Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. tyle ze steff jest niska i nijak astowata.... Vectra nie mam zielonego pojecia dlaczego steff moze byc agresywna do psow zostala do nas przywieziona z ulicy miala miec kilka miesiecy i lubic psy(podejrzewam ze to byl myk abysmy ja tylko zabrali)wyladowala u nas przy budzie bo probu polaczenia z innymi psami nic nie dawaly...Na spacerach ze mna zachowywala sie ok,gdy zobaczyla innego psa nastroszyla sie ale poszlysmy dalej bez zadnego darcia paszczy...Nie twierdze ze tej agresji nikt nie poskromi ale my w schronisku nie mielismy kiedy sie tym zajac. Steffi ogolnie nie jest jakims potworem uwielbia kontakt z czlowiekiem ale nie jest nachalna,bardzo duzo rzeczy rozumie,cieszy sie ze wszystkiego...Ta agresja do innych psiakow to raczej jedyny jej minus napisalam wszystko co wiem z jej pobytu u nas w schronisku ale to bylo wiadomo od poczatku watku...
  2. no Roza a gdzie newsy??:D
  3. ja dzisiaj rano natknelm sie na reportaz w kurierze ale zdazylam tylko uslyszec ze od nas smierdzi:D i ze glosno jest 24 na 24:D
  4. Mojzesz jest w dzisiejszym wydaniu stolecznej gazety wyborczej:) on i 3 inne psiaki
  5. 2 osoby dzwonily w jego sprawie do Mariolki pan powiedzial ze Mojzesz za stary do mnie Pani powiedziala ze musi pomyslec... aukcja potrzebna jak najbardziej(wierze ze maly znajdzie domek)-za co wielkie dzieki,niestety nasze konto azylowe predko nie zostanie uruchomione(nie mamy czym zalpacic:( )
  6. odpada szczeniak takze widziala sie z jednym plci meskiej i tez byla niedobra
  7. ale zesz ja trzymam kciuki za to nasze futerko
  8. Asiu zmien tytul watku;)
  9. mozna napisac tyle ze czarny moze byc z kotami;)
  10. to nie o mnie chodzi psiaka szkoda bylo jak sie rozczarowal chlopak,trzymam lapy i tak;o)
  11. na 99% to on mial do niej po wakacjach trafic...
  12. poszlo ale czy to cos da?zasrana ludzka mentalnosc
  13. kochani to ze Steffi nie trafi do budy wcale nie swiadczy o tym ze nie trzeba szukac pilnie domu...dom jest potrzebny jak najszybciej
  14. @sico powiedz mi cos wiecej o krolicy...najwazniejsze czy ona naprawde jest w jakiejs masakrycznej potrzebie?czy nie da sie puszczac jej po domu jak pies idzie na spacer czy np zamykac na jakis czas jedno pomieszczenie?pytam bo przewaznie zabieram do siebie zwierzaki ktorym naprawde cos grozi
  15. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red]INFORAMCJA Z DNIA 18.10.2007 STEFFI SZUKA DOMU KOMENTARZE PROSZE ZACHOWAC DLA SIEBIE-JESLI NIKT NIE MOZE POMOC NIECH SIEDZI CICHO [COLOR=Black]Steff jest po sterylce,jest mila ulegla potrafi dogadac sie z dziecmi,niestety z psami sie nie dogaduje...potrzebuje domku Steff jesli do poniedzialku nie znajdzie sie jakis dt trafi niestety spowrotem na lancuch:( [/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. kochana jeszcze troszke,nie mam kiedy sie z hubciem umowic na spacer-ostatnio nawet czasu mi brak na moje zwierzaki:(
  17. [quote name='kasia&jaga']Tak to dokładnie ten pies..... niestety opis psiaka, że jest dominujący zniechęca ludzi do adopcji ponieważ dominacja=problemy, może szkolenia prowadzone w schronisku pomogą w zrozumieniu tego psa lub po prostu troszkę go odmienią.[/quote] tu nawet nie jej charakter jest przeszkoda w adopcji..ludzie po prostu nie chca starych psow:-(
  18. Aga ma Apsika a Asia chyba jednak moze wziac Brutusia:(
  19. zrezygnowal z radzia bo kica przez plot
  20. jak znajde troszke czasu to wybiore sie z nia na spacer i pocykamy fotki ale to moze troche potrwac....cierpliwosci;)
  21. dla mnie zrozumiale ze wiele schronisk przyjmuje wolontariuszy od 18 lat...tak to niby wszyscy dorosli itd tylko jak pies dzieciaka zadrapie to wycieczki do schroniska mamusi z tatusiem ze pies wsciekly... Selenne w azylu pod psim aniolem przyjmujemy wolontariuszy od 16 roku zycia...zapraszamy wiec za 2 lata
  22. Brutus i Turbo Ptys poszly dzisiaj do domkow
  23. bylam dzisiaj przy odbiorze oziego...i naprawde nie wiem co tym ludziom w psie nie pasowalo...mieli go tydzien o tydzien za dlugo...tacy ludzie powinni sie leczyc...swoja droga ciekawe jak sobie z dzieckiem radza bo takowe sztuk jeden posiadaja
×
×
  • Create New...