Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. takze mam chetny domek wiec jesli Ajax juz zostanie adopotowany dajcie znac zaproponuje wtedy pani naszego azylowego Radzia;)
  2. dzisiaj(08.02.08 ) ok 14 na ul. nadwislanskiej w jozefowie kolo otwocka zostala potracona suczka miks kakukaza oceniana na 5-6 lat,bardzo mila dla ludzi ze spokojem zniosla wszystkie zabiegi sunia nie ma obrazen zewnetrznych dostala kroplowke jest wyprowadzana z szoku szukam na razie jej wlasciciela pozniej bedzie do adopcji kontakt 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][COLOR=Red]WLASCICIEL SUNI SIE ODNALAZL [/COLOR][/B]
  3. drugim psiakiem byl Falbis;) wielkie dzieki za pomoc
  4. domku szukamy nadal moze chce ktos Zdzisia do sportow?
  5. te 4 nr sa juz od dlugiego czasu a w zakladce kontakt troszke sie zmienilo w kazdym razie wazne zeby kontakt adopcyjny potrafil rozmawiac z czlowiekiem i dobrze dobral zwierze a nie zeby jego nr wisial aby wisiec albo co gorsza aby taka osoba gadala glupoty bo nie ma pojecia
  6. [url]http://www.psianiol.org.pl/kontakt.htm[/url]
  7. moj i Magdy tak jak jest podane na stronie azylowej;)
  8. calkowitej zacmy nie ma,nie wpada na przedmioty,bardzo dobrze odnajduje sie w nowych miejscach nie taranujac soba przeszkod,zachowuje sie pod tym wzgledem jak calkiem normalny psiak
  9. super;) mlody to bardzo dyplomatyczne pojecie
  10. trzeba dodac ze Brutus ma bardzo rozbudowany instynkt terytorialny i broni zaciekle swojej rodziny wiek hmm 4 lata chiba kontakt w sprawie adopcji: [B]Sylwia Postek[/B]: tel. 504 226 339; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Magdalena Grzybowska[/B]: tel. 504 081 506; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] oczywiscie jest szczepiony;)
  11. [quote name='Gosiapk']Czy domek Piwka się odzywał?[/quote] odzywal,Piwko ma sie dobrze chodzi na dlugie spacery jest grzeczny i ma spory apetyt;)
  12. Brutus niedlugo zostanie wykastrowany
  13. to co po tych kilku dniach moge powiedziec to to ze pies jak to szczeniak w glowie ma tylko zabawe...szybko sie pobudza i nie wiem czy dzieci w domu to bedzie dobre rozwiazanie bo Zdzisiek potrafi zlapac zebami...najlepiej zeby ci ludzie do nas przyjechali razem z dziecmi bo jak wiemy dzieci dzieciom nie rowne...wazne aby w domu nie bylo innych zwierzat bo Zdzisiek dziwnie na nie reaguje...cieszy sie ale takze bacznie obserwuje wiec nie kusialabym losu jak cos podaj tel do mnie moge sie z nimi umowic na konkretny dzien i pokazac Zdzisiaj w calej okazalosci...acha oczywiscie obetniemy mu jajka:)
  14. gdybym miala to bym wrzucila,jest maly z mordka staffikowa,postura bardziej pita ale wysokosc staffika zdjecia beda jak najszybciej uda mi sie je zrobic
  15. Zdzisiek roczny mieszaniec w bullowatym typie ma wspanialy charakter,jest bardzo otwarty na ludzi,bardzo pargnie ich kontaktu,szybko sie uczy...Jak to mlodziez uwielbia zabawy,ma zaciecie do psich sportow,nie polecam go do bardzo malych dzieci ze wzgledu na sile jaka Zdzisiek posiada a nie do konca ma o niej pojecie...Moze zamieszkac z wieksza suczka.Zdzis jest wielkim zarlokiem przez co mozna nauczyc go wielu sztuczek.Warunkiem jego adopcji jest kastracja. kontakt w sprawie adopcji 504-226-339 [email][email protected][/email]
  16. i to bardzo pilnie...boimy sie ze to juz kres jej zycia:( dzisiaj trafila do lecznicy z podejrzeniem skretu zoladka nasza Korcia ma do tego sklonnosci niestety...na szczescie zyje i ma sie juz lepiej tak bardzo zalezy nam aby chociaz na ten ostatni okres trafila do cieplego domu...zycie jej przeciez nie rozpieszczalo a to taka wdzieczna i madra suczka
  17. pies jest w schronisku ale zamiast mieszkac na dworzu w boksie przezimuje w domu a na wiosne wroci na wybieg...wiec domek staly jak najbardziej potrzebny
  18. nie mam czasu niestety ale u bubka wsio ok
  19. Jerremu nalezy sie cieplo lozko wiec dlatego kazdy sie cieszyl...dziewczyna sie nie popisala mialam z nia staly kontakt,mieszka obok mnie...po prostu nie to bylo prawdziwym powodem...
  20. jak sie z nimi kontaktowalismy to prosili o pomoc i ja dostali,a ze nie wytrzymali-coz wazne ze probowali i byli naprawde zdeterminowani
  21. Asia a byl tam artykul o Frodku?
  22. chiba przy tym link do drugiego jest podany wiec jak ktos bedzie chcial poczytac to kliknie...tam szukalam mu dt wiec ten lepsiejszy wg mnie
×
×
  • Create New...