu?ja wiem ze azyl krzywdy psom nie robi ale to zawsze nie dom:-(
  6. wczoraj przyjechal do nas Pan chcial suczke,ale gdy zobaczylam Pana odrazu widzialam obok Niego Pongoska...nie powiem obydwaj przypadli sobie do gustu,dzisiaj Pan ma wrocic porobic zdjecia i bedzie rozmowa w rodzinie...wiem jedno lepszego omu niz ten Pongo nie znajdzie...oby wszystko poszlo gladko
  7. Skubek bo sie pogniewamy,ja Ci to mowie...
  8. Figulec z Misiakiem zmienili lokum,swoj boks musieli odstapic lobuziakowi dla ktorego zadne ogrodzenie nie straszne
  9. nikt nie chce starszych psow,a ona przeciez ma tyle w sobie milosci i ciagle patrzy gdzie jej dom?
  10. Falonek dlaczego nikt Cie nie chce przeciez fajny z Ciebie chop
  11. Rudy Rudy Rudy Rudy nic?a domek gdzie?
  12. wczoraj Zamrozka ogladala jedna Pani ale jego chrumkanie z zadowolenia nie przypadlo jej do gustu...na szczescie wybrala innego psiaka wiec
  13. Plus ma jutro isc do domu,zobaczymy czy pani po niego przyjedzie...
  14. Zaborkiewicz do domu!
  15. FREDZIK do domku piatki przybijac
  16. asta tym bardziej...zreszta to nie ten temat
  17. [quote name='Blanka']" Jedyne co mozna zaobserwowac , to licytacje kto bardziej pomogl i jak duzej ilosci psow . No i wogole kto jest lepszy w tym pomaganiu , taki swoisty wyscig szczurow ... mysle ,ze to ciekawe zjawisko socjologiczne . [/quote] dziwne tyle lat tu jestem i jakos nie widze aby ktos pisal ile psow uratowal...od Was dopiero sie dowiaduje ze tu wszyscy sie chwala i tylko o poklask chodzi...tylko wystarczy pomyslec ze gdyby chodzilo o poklask nikt nie bralby pod opieke psow chorych z zerowa szansa na adopcje itp. przypadkow...no ale przeciez wiecie lepiej
  18. no pewnie ale teraz przy okazji pieknej calej Tosi widac tez piekne uszyska:)
  19. w koncu widac ze Tosia ma uszyska i to takie piekne
  20. nie byl bo nie mial rodowodu ale z asta to on mial mniej niz nawet ja;)
  21. ma przyjechac ale czy przyjedzie?z tym to wiemy ze nigdy nie wiadomo:(
×
×
  • Create New...