Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. zawsze informujemy ludzi o tym jaki psiak jest aby do nas nie wracaly,,,bylam dzisiaj na chwilke w azylu i pyszczek mi sie ucieszyl gdy zobaczylam na wlasne oczy pusty Grandowy boks:)
  2. Misia Granda tyz;) no i Fredzik do domku ma isc w weekend:)
  3. dzisiaj mial sesje profesjonalna
  4. sesje zrobili profesjonalisci i poszlo dzisiaj duzo psiakow...misiek i fig tez;)
  5. [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/7897/dscn5684iz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2029/dscn5670bt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2196/dscn5717fd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/148/dscn5674az4.jpg[/IMG] prosze;) to Ciap nasz
  6. kochana na jutro sesja zdjeciowa zaplanowana na 13...
  7. juz Ci pisalam ze nie praktykujemy czegos takiego
  8. nie poniewaz po psiaka musi adoptujacy przyjechac osobiscie o czym pisalam Ci na pw
  9. strasznie malo ludzi bylo w calym wola parku nie wiem czy sily szykuja zeby dzieci do szkoly wyslac czy jak ale w normalny dzien jest wiecej narodu niz dzisiaj...zainteresowanie bylo zobaczymy co z tego wyjdzie;)
  10. a czort wie;) ale z misia z pod hali to on nie wiele ma wspolengo...dzisiaj wszyscy na imprezie gazety "moj pies" robili z niego miksa owczarka australijskiego
  11. Bartus podhalanem?ale ublizylyscie psiakowi:P
  12. a ja bylam pewna ze to suczka:) tak z pysia ladnie patrzy
  13. Pikolinka zaplacze sie za Mariolka
  14. Mojzesz we wtorek bedzie mial sesje zdecjiowa:)
  15. Ozi jest naszym kandydatem tygodnia..wiecej na stronie [url]www.psianiol.org.pl[/url]
  16. Mariolka Ty nam takiej reklamy nie rob bo ludzie pomysla ze my jakie wariatki;) i psy na zla droge sprowadzamy hihi
  17. tzn gdzie? znalazlam poczytalam i nic nie ma dlaczego kasowac tu posty
  18. dlaczego tu ludzie posty pokasowali?
  19. nie mow ze w lodzi ten domek
×
×
  • Create New...