zawsze informujemy ludzi o tym jaki psiak jest aby do nas nie wracaly,,,bylam dzisiaj na chwilke w azylu i pyszczek mi sie ucieszyl gdy zobaczylam na wlasne oczy pusty Grandowy boks:)
strasznie malo ludzi bylo w calym wola parku nie wiem czy sily szykuja zeby dzieci do szkoly wyslac czy jak ale w normalny dzien jest wiecej narodu niz dzisiaj...zainteresowanie bylo zobaczymy co z tego wyjdzie;)
a czort wie;) ale z misia z pod hali to on nie wiele ma wspolengo...dzisiaj wszyscy na imprezie gazety "moj pies" robili z niego miksa owczarka australijskiego