Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. ale wczesniej Kajtek nie mieszkal w domu?tzn u tej pani ktora dala znac o Kajtoslawie do azylu?
  2. hehe Mariolka dobrze ze napisalas imiona kociat bo ja juz zapomnialam ktore bylo ktore,sprobuje je wstawic na miau dzisiaj jak sobie przypomne nicka bo z tym tez problemy ostatnio miewam;) nadgarstki Frodka-smrodka sa po prostu na fotach przeurocze o Meszku nie wspominam bo to to juz w ogole moj faworyt w azylowych konkursach pieknosci:D
  3. w sumie jak zaplace za allegro bo zapomnialam to znowu psiaki wystawie chyba ze ktos wystawi je np na ydzien a ja pozniej
  4. e to nie moje opis byl juz wczesniej minimalnie go poprawulam na polski i tyle
  5. Jak Grande wystawialam na allegro aukcja brzmiala tak: [CENTER][SIZE=3][SIZE=6][B]Azyl pod Psim Aniołem[/B][/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=6][B]Dla skrzywdzonych i porzuconych zwierząt[/B][/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3] [/SIZE][CENTER][SIZE=3][COLOR=#00B147]Aukcja przedstawia przekochanego psiaka z Azylu pod Psim Aniołem,który szuka[/COLOR][COLOR=#00B147] domu.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#00B147]Pies posiada wiecej fotek niz te dostepne na aukcji[/COLOR][COLOR=#00B147].[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#00B147]Powstają rowniez plakaty azylowych psiaków więc [COLOR=#FF1616][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#00B147][COLOR=#FF1616][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#00B147][COLOR=#FF1616]jeśli ktoś chciałby pomóc[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=3][COLOR=#FF1616]prosze o kontakt.Zapraszam także na:[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=3][URL]http://www.psianiol.org.pl/azyl/dad.htm[/URL][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=3][URL]http://azyl-pod-psim-aniolem.blog.onet.pl/[/URL][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=3][COLOR=#1616FF][U][/U][/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=3][COLOR=#1616FF][U][url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32063[/url][/U][/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=3][COLOR=#1616FF][U][/U][/COLOR][/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][SIZE=4] [/SIZE][/SIZE][CENTER][SIZE=3][SIZE=4]Misia Granda[/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3] [/SIZE][COLOR=#1673FF][FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER][SIZE=3]Mam nietypowe dwuczłonowe imię. Już od 5 lat moim domem jest schronisko. Jestem bardzo energiczna, uwielbiam spacerki, a wiesz co jeszcze? Kocham ludzi! Mimo to, iż zostałam już skrzywdzona i nadal nikt się mną nie zaopiekował to ja ich kocham![/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=#1673FF][FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER] [SIZE=3]Przyjedź do azylu, a z pewnością mnie zauważysz. Zaczepiam każdego kto przechodzi obok mojego boksu. Po prostu wystawiam łapkę i próbuję zatrzymać, jedną osobę, drugą, trzecią… ale moje starania idą na marne…  Tyle ludzi już mnie widziało, a ja nadal mam jedynie swój boks…[/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=#1673FF][FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER] [SIZE=3]Zapomniałam jeszcze dodać, że jestem ładna. Mam białą sierść (no chyba, że pada i jest błoto..), pare łatek, wspaniałe uszy, brązowy nosek i piękne oczy. [/SIZE] [/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=#1673FF][FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER][SIZE=3]Kiedyś zostałam adoptowana. Nawet dwa razy. Za każdym razem zakochiwałam się tylko w jednej osobie z rodziny. Nie jestem wymagająca… jeden człowiek mi wystarczy. Wracałam jednak spowrotem do boksu. Ludzie nie mogli znieść mojej prośby o miłość.. może i jestem nachalna, ale to dlatego, że nie chcę już zostawać sama! Boję się nawet, gdy zostawia się mnie na dłuższy czas samą w domu. Zanim trafiłam do azylu miałam właściciela. Był nim mężczyzna, który mnie strasznie bił, katował. Miałam rany na całym ciele.. z tego też względu do kobiet jestem bardziej ufna.