-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
kijem kanalu nie zawrocisz:D kto to konik dla prosiakow?
-
akucha jak on dawno do mnie kanalami plynie:D bo przecie juz od dawna zaklepany...widzicie bo na dogo jest tak do lavinii kominem do kostka kanalami ot co
-
i to my ze zrozumieniem czytac nie potrafimy....smiech mi opadnie to Ci wytlumacze skoro tak trudno mnie zrozumiec
-
Nikki mnie przeraza to ze tak wszystko na rozowo widzisz...a szczegolnie ta zdrowotnosc...
-
ja Wam powiem jedno nikt nigdy jeszcze nie tlukl sie tak o psa i malo sie za przeproszeniem nie zesral z niecierpliwosci jak w temacie Normana...w adopcjach siedze dlugo psy rasowe z papierem tez wydawalam i jakos jeszce nikt nie dzownil do mnie po 100 razy po nocach i nie trul tylka,zasada jest prosta jest pies zglaszaja sie chetni jedna osoba adoptuje psa,a osoby ktore na tym watku wykazaly chec przygarniecia Normana myslaly ze dostana go od reki-na to wskazuja posty z cherciego forum ktore przed chwila czytalam...to chore na charcim nagle wszyscy pisza ze my tu zli i niedobrzy bo rasowego psa nie chcemy wydac,tfu my,Lavinia czarownica na miotle kominem psa dostala i sie rzadzi-jakim prawem...komedia... a zal odbyt jak sciskal tak sciska nawet stowarzyszenia nagle sie zakladac zachcialo...tylko nikt o prawe nie pomyslal no coz snobizm z obluda zawsze w parze i cenie....
-
ja jeszcze sobie pozwole zacytowac charcie forum "Ja uwazam ,ze charciarze powinni miec tylko i wylacznie prawo do decydowania kto , kiedy i gdzie adoptuje charty ze schronisk" malo portek nie zasikalam;)
-
[quote name='lavinia']tak, Kostek, chyba Twoja.....Maupa bedzie wiedziała, ale gdzieś się zgubiła.... Maupa, gdzie jesteś ????:mad:[/quote] no to mow gdzie mala umieszczac?no i czy w ogole gdzies sobie zyczycie czy na przyklad nie wolicie szukac domu kanalami(tzn no tymi dobrymi oj no wiecie chyba co mam na mysli)?
-
Lavinia no jak kto gdzie bedziesz mieszkac w tym no lasie co nas chcialas wywiezc kiedys;) hihi ja kiedys yorkowi z rodowodem temat zalozylam to i wtedy nawet nie tylko mi sie dostalo:D
-
to chyba moja wnusia nawet byla:( w gore bulwiaczku 90 procentowy
-
Kurcze Lavinia chyba zaczne Cie prosic o zakladanie watkow psiakom azylowym bo ogladalnosc Twojego watku wysoka jak nigdy:cool3: az mi sie wierzyc nie chce ze Twoje calusne psisko zazdrosne o chudzielca(chociaz w sumie pewnie sie boi ze mialby Cie mniej do calowania a i tak duzo cialka nie ma:eviltong:) ~~ po przeczytaniu calego watku chyba pojde umowic nasza kanarzyce( tak tak dogo canario :lol:) na sterylke bo tez wojna bedzie gdy watek zaloze,ech paranoja gdy papier za horyzontem o Dorota a moze chcesz kanarka?ascik zajmie sie dziewczynka Twoja kanarkowa bedzie miala kolezanke a chudzinka bedzie bezpieczny-nie bij tak sobie tylko marze po cichu:evil_lol:
-
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
Kostek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
kochane dobierzcie sie do dupy temu kretynowi...to juz jest znecanie sie nad zwierzetami a na to sa paragrafy...wiem ze praktycznie nic mu nie grozi ale jesli wszystko bedziemy puszczac plazem nigdy sie nie naucza:( a tak moze chociaz troche sie debile przestrasza ze nie wszyscy machna reka na taki proceder:( dobrze ze mala juz bezpieczna sprobuje zrobic zrzutke na uczelni-zobaczymy z jakim skutkiem -
Psota - właśnie kończy rok... od 4 miechów w schronie/ ma dom!
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
hehe jakiez ona ma dlugasne nozki;) nasza rozrabiaka juz niedlugo zostanie wysterylizowana -
mala nazwana zostala robocza BUNIA na moje oko jest miksem welsh corgi...rzucilo Wam sie gdzies ogloszneie o zaginieciu takowej suczki?mala nawet nie chce jesc:(
-
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
byl w domu tymczasowym ale to juz dawno,teraz niestety w schronisku -
ONek długowłosy po wypadku. Lucky. po tylu przejściach ma dom!!! :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
nie zapeszaj:P -
Ozi zaginął!!! Dogomaniacy z MIELCA POMÓŻCIE!!!!
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
wczoraj Ozi dostal od nas maly prezent-nowa wspollokatorke;) -
OMEGA - mix belga!!! przywiązana w lesie... ma już dom!! :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Omega nawet juz na spacerach tak nie ciagnie;) -
~CEZAR~piekny pregowany mlody bokser-psi aniolek warszawa/MA DOM
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
no to tak:wczoraj Cezar pojechal do nowego domu w Sochaczewie proponuje na razie trzymac kciuki aby wszystko poszlo dobrze;) -
Torek - foksterierek po 2,5 r. w domu ODDANY ZNOWU DO SCHRONU!!!
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Basiu czy p.wet moze po psa przyjechac do nas do azylu? -
dalej czeka na dom