Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. ponoc tak ma kazdy fox...ale szczerze mowiac dopiero w azylu spotkalam sie z nimi oko w oko
  2. agresja mniejsza niz u Torka bo jest mniejszy i latwiej go opanowac ale mieszkanie z samcami odpada
  3. jedne co moge palecic dla tego domu to jakas suczka Torek nawet i po kastracji watpie aby sie zmienil....
  4. Grandzia bedzie w tv kiedy jeszcze nie wiem ale bedzie;)
  5. a dzisiaj zostala wyczesana i widac jej latki;)
  6. juz jedna;) Frida pojechala na zdjecie gwozdzi i podobno pozniej adoptuje ja jakis lekarz
  7. kochana przecie ja psa mialam w domie.co Ty sobie myslisz:P Grandzia dzisiaj dostala kosteczke z wapienkiem od wujka kamila:)
  8. ze tak to ujme mila noc mialam odsypialam w dzien i spac mi sie nie chce,musze troszke pokukac bo znowu w tygodniu pewie czasu nie bedzie
  9. teren zaznaczyl,juz jestes jego;) tak jak ja Boyka...
  10. jest krowka nadal wczoraj byla szczepiona;)
  11. oczywiscie ze bedzie tylko musi sie ten odpowiedni trafic;)
  12. no niestety nic sie nie zmienilo
  13. grzeczna dziewczynka:)
  14. na dzisiaj tylko tyle [URL]http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7596985[/URL] reszta jest na moim koncie bo sporo dni do konca zostalo,jutro wznowie Fortune bo nie wiem jakim cudem ale ja tylko na tydzien kliklam a nie na 2... edit:zesz kura czarnego tez na 7 dni wystawilam-ech starosc nie radosc
  15. jakos wybrnelam;) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=218397127[/url]
  16. a tak swoja droga myslicie ze tak moge naszego Salwadora ukrasc z tego wybierz miska?bo to w sumie pod prawa autorskie podchodzi i mam dylemat
  17. tzn one mi tez sie podobaja ale wiecie my Salwika widzimi praktyczie na codzien i wiemy jak wyglada na prawde a na zdjeciach tak dziwnie tak no one nie odwzorowuja jego urody,a on naprawde ma sympatyczny wyglad
  18. tak,tak wlasnie chcialam jedna fotke z tej akcji ale zalezy mi tez aby Salwis byl no w calej okazalosci na tych fotkach nie wyglada tak jak w rzeczywistosci no tak ale tutaj to on taki polamany:( cos wystrugam ale chcialam takie zdjecia tip top;)
  19. Kaktusik ma ok 3 lat(w kazdym razie bardzo ladne zabki) zostal bezczelnie przerzucony w nocy przez plot azylu,nad ranem zostal zauwazony skulony lezacy pod samochodem,odrazu pojechal do weterynarza ogolnie jest zdrowy tylko byl strasznie zapchlony i z duzymi brakami w siersci...Kaktus jest pogodnym psiakiem,nie ma z nim wiekszych problemow,w domu bedzie trzeba na pewno poswiecac mu duzo uwagi bo jest dosc aktywny,nie za bardzo przepada za psami... [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/7711/817kaktusgn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8854/817kaktusjv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8646/817kaktusts7.jpg[/IMG] [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=218376528[/URL]
  20. bardzo ladnie,to porzadny mily i dostojny starszy psiak
  21. a czy jest juz Was trojka?
  22. tak Kaktusik zaraz strzele mu watek
×
×
  • Create New...