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=#1673FF][FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER][SIZE=3]Czekam na moją jedyną panią, która się mną zaopiekuje jak należy i sprosta mojej walce o miłość. Być może nawet zakocham się w mężczyźnie?[/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=#1673FF][FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER][SIZE=3][U]Moje zalety[/U][I]:[/I] jestem ładna, energiczna, kocham się przytulać i pieścić.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=#1673FF][FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER][SIZE=3][U]Moje wady[/U]: czasem bywam zaborcza, bo tak naprawdę moim jedynym normalnym domem do tej pory jest azyl. Nie lubię konkurencji.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER][SIZE=3] [/SIZE] [/FONT] [/CENTER] [COLOR=#00B147][FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER][SIZE=3]Jeśli Ci się podobam to proszę[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER][SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=#FF1616]zadzwoń do Azylu pod Psim Aniołem w Warszawie - Falenicy (0 22) 612 62 97 lub 503 940 841[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER][SIZE=3]ewentulanie prosze o kontakt ze mna 504 226 339 [email][email protected][/email][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman,Times,serif][CENTER][SIZE=3][COLOR=#00B147]Bardzo pragnę miłości. I wciąż czekam…[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#00B147] [/COLOR][COLOR=#00B147][/COLOR] [SIZE=3]To tylko 1 z tych wielu psiaków, które zamieszkują Azyl pod Psim Aniołem. Zaadoptuj któregoś, a przekonasz się co oznacza słowo przyjaciel.[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#FF16D0]AUKCJA MA CHARAKTER INFORMACYJNY.LICYTACJA NIE JEST ROWNOZNACZNA Z ADOPCJA PSA.ZLOZONE OFERTY BEZ UPRZEDNIEGO KONTAKTU BEDA USUWANE.O KONTAKT PROSZE OSOBY ODPOWIEDZIALNE PSY NIE ZOSTANA WYDANE PIERWSZEJ LEPSZEJ OSOBIE[/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  6. w sumie to ona bawi sie wszystkim co ma pod lapka,jest bardzo sympatyczna sunia tylko nikt w niej sie jeszcze nie zakochal:(
  7. w sumie to i azyl i panstwo bylismy nastawieni na adopcje buniaczka...pani przyjechala ok 11 pomiziala bunie i zabrala do domku:)
  8. nie ma zadnych bo nie mam czasu isc na zwiady
  9. jeszcze nic nie wiadomo czeka go wizyta u gastrologa
  10. a no:D Buniol od dzisiaj mieszka w Centrum Warszawy;)
  11. o matko boska coz to za mina:lol: [img]http://img408.imageshack.us/img408/3569/s5003006fh1.jpg[/img]
  12. my tez mamy "nowa" kociczke z 4 dzieci,teraz niestety pora na telesfora i wysyp kociakow:(
  13. hehe no wlasnie :D
  14. na sggw ten sam wydzial co "pies i jego rola w spoleczenstwie" tj.wydzial nauk o zwierzetach;)
  15. ruszyly moja znajoma zadowolona chociaz ja jednak wyszlam z zalzenia ze niczego nowego mnie nie naucza i w sumie sie nie pomylilam;) od pazdziernika wybieram sie natomiast na studia podyplomowe pt:D [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff4500][B]Wiedza o zastosowaniu zwierząt w terapii kontaktowej z człowiekiem[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. nie pisz mi prosze takich rzeczy ze nikt nie wiedzial...
  17. wow sliczna jest oby szybko znalazla domek
  18. mowie ale nie tu bo nie mam czasu zbytnio na dogo
  19. pod obiema paszkami tak ma niestety a wczesniej nadgarstki lizala:(
  20. podobno shifcik sie miewa dobrze,chodzi za panem i z suczka w zgodzie zyje...
  21. serio serio:D dzisiaj rano dzownil do mnie pan o "shifta z komputera" umowilismy sie na spotkanko i jak przyjechali sobie panstwo lobuza ogladac to wiedzialam ze go zabiora...shifcik mieszka teraz w domku z ogrodkiem z suczka tylko ze ta miejscososc na M sie nazywa jak Mariolka wroci to napisze bo ja to nie pamietam a shifta wypatrzyla pani przypadkiem na allegro:)
  22. hihi tak tak poszedl lobuz dzisiaj:D
×
×
  • Create New...