[quote name='Blanka']"
Jedyne co mozna zaobserwowac , to licytacje kto bardziej pomogl i jak duzej ilosci psow . No i wogole kto jest lepszy w tym pomaganiu , taki swoisty wyscig szczurow ... mysle ,ze to ciekawe zjawisko socjologiczne . [/quote]
dziwne tyle lat tu jestem i jakos nie widze aby ktos pisal ile psow uratowal...od Was dopiero sie dowiaduje ze tu wszyscy sie chwala i tylko o poklask chodzi...tylko wystarczy pomyslec ze gdyby chodzilo o poklask nikt nie bralby pod opieke psow chorych z zerowa szansa na adopcje itp. przypadkow...no ale przeciez wiecie lepiej